راهنمایی جهت خرید کارت صدا

شروع موضوع توسط nafas ‏19/5/13 در انجمن Audio interface ( کارت صدا )

تاپیک راهنمایی جهت خرید کارت صدا تالار Audio interface ( کارت صدا ) در persian-music.org.

1. nafas

nafas

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام بر دوستان عزیز. بهترین گزینه پیشنهادیتون راجع به کارت صدایی که بتونه کار ضبط و برای یک گروه راک شامل الکتریک بیس درامز اکوستیک ووکال را به بهترین نحو انجام بده چیه.هزینه مقدور هم بین 3 تا 4 تومنه . در ضمن ما فعلا لپ تاپ داریم ولی در اینده احتمالا عوض میکنیم. در ضمن نظرتونو راجع به motu 828 mk3بگین سپاس و درود

2. nafas

nafas

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    کسی نمیخواد به ما کمک کنه میدونم بحث تکراریه ولی من جوابمو از مباحث گذشته نگرفتم ممنون میشم یکی لطف کنه و جواب بده

3. MRN.shz

MRN.shz عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, sonar
    دوست عزیز کارت صدایی که انتخاب کردی کاملا مناسبه اما کاش درمورد بقیه تجهیزات هم میگفتی که چی داری؟ میکروفن های ضبط درامز؟ کمپرسور، پری آمپ ، ... یا هر وسیله دیگه ای که داری و یا قصد خریدش رو داری.

4. Hamed_abdollahi

Hamed_abdollahi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +356 / 1 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, nuendo, StudioOne
    گزینه خوبی رو انتخاب کردید...... به نظر من خوب تصمیمتونو در مورد ورودی خروجی ها و امکانات کارت بگیرید که باز بعدها کمبود نداشته باشید و پاسخگوی تمام خواسته هاتون باشه
    دوستمون درست میگن....شما بقیه تجهیزاتتون رو بگید چی هست تا بهتر راهنمایی کنیم
    شما شاید بخواید از چندتا میکروفون همزمان استفاده کنید خب معمولا به تعداد ورودی بیشتری نیاز دارید که یا کارت صوتی با ورودی زیاد باید تهیه کنید یا میکسر.
    شما شاید پری امپ نخواید تهیه کنید بنا بر این باید کارتی بگرید که دارای پری امپ قوی باشه.
    اگر جزئیات بیشتری در اختیار دوستان قرار بدید بهتر میتونن راهنمایی کنن...
    سوالی بود درخدمتیم........

5. nafas

nafas

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سپاس . راستش من تا حالا از تجهیزات استودیویی استفاده نکردم فقط در این حد بگم که میخام همزمان از 2 گیتار الکتریک و یه بیس ویه گیتار اکوستیک ویه درامز یه کیبورد بعلاوه 2میکروفن برای وکال استفاده کنم البته واقعا نمیدونم که حتما باید اینا رو همزمان ضبط کنم یا میشه بعضیشو جداجدا گرفت میخام کارتی باشه که خودش اینقد قوی باشه که پری امپ نخواد در ضمن من هنوز هیچ تجهیزات دیگه ای نگرفتم فقط به زودی اتاق اکوستیکمو اماده میکنم و میخوام یه میکروفن نیومنtlm103بگیرم اگه میدونید برا شروع کار چیز دیگه ای حتما ضروری بگیرم راهنمایی کنید لطفا . میخوام با اینا شروع کنم بعد یواش یواش تجهیزاتو اضافه کنم در ضمن یه لپ تاب hpهم دارم. سپاس

- - - - - - - - - -

در ضمن فراموش کردم بگم یه هدفونخوب با هزینه تا700-800تومن هم میخام .

6. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزیز این کارت ورودیش کمتر از مقدار مورد نظر شماست اگه بخواین همزمان رکورد کنید.
    خود درامز حد اقل 8 تا 10 میکروفون نیاز داره
    مگه اینکه بخواین جدا جدا رکورد کنید درامز و با 8 تا میک بگیرید که این کارت بتونه با 8 تا ورودیش کارتون رو راه بندازه
    ولی این کارت دو تا ورودی adat هم داره که هر کدومشون 8 تا ورودی دیجیتال بهتون میدن و اگه شما میکسر دیجیتالی داشته باشید که این خروجی رو داشته باشه میتونید علاوه بر 8 لاین ورودی انالوگ کارت از 16 تا ورودی دیجیتال اون هم همزمان استفاده کنید.
    یعنی 16 تا ورودی دوم اول به میکسر وارد میشند و بعدش از خروجی adat میکسر به ورودی adat کارت و رکورد.

7. nafas

nafas

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    لطفا بگین پیشنهاد شما برا کارت صدا چیه بودجه هم حدود 4تومان در نطر بگیرید

- - - - - - - - - -

اگر هم مجبورم میکسر بگیرم شما چه ترکیبی از میکسر وکارتو پیشنهاد میدید(از نظر مارک و مدل) ایا موتو مناسب این کاره

8. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    کارت خوبیه و با توجه به امکاناتی که داره برای شما مناسبه.
    درنگ نکنید.

9. nafas

nafas

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    این هم در نطر داشته باشین که من لپ تاب دارم

بارگذاری...