راهنمایی درباره انتخاب daw

شروع موضوع توسط asilent ‏30/1/13 در انجمن نرم افزارهای دیگر

تاپیک راهنمایی درباره انتخاب daw تالار نرم افزارهای دیگر در persian-music.org.

1. asilent

asilent عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوستان
    من با نرم افزار FL Studio خيلي وقته که کار ميکم و به طور کامل به FL مسلط هستم. ولي ميخواهم براي تجربه و تنوع از daw هاي ديگه هم استفاده کنم شايد با يکي ديگه راحت تر باشم...البته با FL خيلي راحتم و فکر ميکنم که نسبت به بقيه پيچيده نيست و چيزي هم کم نداره... ميخواستم راهنماييم کنيد که مثلا Sonare X2 چطوري هستش ايا بيشتر براي ضبط صدا بهتره يا براي اهنگسازي؟ اخه من فقط اهنگسازي ميکنم. اگه امکان داره يه توضيحي درباره محيط کاربري بدهيد...با تشکر.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. seka

seka عضو سایت

امتیازات:
    +31 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, reason
    سلام،به طور کامل مسلط یعنی اینکه بتونی هر افکتی رو تو اف ال پیاده کنی یا هر صدایی که دلت میخواد ازش در بیاری.نظر شخصی بنده اینه که الکی وقتتو با یه داو دیگه تلف نکنی و تا آخر اف ال رو بری.مثلا تو استفاده از sytrus به نهایت مهارت برسی.چون در اصل هیچ کدوم از این نرم افزار ها تفاوت خیلی فاحشی با هم ندارن.تفاوت بین دانش افراد استفاده کننده هست.در این مورد تو فروم خیلی صحبت شده.میتونید سرچ هم کنید.موفق باشید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  3. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    داری اشتباه محض میکنی.!!تمرکزت رو همون داو خودت بزار.وقتتو تلف نکن با یه داو دیگه..اشتباه شما رو خیلیا کردند.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. vahidmusic

vahidmusic عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, nuendo
    من هم نظر دوستان رو تایید میکنم
    فقط اگه خواستی اینو هم ببین
    sony acid music studio
    هم مسترینگ و هم ویرایش موزیک و آهنگسازی
    بعد از سرو کله زدن با کلی داو به این رسیدم

5. Ramin ava

Ramin ava عضو سایت

امتیازات:
    +52 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    ببین ، چیزی که هست اینه که ، تفاوت بین Daw های مطرح فقط در طرح و رنگ میزکارشون و دسترسی بخ قسمت های مختلف هستش !
    توی این موضوع اف ال از همه ی نرم افزار های آهنگسازی قابلیت دسترسی سریعتر و آسون تری داره !
    من با نواندو و کیوبیس هم یه مدتی وقت کار کردم ولی اینقدر به محیط رنگی و صمیمی اف ال عادت داشتم که خیلی زود پشیمون شدم و چسبیدم به همون اف ال !
    میخواستم برم سمت سونار که گفتند خیلی سخته و اصلاً نرفتم سمتش !
    پس : هیچ فرقی بین برنامه ها نیست ، فقط محیط ، سرعت پردازش میدی ها ( تو ایران واسه ما فرقی نداره ) و قابلیت دسترسی چیزهاییه که اسم نرم افزارها رو از هم جدا میکنه و به عقیده ی من اف ال سریعترین و راحتترین نرم افزاره ! به عبارتی ، ببخشید ببخشید ، خیلی معذرت میخوام ، بلانسبت دوستان و اساتید ولی خر همون خره ، فقط پالونش عوض میشه !

6. rapdar

rapdar عضو سایت

امتیازات:
    +286 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, studio_one
    این بحث واقعا دیگه خیلی حسته کننده شده!چیزی که یه هنرمندو معروف میکنه یا میشناسونه به بقیه Daw نیست!اثر موندگاریه که پاش زحمت میکشه آدم!این سوال که کدوم برنامه بهتره واقعا دیگه جاش تو این سایتها نیست!وقتی به یه برنامه تسلط داری و میتونی هر کاری توش انجام بدی و باهاش هم راحتی چرا کنارش بذاری ؟چرا وقتی رو که میتونی صرف ساخت یه اثر جدید کنی بذاری واسه یادگیری یه برنامه دیگه؟به نظر من شما که فقط هم آهنگسازی میکنی همون استفاده از اف ال واست خیلی عالیه و وقتی به کار با اف ال واردی واقعا یه اشتباهه که کنارش بذاری و وقتتو سر یادگیری یه برنامه دیگه تلف کنی!هیچ وقت یه نوازنده رو صرفا به خاطر سازی که میزنه بهتر از یه نوازنده دیگه نمیدونن!بازم میگم وقتتو روی اف ال بذاری موفق تری!موفق باشی!

بارگذاری...