راهنمایی برای درست کردن یه اتاق تمرین...

شروع موضوع توسط Shank ‏24/12/10 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک راهنمایی برای درست کردن یه اتاق تمرین... تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. Shank

Shank Banned

امتیازات:
    +677 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام...
    من گیتار الکتریک تمرین می کنم...
    و گاهی اوقات سر و صدای زیادی تولید می کنم...
    حالا میخوام یه گیتار خوب بخرم(چون تا حالا با گیتار این و اون تمرین می کردم)با یه آمپ خوب و می خوام وقتی که
    به سیمای گیتارم حمله می کنم همسایه هامون دیوونه نشن...
    یه زیر زمین داریم حدود 3.5 در 5 متر شایدم کمتر یا بیشتر با یه سقف با ارتفاع 2متر یعنی توش زیاد نمیشه پرید بالا:smile (29):
    دیواراش سرامیکه...
    چیکارش میتونم بکنم؟؟؟؟؟؟
    برای رکورد نمیخوام فقط یه جای خوب واسه ی تمرین می خوام

راستی یه اتاق رو پشت بوم هم در دسترسم هست یه کم کوچیکتره ولی شرایط دیگش همیناست
    به نظر شما کدوم رو انتخاب کنم؟؟؟؟چه کارایی لازم دارن؟؟؟؟
    بودجه هم زیاد ندارم ولی نمیخوام کار الکی بکنم و دوست دارم شیک در بیاد مثلا جعبه تخم مرغی نباشه...

ممنون

2. taba

taba Banned

امتیازات:
    +322 / 0 / -0
    نرم افزار:
    چند راه بیشتر نداری
    1- استفاده از مواد صنعتی
    2 - استفاره از کارتون کاغذ یا مقوای تخم مرغ
    1 مواد صنعتی :
    اگه مایه داری پشم شیشه خوبه ولی باید رو شو بپوشونی (مثلا با یک لایه کاغذ دیواری ضخیم) .اگه مایه دار تری یونولیت خیلی خوبه .احتیاج به روکش نداره . فضای بهتری بهت می ده . روشم می تونی خودت طرح های متال دربیاری یا پوستر و امثالهم
    2 مقوا :
    استفاده از کارتن خیلی کم خرجه ولی بازده کمی داره. از مقوای تخم مرغ می تونی استفاده کنی.البته رو کش نباید یادت بره .ضد عفونی هم باید بشه. بازده خوبی نسبت به پول خرج شده داره.روی هر دیوار حدودا 10 سانت فضا می گیره. خیلی از استدیو های توی ایران اینجورین.

3. hameddavari83

hameddavari83 عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    اتفاقا شونه تخم مرغ چیز خیلی کار امدیست برای اینکه نمای بهتری بدی شونه ها رو رنگ کن مشکی کن ببین چی میشه ولی زیر سازیم بکن برای زیر سازی میتونی از پشم شیشه پشم سنگ یونولیت مقوا پلی کربنات و... هر چی که متناسب با بودجه خودتون هست انتخاب کنید

بارگذاری...