راهنمایی درباره فروش پکیج سمپل ساخته شده در سایتهای خارجی

magical boy

عضو سایت
31/12/14
40
10
8
38
با سلام
دوستان یه تایپک میزنم فکر کنم خیلی خوب باشه همه با هم کمک کنیم
تا به نتایج خوبی برسیم
جریان از این قراره که من با تجربه و دانش کم خودم یه پکیج درام ست
برای چند استایل مختلف مثه : هاوس , EDM و هیپ هاپ و ...
درست کردم
البته برای سبک آکوستیک هم درام ست سمپل گیری کردم البته به شکل زنده
سمپل ها فرمت wave هستن و پروسس شده به هرحال قصد دارم
اقدام به فروش در سایتهای بین المللی داشته باشم
خب تا اینجا اوکی
اما قطعا قسمت مهمش از اینجا به بعد هست ( البته برای ما ایرانی ها )
اصلا نمیدونم چیکار باید بکنم کجا اقدام بکنم
فردا آیا از طرف کمپانی مورد مذاکره آیت درباره نرم افزارهای مورد استفاده و البته لایسنس سوال پرسیده میشه
رو راست میدونم

هرچقدر گشتم مطلبی متاسفانه ندیدم گفتم قطعا جای این تایپک خالی هست

قطعا عزیزانی هستند که نیم نگاهی دارن به اونور این بحث حتما میتونه کمک کنه به همه

از همه دوستانی که اطلاعاتی دارن درخواست میکنم راهنمایی کنن و البته مشارکت تا برای همه مفید باشه

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,328
10,532
113
54
.
با سلام
تا به نتایج خوبی برسیم
درست کردم
خب تا اینجا اوکی
فردا آیا از طرف کمپانی مورد مذاکره آیت درباره نرم افزارهای مورد استفاده و البته لایسنس سوال پرسیده میشه
رو راست میدونم

قطعا عزیزانی هستند که نیم نگاهی دارن به اونور این بحث حتما میتونه کمک کنه به همه

از همه دوستانی که اطلاعاتی دارن درخواست میکنم راهنمایی کنن و البته مشارکت تا برای همه مفید باشه
این که میگی "پکیج" منظورت چیه؟ سمپل لایبرری منظورته؟

magical boy

عضو سایت
31/12/14
40
10
8
38
این که میگی "پکیج" منظورت چیه؟ سمپل لایبرری منظورته؟
مرسی ازتون بابت همراهی انشالله این تایپک به همه کمک کنه
بله خب تفاسیر زیادی میشه اما خب سمپل لایبری وان شات از اجزای مختلف تشکیل دهنده درام
( لوپ نیستن وان شات تک صدا کیک و .... )
البته یه سری FX مخصوص برای سبک EDM مثه Risers و Impacts و ....
و البته پاساژ درامز یا Fills هم هست
تایم کرونا زمان خوبی بود
اینم بگم درام آکوستیک ها کاملا زنده سمپل گیری شده

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,328
10,532
113
54
.
البته که لوپ نیست، اگه سمپل گرفته باشی.
بسته به پلیری که میخوای ازش استفاده بشه، شما باید با کمپانی ای که اون پلیر رو تولید میکنه، تماس بگیری و استانداردهای اونها رو سوال کنی، بعد نمونه برداری های خام خودت رو بهشون بدی تا اونها هم باقی کار رو انجام بدن و پک رو رلیز کنن.
مثلاً اگه قراره با سمپل پلیر Kontakt پلی و استفاده بشه، شما باید با کمپانی Native Instruments تماس بگیری و در مورد استانداردهاشون سوال کنی. (اینها هرکدوم استاندارد های خودشونو دارن. مثلاً با چه Sample Rate ریکورد بشه، چند لایه باشه . . .). بعد قرارداد رو با اونها میبندی و فایل های خام خودتو میفرستی و دیگه باقی ماجرا با اونهاست.

magical boy

عضو سایت
31/12/14
40
10
8
38
فرهود جان من گفتم تو ابتدای پست فرمت ها wave هستن
چیزی که رایج هست تو این استایل کمپانی های گردن کلفتم دارن همین فرمت رو میزنن اکثرا
از پکیج های جا افتاده مثه Vengeance
تا این اواخر که اومدن مثه W.A Production

مخلص کلام بهتر بگم این تایپ رو باز کردم که دوستان اگر راه و چاه رو میدونن بگن
شاید یکی مثه من باشه و اونم استفاده کنه

کمپانی هایی مثه نیتیو فکر نکنم هیچ وقت نیازی به من و امثال من داشته باشن
خب من دنبال سایتهایی هستم loop masters و ....
که تخصص در این زمینه دارن
متاسفانه به یکی از این کمپانی ها پیام دادم شرایطی داشتن که برای من که تو ایرانم مشکله

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,328
10,532
113
54
.
فرهود جان من گفتم تو ابتدای پست فرمت ها wave هستن
چیزی که رایج هست تو این استایل کمپانی های گردن کلفتم دارن همین فرمت رو میزنن اکثرا
از پکیج های جا افتاده مثه Vengeance
تا این اواخر که اومدن مثه W.A Production

مخلص کلام بهتر بگم این تایپ رو باز کردم که دوستان اگر راه و چاه رو میدونن بگن
شاید یکی مثه من باشه و اونم استفاده کنه

کمپانی هایی مثه نیتیو فکر نکنم هیچ وقت نیازی به من و امثال من داشته باشن
خب من دنبال سایتهایی هستم loop masters و ....
که تخصص در این زمینه دارن
متاسفانه به یکی از این کمپانی ها پیام دادم شرایطی داشتن که برای من که تو ایرانم مشکله
خب همه WAV ریکورد میکنن، بعد کمپانی با توجه به شرایط پلیرِ خودش میاد فایلها رو به فرمت مورد استفاده ی نرم افزارش کانورت میکنه.
من هم Kontakt رو مثال زدم. برای استفاده از هر سمپل پلیری مجبوری با سازنده اش تماس بگیری.
از سایزِ گردنِ کمپانی ها اطلاع دقیقی ندارم (!) ولی تغییر دادن WAV به هر فرمت انحصاریِ کمپانی ها بخاطر پایین آوردن حجم فایلهای سورس هست، بدون کم شدن کیفیت صوتی. وگرنه استفاده از WAV بطور مستقیم دلیل بر برتریِ محصولات هیچ کمپانی ای نیست.
به هرحال فرقی نمیکنه که. شما از هر نرم افزار پلیر بخوای استفاده کنی، باید با شرایط سازنده ی اون مچ کنی خودتو. مگر اینکه خودت یه نرم افزار WAV پلیر بصورت انحصاری طراحی کنی.
ضمناً Kontakt طوری طراحی شده که از WAV هم بعنوان سورس سمپل میشه ازش استفاده کرد.

magical boy

عضو سایت
31/12/14
40
10
8
38
خب همه WAV ریکورد میکنن، بعد کمپانی با توجه به شرایط پلیرِ خودش میاد فایلها رو به فرمت مورد استفاده ی نرم افزارش کانورت میکنه.
من هم Kontakt رو مثال زدم. برای استفاده از هر سمپل پلیری مجبوری با سازنده اش تماس بگیری.
از سایزِ گردنِ کمپانی ها اطلاع دقیقی ندارم (!) ولی تغییر دادن WAV به هر فرمت انحصاریِ کمپانی ها بخاطر پایین آوردن حجم فایلهای سورس هست، بدون کم شدن کیفیت صوتی. وگرنه استفاده از WAV بطور مستقیم دلیل بر برتریِ محصولات هیچ کمپانی ای نیست.
به هرحال فرقی نمیکنه که. شما از هر نرم افزار پلیر بخوای استفاده کنی، باید با شرایط سازنده ی اون مچ کنی خودتو. مگر اینکه خودت یه نرم افزار WAV پلیر بصورت انحصاری طراحی کنی.
ضمناً Kontakt طوری طراحی شده که از WAV هم بعنوان سورس سمپل میشه ازش استفاده کرد.
خیلی ممنون که لطف داری و شرکت میکنی تو این تایپک
اما فکر کنم چیزی که تو ذهن شماست فرق داره با چیزی که من تو ذهنمه
ببنید راستش من دنبال فروش راه خاصی هستم که بتونم فایلها رو با فرمت wav به اشتراک بذارم
تو سایتهای معتبری که فعالیت دارن مثه Producer Loops , لوپ مسترز , ....
که کلا کارشون همیه که فایل های wav هنرمندای مختلف میذارن رو سایت شون و در قبال هر فروش محصول باهاشون تسویه میکنن
شاید برای شما و دوستانی که دارن این تایپک رو مطالعه میکنن این موضوع پیش بیاد که
چرا مستقیم باهاشون ارتباط برقرار نمیکنم
خب باید بگم متاسفانه به دلیل محدودیت ها فعلا ترجیح میدن با ایران کار نکن تا مشکلات احتمالی تحریمی گریبان گیر شون نشه
شنیدم شرکتهایی هستن که واستن یعنی سمپل ها رو میگیرن و به کمپانی های ناشر میدن شاید راه حل این باشه
نمی دونم
این میتونه کمکی باشه به بقیه البته اطلاعات منم محدوده متاسفانه

در انتها یه نمونه هم پیوست میکنم خوشحال میشم نظر بدید
( با سمپل ها ریتم درست شده )

فایل های ضمیمه

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,328
10,532
113
54
.
خیلی ممنون که لطف داری و شرکت میکنی تو این تایپک
اما فکر کنم چیزی که تو ذهن شماست فرق داره با چیزی که من تو ذهنمه
ببنید راستش من دنبال فروش راه خاصی هستم که بتونم فایلها رو با فرمت wav به اشتراک بذارم
تو سایتهای معتبری که فعالیت دارن مثه Producer Loops , لوپ مسترز , ....
که کلا کارشون همیه که فایل های wav هنرمندای مختلف میذارن رو سایت شون و در قبال هر فروش محصول باهاشون تسویه میکنن
شاید برای شما و دوستانی که دارن این تایپک رو مطالعه میکنن این موضوع پیش بیاد که
چرا مستقیم باهاشون ارتباط برقرار نمیکنم
خب باید بگم متاسفانه به دلیل محدودیت ها فعلا ترجیح میدن با ایران کار نکن تا مشکلات احتمالی تحریمی گریبان گیر شون نشه
شنیدم شرکتهایی هستن که واستن یعنی سمپل ها رو میگیرن و به کمپانی های ناشر میدن شاید راه حل این باشه
نمی دونم
این میتونه کمکی باشه به بقیه البته اطلاعات منم محدوده متاسفانه

در انتها یه نمونه هم پیوست میکنم خوشحال میشم نظر بدید
( با سمپل ها ریتم درست شده )
من اون چیزی که مد نظرت هست رو نمیدونم. ولی میخوام فقط به یه مورد اشاره کنم: ارتباط الکترونیکی بانکی با ایران.
اول اینکه اون کمپانی یا هر شخصی که قراره فروش فایلهای شما رو ساپورت کنه، و یا فایلهای شما رو بخره و یک پک با اسم کمپانی خودش منتشر کنه، کاری به این نداره که شما از ایران هستی یا هر جای دنیا. اون تنها چیزی که از شما میخواد یک حساب انتقال وجه هست. مثل حساب بانکی، پِی پَل و . . . غیره.
و مورد بعدی اینه که بعضی شرکتهای خدمات انتقال ارز در خارج، ایران رو ساپورت میکنن. از جمله Webmoney که یک شرکت روسی هست و کاری به تحریم و این چیرها نداره. روش کار با Webmoney هم شبیه پِی پَل هست (حتی بین Webmoney و پِی پَل امکان انتقال وجه وجود داره). خیلی ها در ایران از طریق Wbmoney با کشورهای دیگه ارتباط ارزی دارن. من خودم با Webmoney از اینجا برای کسی در ایران وجه فرستادم بدون هیچ دردسری!

magical boy

عضو سایت
31/12/14
40
10
8
38
من اون چیزی که مد نظرت هست رو نمیدونم. ولی میخوام فقط به یه مورد اشاره کنم: ارتباط الکترونیکی بانکی با ایران.
اول اینکه اون کمپانی یا هر شخصی که قراره فروش فایلهای شما رو ساپورت کنه، و یا فایلهای شما رو بخره و یک پک با اسم کمپانی خودش منتشر کنه، کاری به این نداره که شما از ایران هستی یا هر جای دنیا. اون تنها چیزی که از شما میخواد یک حساب انتقال وجه هست. مثل حساب بانکی، پِی پَل و . . . غیره.
و مورد بعدی اینه که بعضی شرکتهای خدمات انتقال ارز در خارج، ایران رو ساپورت میکنن. از جمله Webmoney که یک شرکت روسی هست و کاری به تحریم و این چیرها نداره. روش کار با Webmoney هم شبیه پِی پَل هست (حتی بین Webmoney و پِی پَل امکان انتقال وجه وجود داره). خیلی ها در ایران از طریق Wbmoney با کشورهای دیگه ارتباط ارزی دارن. من خودم با Webmoney از اینجا برای کسی در ایران وجه فرستادم بدون هیچ دردسری!
بسیار عالی خیلی خوبه بله یکی از مواردی که گفتن همین مورد حساب بوده برای انتقال وجه تاکید هم کرده بودن
باید درباره وب مانی تحقیق انجام بدم
من درباره مستر کارت که تحقیق کردم کلا منصرف شدم
البته یکی از بچه ها گفت ارز دیجیتال و وب مانی اصلا ربطی به هیچ گونه تحریمی نداره
اما بعی میدونم اونا ساپورت کنن

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
601
402
63
شیراز
با سلام
تا به نتایج خوبی برسیم
درست کردم
خب تا اینجا اوکی
رو راست میدونم

درود.
دوست گرامی برای فروش سمپل پک چند مورد هست که باید درنظر داشته باشید:
1. کیفیت و سطح خروجی سمپل هایی که آماده کردید آیا در سطح سایر سمپل پک های شرکت های ارائه دهنده هستند یا خیر که میشه مقایسه کرد.
2. تعداد سمپل های باید به اندازه کافی و کامل باشه نه اینکه مثلا 30-40 تا سمپل رو بخوایید برای ناشر ارسال کنید.
3. نوع سبک مهمه که سمپل ها برای چه سبکی هست . مثلا نمیشه سمپل های آکوستیک رو با سمپهای EDM قاطی کرد و فرستاد.
4. سمپل ها بصورت Dry یا Wet هستند یعنی با افکت یا بدون افکت و پردازش شده هستن. میشه هردو رو درکنار هم قرار داد.
5. دسته بندی و نامگذاری بسیار مهمه و نشان از نظم تولید کننده داره. همچنین میشه یه فایل txt یا Word تهیه کرد و توضیحاتی رو در مورد سمپل ها داد که چطور با چه تجهیزاتی رکورد شدن که این باز جلوه بهتر و حرفه ای تری رو از دید ناشر نسبت به کار ارائه میده.
6. تهیه چند دمو که از سمپل ها ساخته شده و اینکه باز پردازش شده هست این دمو و یا خام . اگر دمو بصورت آهنگ مانند هست باید توضیح داد که فقط درام کیت ها از پک استفاده شده اند.
7. سمپل های که نمونه های تکراری ازشون موجود هست چندان برای ناشر شاید جذاب نباشه. باید دنبال تولید سمپلهای جدید و خاص باشید.
8. در نهایت دموها رو برای چند شرکت فعال در این زمینه ارسال کنید و اگه رزومه ای هم دارید براشون در ایمیل توضیح بدید. شاید بعضی از ناشرها اصلا جوابی هم ندن یا قبول نکنن ولی معمولا سطح و ایده کار جدید باشه پاسخ میدن. نیازی نیست که حتما با شرکتهای مطرح تر مثل Zenheiser, Vengence و ... از همون اول کار کرد. با ناشرهای کوچکتر هم میشه کار کرد.
9. در مورد اینکه از چه نرم افزاری استفاده شده برای تهیه سمپل ها اطلاع دقیقی ندارم که میپرسن یا نه ولی بعضی ناشرهای موزیک در مورد اینکه از چه سمپلها یا نرم افزارهایی استفاده شده سوال میکنند ولی اینکه لایسنس اوریجینال بخوان تاحالا مواجه نشدم. هرچند که در مورد سمپل پک ها چندان بنظرم مهمم نیست در کل کیفیت و خروجی کار مهمه.

magical boy

عضو سایت
31/12/14
40
10
8
38
درود.
دوست گرامی برای فروش سمپل پک چند مورد هست که باید درنظر داشته باشید:
1. کیفیت و سطح خروجی سمپل هایی که آماده کردید آیا در سطح سایر سمپل پک های شرکت های ارائه دهنده هستند یا خیر که میشه مقایسه کرد.
2. تعداد سمپل های باید به اندازه کافی و کامل باشه نه اینکه مثلا 30-40 تا سمپل رو بخوایید برای ناشر ارسال کنید.
3. نوع سبک مهمه که سمپل ها برای چه سبکی هست . مثلا نمیشه سمپل های آکوستیک رو با سمپهای EDM قاطی کرد و فرستاد.
4. سمپل ها بصورت Dry یا Wet هستند یعنی با افکت یا بدون افکت و پردازش شده هستن. میشه هردو رو درکنار هم قرار داد.
5. دسته بندی و نامگذاری بسیار مهمه و نشان از نظم تولید کننده داره. همچنین میشه یه فایل txt یا Word تهیه کرد و توضیحاتی رو در مورد سمپل ها داد که چطور با چه تجهیزاتی رکورد شدن که این باز جلوه بهتر و حرفه ای تری رو از دید ناشر نسبت به کار ارائه میده.
6. تهیه چند دمو که از سمپل ها ساخته شده و اینکه باز پردازش شده هست این دمو و یا خام . اگر دمو بصورت آهنگ مانند هست باید توضیح داد که فقط درام کیت ها از پک استفاده شده اند.
7. سمپل های که نمونه های تکراری ازشون موجود هست چندان برای ناشر شاید جذاب نباشه. باید دنبال تولید سمپلهای جدید و خاص باشید.
8. در نهایت دموها رو برای چند شرکت فعال در این زمینه ارسال کنید و اگه رزومه ای هم دارید براشون در ایمیل توضیح بدید. شاید بعضی از ناشرها اصلا جوابی هم ندن یا قبول نکنن ولی معمولا سطح و ایده کار جدید باشه پاسخ میدن. نیازی نیست که حتما با شرکتهای مطرح تر مثل Zenheiser, Vengence و ... از همون اول کار کرد. با ناشرهای کوچکتر هم میشه کار کرد.
9. در مورد اینکه از چه نرم افزاری استفاده شده برای تهیه سمپل ها اطلاع دقیقی ندارم که میپرسن یا نه ولی بعضی ناشرهای موزیک در مورد اینکه از چه سمپلها یا نرم افزارهایی استفاده شده سوال میکنند ولی اینکه لایسنس اوریجینال بخوان تاحالا مواجه نشدم. هرچند که در مورد سمپل پک ها چندان بنظرم مهمم نیست در کل کیفیت و خروجی کار مهمه.
مرسی از همراهی شما
نکاتی که ذکر کردید خب از بدهیات و مواردی هست برای کسی که قدم در این راه بر میداره
خیلی خوب بود که نطرات تون رو بند بند درج کردید
قطعا اگر محصولی با کیفیت در سطح بالا و تاپ لول نباشه کسی نباید در خودش این جسارت رو بده که در این راه قدم بذاره ادعایی ندارم درباره سطح دانش خودم
این پکیج حاصل بیش از 5 سال کاره که سمپل های مختلف رو سعی کردم توی کار جمع کنم و در این ایام تعطیلات یه زمانی صرف کردم پردازش انجام دادم و به سطح قابل قبول رسوندمش ( البته از نظر خودم )
نمونه کیفیت رو در همین تایپک برای جناب فرهود ارسال کردم که برای شما هم در همین کامنت میذارم
خوشحال میشم نظرات تون رو بدید متاسفانه چون بیشتر موارد از حالت خام درست شده مثلا برای سبک های الکترونیک با پلاگینی مثل KICK2 ( البته همه شون با این پلاگین درست نشده این پلاگین فقط مثال بود برای توضیح )
درست شده صدای خام موجود نیست مگر برای آکوستیک که زنده ریکورد شدن

گستره زیادی هست سمپل ها و استایل مختلف رو پوشش میده
نظر ترپ , هیپ هاپ , هاوس و دیپ هاوس , الکترو هاوس , EDM و البته آکوستیک

این جمله شما که می گید بهتر سمپهایی خاص تولید بشه بسیار درست از نظر من و تائید میکنم نظرتون رو
اما حس میکنم این بخش سمپل درام کیت تقریبا اشباء شده و ژانری نیست که توش کار نشده باشه
مگر سبک امبینت که حس میکنم هنوز جای کار زیادی داره امامتاسفانه علاقه چندانی به این استایل ندارم

درباره نکته 8 شما که اصلی ترین بخش از ایجاد این تایپک هست
برای چند کمپانی ارسال شده 2 تا شون جواب دادن که تائید شده ( لوپ مسترز و یک کمپانی دیگه )
کوالیتی ولی تا فهمیدن ایران هستم تمایلی به ادامه صحبت نداشتن متاسفانه

اگر روشی هست یا کمپانی که بچه ها حس میکنن راحت تر میشه با اون ها کار کرد خوشحال میشم راهنمایی کنید

فایل های ضمیمه

اگر روشی هست یا کمپانی
درود به شما دوست عزیز وقت بخیر
بنده شاید یکسالی هستش که دنبال این بودم که محصولات صوتی رو در سایت خارجی بفروشم و شروع کردم به جستجو از منابع بسیار محدود و مطالب ضد نقیض که متاسفانه باعث شد دیگه جدی نگیرم و ادامه ندم
ولی تا اونجایی که تونستم تحقیق کنم رو باهاتون به اشتراک میذارم امیدوارم به دردتون بخوره
اولین نکته اینکه باید سایتی رو پیدا کنید که بازدید بالایی داشته باشه و یکی از پربازدیدترین سایتها با عنوان فروش سمپل و افکت صوتی audiujungle.net هستش که زیر مجموعه فروشگاه قدرتمند evento مخصوص محصولات دیجیتال هستش که از سراسر جهان بازدید کننده داره
نکته دوم اینکه شما میتونید با استفاده از اطلاعات کارت اعتباری یکی دیگه‌ای درآمد کسب شده رو برداشت که در ایران سایتهایی هستن که این اطلاعات رو در اختیار شما قرار میدن و بعد از پرداخت تبدیل شده به حساب شما واریز میکنن البته کسر کارمزد
و نکته سوم که مهمترین نکته هستش اینکه شما به هیچ وجه نباید با آی پی ایران وارد اکانتتون بشید و به محض شناسایی نه تنها اکانت رو بلاک میکنن بله از دایره پشتیبانی هم خارج میشه و دیگه قابل بازیابی نیست و باید یجوری برنامه ریزی که هرگز بدون تغيير آی پی وارد نشین چون دسترسی ایران به این فروشگاه امکان پذیر هستش و اگه اینطور نبود خیلی خوب میشد ولی متاسفانه نیستش

و سوالی که بنده داشتم این بود که اگه مثلا صبح با آی پی انگلستان و شب با آی پی آمریکا وارد اکانتم میشدم آیا ممکن بود شک کنن و نیاز به راستی آزمایی داشته باشن

که پیشنهاد میکنم اگه شما تصمیم به فعالیت در این فروشگاه رو دارید حتما به این نکته توجه داشته باشید و یا حداقل با یک برنامه تغییر آی پی استفاده کنید که همیشه با همون آی پی کشوری که ثبت نام کردید متصل بشید

و در قسمت انجمن این سایت پرسش و پاسخ های بسیاری در رابطه با این مسائل هستش که میتونید مطالعه کنید

و یه خوبی که داشت بعد از ثبت نام به مرور زمان آموزش و پیشنهاداتی به شما میکنه که قشنگ متوجه میشید که یک تیم متخصص بازاریابی پشت این فروشگاه هستش و بنظرم گزینه خوبی برای فعالیت هستش
و ببخشید که پرحرفی کردم خواستم کامل توضیح داده باشم
و در نهایت امیدوارم که بتونید بدون دردسر به کسب درآمد بپردازید
موفق و پیروز باشید

magical boy

عضو سایت
31/12/14
40
10
8
38
درود به شما دوست عزیز وقت بخیر
بنده شاید یکسالی هستش که دنبال این بودم که محصولات صوتی رو در سایت خارجی بفروشم و شروع کردم به جستجو از منابع بسیار محدود و مطالب ضد نقیض که متاسفانه باعث شد دیگه جدی نگیرم و ادامه ندم
ولی تا اونجایی که تونستم تحقیق کنم رو باهاتون به اشتراک میذارم امیدوارم به دردتون بخوره
اولین نکته اینکه باید سایتی رو پیدا کنید که بازدید بالایی داشته باشه و یکی از پربازدیدترین سایتها با عنوان فروش سمپل و افکت صوتی audiujungle.net هستش که زیر مجموعه فروشگاه قدرتمند evento مخصوص محصولات دیجیتال هستش که از سراسر جهان بازدید کننده داره
نکته دوم اینکه شما میتونید با استفاده از اطلاعات کارت اعتباری یکی دیگه‌ای درآمد کسب شده رو برداشت که در ایران سایتهایی هستن که این اطلاعات رو در اختیار شما قرار میدن و بعد از پرداخت تبدیل شده به حساب شما واریز میکنن البته کسر کارمزد
و نکته سوم که مهمترین نکته هستش اینکه شما به هیچ وجه نباید با آی پی ایران وارد اکانتتون بشید و به محض شناسایی نه تنها اکانت رو بلاک میکنن بله از دایره پشتیبانی هم خارج میشه و دیگه قابل بازیابی نیست و باید یجوری برنامه ریزی که هرگز بدون تغيير آی پی وارد نشین چون دسترسی ایران به این فروشگاه امکان پذیر هستش و اگه اینطور نبود خیلی خوب میشد ولی متاسفانه نیستش

و سوالی که بنده داشتم این بود که اگه مثلا صبح با آی پی انگلستان و شب با آی پی آمریکا وارد اکانتم میشدم آیا ممکن بود شک کنن و نیاز به راستی آزمایی داشته باشن

که پیشنهاد میکنم اگه شما تصمیم به فعالیت در این فروشگاه رو دارید حتما به این نکته توجه داشته باشید و یا حداقل با یک برنامه تغییر آی پی استفاده کنید که همیشه با همون آی پی کشوری که ثبت نام کردید متصل بشید

و در قسمت انجمن این سایت پرسش و پاسخ های بسیاری در رابطه با این مسائل هستش که میتونید مطالعه کنید

و یه خوبی که داشت بعد از ثبت نام به مرور زمان آموزش و پیشنهاداتی به شما میکنه که قشنگ متوجه میشید که یک تیم متخصص بازاریابی پشت این فروشگاه هستش و بنظرم گزینه خوبی برای فعالیت هستش
و ببخشید که پرحرفی کردم خواستم کامل توضیح داده باشم
و در نهایت امیدوارم که بتونید بدون دردسر به کسب درآمد بپردازید
موفق و پیروز باشید
ممنون علی جان
دم شما گرم رو راست اصلا اسم این کمپانی رو نشنیده بودم با اینکه خیلی تو شرکتهای ارائه دهنده چرخیده بودم
دم شما گرم حتما یه نگاهی میندازم بهش
برای آی پی هم من این نکته رو اضافه کنم تا بقیه دوستان که میبینن کمکی بهشون بشه
از نرم افزارهای تعقیر آی پی ثابت استفاده کنید که یک آی پی ثابت میده
و این روش میتونه کمک کنه تا مشکوک نشن به تعقیر مداوم آی پی

امیدوارم کمک بشه تا با کمک بچه ها یه راه حل درست برای همه بچه ها باز بشه
تا مثل شما و من اگر عزیزی خواست به این مسیر قدم برداره از تجربیات دیگران کمال استفاده رو ببره