راهنمایی برای خرید

شروع موضوع توسط saeed-ghorbani ‏30/1/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک راهنمایی برای خرید تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. saeed-ghorbani

saeed-ghorbani عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, nuendo
    سلام دوستان عزیز
    من میخوام یه مانیتور صدا - میدی کیبورد 4 اکتاو - کارت صدا- میکروفن - خریداری کنم و میخواستم کسی از دوستان اگه میتونه با توجه به مشکلاتی که من در زیر نوشتم منو راهنمایی کنه تا کالای خوبی رو بخرم ممنون میشم
    1 - بعد ایکسپورت گرفتن اون کیفیتی که توی سیستم خودم آهنگ پخش میشه تویه سیستمها و اسپیکرهای دیگه اون کیفیت نزول میکنه :smile (9):
    2 - نیتونم بیش از چند تا افکت رو روی صدا ها اعمال کنم چون اگه افکتای بیشتری رو بدم صداها خیلی بد میشن و کار خراب میشه :smile (9):
    ممنون میشم کمکم کنین

2. Rooz-beh

Rooz-beh عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +146 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, reason
    مشکل 1 بدلیل نداشتن مانیتورینگ میتونه باشه ولی بدون مانیتور هم میشه با دقت یه چیز قابل قبول ساخت

مشکل 2 بدلیل نداشتن کارت صدای Asio یا سی پی یو ضعیف هست ( در مواقعی هم هاردهای 5400rpm مشکل ایجاد میکنن)

توی فروم ها پیشنهادات بسیاری واسه خرید این اقلام هست مطالعه بفرمایید

3. osyan_rapkon

osyan_rapkon عضو سایت

امتیازات:
    +18 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason, sonar
    شما ميتونيد از يك پك براي ركورد استفاده كنيد شامل ميكرفون-ميكسر-كارت صدا-هدست هستش بي درده سرو ارزونه.

4. ARMAN_M

ARMAN_M عضو سایت

امتیازات:
    +31 / 0 / -0
    نرم افزار:
    میکست اشتباهه . یه دوره میکس پیش یه استاد یا استفاده از مطالب سایت آموزش گام به گام میکس و.....کارتو را ه میندازه اما طی مدت طولانی

[
    مشکل سی پی و رم تون هست [/color]

5. osyan_rapkon

osyan_rapkon عضو سایت

امتیازات:
    +18 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason, sonar
    سلام عزيزم خراب شدن كار به علت افكت زياد معني نداره خوب بايد رعايت كنيد وافكت هارو جوري انتخاب نكنيد كه فركانس هاي بده هم رو تقويت كنن اگه موقع افكت زياد گيركرد ياتيك زد اونوقت بريد سراغ بافر كارت صدا واون روافزايش بديد اگه بازم حل نشد مشكل اول رم وبعدسي پي يوهستش ولي معمولا باافزايش بافر حل ميشه فراموش نشه كه كار حتما بايد ميكس بشه كه صداها به هم اسيب نرسونن 2ولوم مانيتورينگتوبيار پايين ترين حدانقدري بزارش كه صدافقط واضه باشه بعد ميكسوشروع مشكل اصلي شما اينه كه با ولوم زياد ميكس روانجام ميديد.

6. navan

navan

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    دوست خوبم در مورد مانیتورها می تونم KRKبیشنهاد بدم میدی هم 4اکتاو نگیر5بگیر بعدا برای اموزش بیانو به دردت می خوره میکروفون رود بگیر کیفیت کار همه به دانش میکس بر میگرده وقتی میکس میکنی تو مرحله میکس کارو تو باندهای مختلف گوش کن و نقص هارو برطرف کن مانیتور خوب می خوای که گول زننده نباشه و صدارو واقعی بهت بده

بارگذاری...