آخرین ارسال‌ها

راهنمایی بین انتخاب مانیتورینگ جنلک با دوبرند دیگر

solikhobe

عضو سایت
21/1/10
63
زاهدان
سلام بچه ها تا قیمت ۶-۷تومن
چه مانبتوری از برند genelec معرفی میکنین ؟
همچنین بین adam 7x یا dynaudio bm6 mklll یاeve sc207 چی پیشنهاد میکنین؟
چه مارک از جینیلیک مدنظرتونه؟ سبک هم پاپ و سنتی و اتاق هم اکوستیک‌شده هست یه صدای صادق میخام ک پروسه هارو واسم ب وضوح نشون بده
لطفا راهنمایی...نزدیک خریدم.

همچنین بین مارک های 8130 و m030 و 8320 ک رنج قیمتی شبیه هم دارند چ فرق وجود داره و کدوم مناسب تره؟

دارم شدیدا تحقیق میکنم و شهرستان هستم واقعا ب مشاهدات و تجربتون نیاز دارم دریغ نکنین

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,267
34
Vengeance Land
من توی این برند هایی که گفتی جنلک رو پیشنهاد میدم
من با مدل 6020A کار کردم..
من میتونم بگم از خرید جنلک ...
هر مدلیش...
پشیمون نخواهی شد..;)

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,267
34
Vengeance Land
دوستان دیگه هم با هر مدلی کار کرده باشن همون مدل رو پیشنهاد خواهند داد...;)
انتخاب مانیتورینگ 30% انتخاب برنده بقیه اش سلیقست...

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,641
53
.
دوستان بقیه چی
[doublepost=1524930709,1524930655][/doublepost]دوستان دیگه....؟
دوست من، سوالی که میکنی، کسی که جواب میده باید تمام اون چهار برند و مدلهای مختلفی که سوال کردی رو تست و مقایسه کرده باشه. و وقتی جواب داده نمیشه، یعنی "اینجا نداریم یه همچین شخصی"! هرکسی رو هم که مجبور کنی جواب بنویسه، میاد همینطوری از شنیده هاش یه چیزی میگه و میره! و باز شما به اون جواب درستی که میخوای نمیرسی.
شما میتونی در یوتیوب ویدئوهایی رو در مقایسه ی این مانیتورها با هم پیدا کنی و به جواب سوالت برسی.

درود بر تو.
پیشنهاد من این هستش که صدای این مانیتورینگ ها رو در کنار هم گوش کنی و بهترین به نظر خودت رو انتخاب کنی
چون این مانیتورینگ ها در یک سطح قرار دارن و فقط از نظر تکنیکی ساخت و جنس بدنه ووفر و تیوتر با هم متفاوت هستن..
به نظر من بهترین گزینه میتونه adam a7x باشه به دلیل شفافیت تیوتر و میدرنج اما در فرکانس بیس کمی ضعف احساس میشه ..اگر کار شما الکترونیک نباشه و پاپ و سنتی کار میکنین صداقت این مانیتورینگ حرف نداره.
اگر فرکانس پایین و بیس براتون مهم dynaudio هم گزینه خوبی میتونه باشه...
و اما Genelec...
هیچ حرفی نمیزاره...
موفق باشید.

صفحه ما در اینستاگرام

بالا