آخرین ارسال‌ها

راهنمایی برای زدن حالت چنگ سان (آرپژ)

10/4/10
256
دوستان کسی می تونه بگه چطور تمرین هایی رو باید انجام بدم که انگشتام بهتر چنگ سان رو بزنه...

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,273
34
Vengeance Land
خب تمرین های گام و پنجه میتونن مفید باشن...
متد های تمرینی زیادی هستن...
یادمه یه کتاب تمرین های پنجه برای گیتار قدیم ها بود...
شاید برای پیانو هم باشه...
(که حتما هست)

10/4/10
256
ممنون.تا ببینم بقیه ی دوستان هم کتابی برای معرفی دارند یا نه...

10/11/17
125
با نظر سهیل جان موافقم
ولی نظر شخصی خودم آرپژ خودش بنظرم تمرینه
فقط شیوه گذاشتن انگشت ها مهمه (شمارشون)
که من خودم هم خیلی وقت ها رعایت نمیکنم چون ساز اصلیم کیبورده:happy-43:
[doublepost=1516287111,1516286543][/doublepost]این ویدو روهم ضمیمه کردم ببین بد نیست
[doublepost=1516288890][/doublepost]اینم خود الان با 80 زدم
یه چیز من در آوردی
برا تمرین آرپژ
انگشتامم اشتباه میگذارم (یعنی انقدر اشتباه گذاشته عادت کردم )
سعی کن مثل من نگذاری که خراب باقی میمونه

فایل های ضمیمه

10/4/10
256
برا همین می خوام آرمین جان طبق تمرینات یک کتابی پیش برم تا همین اول کار اشتباه نزنم.منتها کتابی رو در این زمینه نمیشناسم.البته از یه نفر دیگه که پرسیدم گفت کتاب هانون برای تکنیک سرعت و مهارت خوبه...و یک کتاب دیگه هم گفت که نمیدونم مال هانون هست یا خیر فقط اسمش رو برد:کتاب گام آرپژ و اکورد شکسته برای شناخت و تمرین گام ها.
حالا نمیدونم نظر شما چیه؟

10/11/17
125
برا همین می خوام آرمین جان طبق تمرینات یک کتابی پیش برم تا همین اول کار اشتباه نزنم.منتها کتابی رو در این زمینه نمیشناسم.البته از یه نفر دیگه که پرسیدم گفت کتاب هانون برای تکنیک سرعت و مهارت خوبه...و یک کتاب دیگه هم گفت که نمیدونم مال هانون هست یا خیر فقط اسمش رو برد:کتاب گام آرپژ و اکورد شکسته برای شناخت و تمرین گام ها.
حالا نمیدونم نظر شما چیه؟
والا نظر دادن من زیاد شاید درست نباشه
چون دیدی که وضعیت انگشتامه خخخ
من زیاد اهل کتاب نیستم
ولی هانون هر کی گفته درست گفته
من خودم یه بدی که دارم کلا موسیقی که خیلی تئوری میشه و نت و... که خودتم بهتر می دونی
یکم تو ذوقم می خوره
ولی هانون کتاب خیلی خیلی خوبی هست
و اگه مثل من هم تنبلی ویدو ببین (خارجی ) معتبر ببین
مطمعنن اونو انگشتاشون درست می گذراند و بنظرم بهتر از درگیر کردن خودت با نته

10/4/10
256
حقیقتا من از بس ویدیو تو یوتیوب دیدم که خسته شدم.از یه جهت دیگه چون ویدیوها مرتب نیست و از یه جا به جای دیگه میپره ، می خوام با کتاب پیش برم...به احتمال زیاد امروز همین هانون رو سفارش بدم تا ببینم خدا چی میخواد.در مورد کارت هم که من در حدی نیستم که بتونم نظر فنی بدم.ولی از نظر یک شنونده عیبی دیده نشد...

10/11/17
125
حقیقتا من از بس ویدیو تو یوتیوب دیدم که خسته شدم.از یه جهت دیگه چون ویدیوها مرتب نیست و از یه جا به جای دیگه میپره ، می خوام با کتاب پیش برم...به احتمال زیاد امروز همین هانون رو سفارش بدم تا ببینم خدا چی میخواد.در مورد کارت هم که من در حدی نیستم که بتونم نظر فنی بدم.ولی از نظر یک شنونده عیبی دیده نشد...
ایراد که زیاد بود و البته چیزی هم نبود که اسمشو بشه اجرا گذاشت
ولی منظورم از ویدو تو یوتوب نبود
بعضی سایت های خارجی هستن ویدو های خوبی دارند برای آموزش پیانو
همین سایت های ایرانی هم هستن که از همین سایت ها آموزش هایی رو تهیه کردن همه هم کامل هستن اما به زبان انگلیسی
اما اگه هانون را بگیرید و واقعا تمرین کنین که عالیه
من دو صفحشو بزنم خسته میشم

10/4/10
256
من تنها سایت خوب خارجی که می شناسم که انلاین اموزش میده و خیلی هم راضی بودم از سایتش flowkey هست...سایت ایرانی هم که چیز به درد بخور داشته باشه به چشمم نخورده.نمی دونم، شاید من خوب جست و جو نکردم...

10/11/17
125
من تنها سایت خوب خارجی که می شناسم که انلاین اموزش میده و خیلی هم راضی بودم از سایتش flowkey هست...سایت ایرانی هم که چیز به درد بخور داشته باشه به چشمم نخورده.نمی دونم، شاید من خوب جست و جو نکردم...
هست چرا ،سایت ها ایرانی بگم تبلیغ میشه پست رو میبندن ،ولی یه چیز تو مایه ها ترانه چی چی بزنید سایته خوبیه اما آموزش هاش بیشتر حول آهنگ سازیه ،ولی تو زمینه آموزش پیانو هم دیدم یه چیزهایی ،
حالا سر بزنید بد نیست
[doublepost=1516373712,1516372794][/doublepost]این دو تا رو یه سرچی بکنید :
دانلود رایگان آموزش آکوردگیری پیانو Udemy Piano Chords TUTORiAL
دانلود آموزش کامل پیانو udemy the complete piano course

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
581
شیراز
کتاب Mastering the Scales and Arpeggios نوشته James Francis Cooke
و همچنین کتاب The Comprehensive Scale and Arpeggio Manual
هر دو با انگشت گذاری اصولی و بسیار مفید هستند.
هر دو کتاب بصورت PDF و رایگان در نت موجود می باشند.

بالا