راهنمایی خرید Akg k271

شروع موضوع توسط shepeskof ‏24/1/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک راهنمایی خرید Akg k271 تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. shepeskof

shepeskof عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    دوستان گلم سلام چند روز پیش من 100 تومن گزاشتم تو جیبم!!! رفتم یکی از فروشگاه های شهرمون!!!! گفتم آقا یدونه هدفون Akg k99 میخواستم!!! بهم گفت نداریم!!! یعنی تموم شده!!! فقط 77و 55 مونده!!!

منم گفتم باشه کی میاری!!!!! گفت بزا یه سوال کنم!!! مانیتور داری!!! گفتم نه!!! فعلا می خوام با یه هدفون البته!!!! خوب کارمو راه بندازم تا انشا الله بعدا!!!!

گفت خوب چرا داری 99 میگیری!!! وقتی که مانیتور نداری و تنها منبع شنیداری راستگوت فعلا یه هدفونه!!! خوب لاقل روش سرمایه گزاری کن بهترشو بگیر!!!
    اینم گفت که بزار راهتت کنم!!! 99 77 زیاد باهم فرقی نمیکنن!! و اگه نظر منو بخوای اصلا مونیتورینگ نیستن!!!!!!!! راهنمایی خرید Akg k271-surprise.png
    یعنی کیفیت آنچنانی نداره!!! اینی رو که من بت معرفی میکنم بگیر!!! یه بار واسه تا زمانی که مانیتور بگیری به کارت میاد کنارشم نمیزاری!!!!

AKG K271

حالا دوستان می خواستم نظر شما رو بدونم!!!! قیمتشم!!! گفت طرفای 300.تومن!!!

2. Hossein Rezaei

Hossein Rezaei تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +484 / 0 / -1
    نرم افزار:
    ableton, logic
    این هدفون close هست و برای میکس و مستر مناسب نیست .
    از نظر من شما 130 دیگه روی پولی که میخوای بابت این هدفون بدی بزار یک اسپیکر مانیتور Yamaha HS50m بگیر ( که خیلی از دوستان حرفه ای در سایت از این مانیتور استفاده می کنند )
    اینطوری خیالت از بابت مانیتور راحت میشه
    . ولی اگه شرایط استفاده از مانیتور صدا رو نداری بهتره که هدفونت رو از بین هدفون های باز انتخاب کنی .

3. shepeskof

shepeskof عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    یعنی یه جفت مانیتور yamaha hsm 50 واقعا 430 تومنه!!!!!!!! خوب اینطوری که خوبهه!!! فقط 5 اینچیه!!! فرقش چیه!!! با 8 اینچیش؟؟؟

4. Shabahang

Shabahang عضو سایت

امتیازات:
    +107 / 1 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, wavelab
    آره واقعا قیمتش همینه ، خیلی هم مانیتوره خوبیه ....
    5اینچ برای اتاق خونگی شما کافیه یعنی برای تا حدود 18 متر جوابتو میده ، 8 اینچ توی یه اتاق بطور متوسط 15 متری ، اذیتت میکنه ، گوشتو زود پر میکنه به این یاماها شک نکن و برو سراغش

بارگذاری...