راهنمایی برای ساز و صدا

شروع موضوع توسط farhad7sh ‏5/7/15 در انجمن گیتار

تاپیک راهنمایی برای ساز و صدا تالار گیتار در persian-music.org.

1. farhad7sh

farhad7sh

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    ا
    سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان ، میخواستم منو یه راهنمایی کنید به یک جمع بندی کلی برسم ممنون

من الان حدود 10 ماهه دارم کلاس گیتار میرم ، استادمم استاد خوبیه که هم گیتار فلامنکو رو عالی میزنه هم صدای فوق العاده ای داره یکی از دلایلی که پیشش رفتم به خاطر همین بود که توو هردو رشته عالیه ولی بنا به دلایلی یه چند روزه باهاش مشکل پیدا کردم نمیخوام پیشش برم
    اول بگم که هم علاقه زیادی دارم به موسیقی هم استعدادم خوبه ، هدفمم کاملا جدیو حرفه ایه اونم نه در سطح ایران بلکه میخوام در سطح جهان خوب بشم شاید رویا پردازی به نظر بیاد ولی خوب هدفمه
    ریتمو آکوردو و شعر و این چیزارو همرو میتونم بزنم
    ملودیو آرپژ و این چیزا هم خوبم تقریبا
    علاقه اولم توو خوندنه یعنی میخوام خواننده ای باشم که ساز هم خوب میزنه
    خوندنم فقط دوس دارم به سبکه پاپ غربی بخونم زبان انگلیسی بخونم ، برای اینکه بیشتر متوجه بشید مثلا جاستین تیمبرلیک یا آشر اینجور سبکارو دوس دارم بخونم
    وقتیم استاد بهم درس میداد بیشتر تو اینترنت دنبال آکوردو ملودیو کاور اینجور چیزا بودم البته درسای استادم انجام میدادم ، خودشم بهم میگفت استعدادت خوبه
    حس میکنم خودم میتونم گیتارو خود آموز ادامه بدم و استاد منو از اون مسیری که هدفمه دور میکنه و راهی که همه رفتنو نمیخوام برم ، بیشتر حس میکنم به استاد صدا و سلفژ نیاز دارم
    حالا میخوام بدونم بنظرتون همچنان برم کلاس گیتار یا خودم ادامه بدم؟ اگه قراره خودم ادامه بدم چه منابعیو بزنم با چه ترتیبی که تو گیتار به یه استانداردی برسم؟
    الان برم کلاس صدا ؟ اگه آره پیش کی برم که بتونه به سبک غربی باهام کار کنه ؟

آخرین ویرایش: ‏5/7/15
بارگذاری...