راهنمایی درباره ابزارهای اف ال استودیو

شروع موضوع توسط sasan44 ‏6/9/15 در انجمن برنامه اف ال استودیو FL Studio

تاپیک راهنمایی درباره ابزارهای اف ال استودیو تالار برنامه اف ال استودیو FL Studio در persian-music.org.

1. sasan44

sasan44 عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 0 / -1
    سلام دوستان من تازه با برنامه اف ال اشنا شدم و دارم یاد میگیم یه سوال داشتم درباره ابزارهای داخل برنامه
    وقتی Ctrl+F8 رو میزنید کل برنامه های داخلی رو باز میکنه که در زیر صفحه به صورت بخشهای مجزا میتونی انتخاب کنی و اسمهاشم نوشته . حالا سوال من اینه که هر کدوم از اینها چه کاربردی در موزیک دارن .ممنون میشم راهنماییم کنید عکسش هم هست .

فایل های ضمیمه:

2. benyamin

benyamin عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    قبلا به این سوالات البته پاسخ داده شده در بخش آموزش های این نرم افزار و میشد پیدا کنیدش اما به طور کلی به دو دسته ی بزرگ تقسیم میشن که به زبون ساده میشه بخش صدا سازی و سازهای مجازی و بخش پلاگین های ویرایش و افکت گذاری روی صداها.برای مثال سیتروس یک سینتی سایزر مجازی هست و ریورب2 یک پلاگین مجازی برای ایجاد انعکاس صدا روی هر پارامتر صوتی ای که داشته باشیم و اون رو روش اعمال کنیم.

3. sasan44

sasan44 عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 0 / -1
    ممنون بابت راهنمایی ولی من هرچی تو سایت گشتم چیزی پیدا نکردم میشه لطفا لینکش رو بذارید

4. benyamin

benyamin عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    خواهش میکنم دوست عزیز تو این انجمن از صفر تا 99 اف ال استودیو هست هم تو بخش پرسش و پاسخ هم فایل های آموزشی.
    برنامه اف ال استودیو FL Studio
    خدمت شما

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...