آخرین ارسال‌ها

راهنمایی خرید میدی برای پیانو

pedram99

عضو سایت
9/9/19
20
سلام من میخواستم به صورت عشقی ( نه حرفه ای ) پیانو یاد بگیرم اما بودجم به پیانو نمیرسه
بین نظرم روی میدی اکسیژن 88 هست ؟ میدی با ارزشی هست ؟ مینونم باهاش پیانو نوازی کنم ؟
این میدی چطوره m audio keystation 88 ?
راستی یک پیانو korg sp200 هم دست دوم یکی داره قیمت 5 نیم داره میده کدوم ارزش بیشتری داره ؟
و سوال بعدی آیا میدی رو با یو اس بی وصل کنم به کامپیوتر باز هم دیلی یا تاخیر صدا وجود داره ؟
ممنون میشم کمک کنید

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
292
تهران
من دارم اکسیژن 88 رو ارزش داره به نظرم بخری
از اون مدل keystation 88 خیلی بهتره
دیلی انقدر نیست ولی با یه نرم افزار سادهasioall حل میشه دیلی هم اگه داشته باشه
ولی چون کار خاصی غیر از نوازندگی نمیخوای باهاش بکنی اون مدل کرگ sp200 شاید بهتر باشه

آخرین ویرایش:

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
292
تهران
منم موقعی که میخواستم پیانو بگیرم بین این دومدل شک داشتم یعنی اکسیژن و کرک 200 هرچند کرگ خودش صدا داره ولی دیدم اکسژن بیشتر به دردم میخوره چون کارهای بیشتری میخواستم باهاش انجام بدم

آخرین ویرایش:

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
292
تهران
m audio keystation pro 88 خیلی وقته توقف تولید شده از نظر کارایی مث اکسیژن88 می مونه فرق خاصی نداره

keystation 88 هم که اصلا کلاویه پیانویی نداره

pedram99

عضو سایت
9/9/19
20
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

چون یک keystation pro 88 دسته دوم گیرم اومده 3 تومن
یک اکسیژن 88 دس دوم گیرم اومده 5 تومن اگر فرقی با هم ندارن هزینه رو کم کنم

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
292
تهران
اره دیگه سه تومن خوبه. چون خود اکسیزن 88 هم قدیمیه. اگه بتونی تست کنی خوبه که کلاویه ای مشکل نداشته باشه سالم باشه همه چی

pedram99

عضو سایت
9/9/19
20
اره دیگه سه تومن خوبه. چون خود اکسیزن 88 هم قدیمیه. اگه بتونی تست کنی خوبه که کلاویه ای مشکل نداشته باشه سالم باشه همه چی
ببخشید من کارت صدا حرفه ای ندارم همون آنبردیه که روی پی سی وصله . بدون کارت صدا مشکل تاخییر دارم ؟ باید حتما کارت صدا بخرم ؟

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
292
تهران
نه منم اول کیبورد گرفتم بعد چند ماه کارت صدا گرفتم برا نوازندگی تاخیر نداشتم ولی برای کارای اهنگسازی چون به سیستم فشار میاد به نسبت سنگینی کار تاخیرم بیشتر میشه که همونم با نرم افزار ASIOALL جبران میشه.

بالا