راهنمایی برای خرید Midi Controller

3/12/09
19
1
0
قصد خرید یه Midi Controller دارم...
بیشتر برای تمرین پیانو می خوام...
زیر 250 چیزی پیدا می شه؟...

3/12/09
19
1
0
در کل شخصا برای تمرین پیانو midi controller رو پیشنهاد نمیکنم.
قراره یه پیانوی دیجیتال بگیرم...اما خب ممکنه یکی دو ماهی طول بکشه...
به خاطر همین خواستم یه Midi Controller بگیرم...که هم تا زمان خرید پیانو بتونم باهاش تمرین کنم...و هم بعدها بتونم ازش به عنوان یه کیبورد یا Midi Controllerاستفاده کنم...

با این تواصیف چی؟...پیشنهاد شما چیه؟...

17/5/10
71
1
0
tehran
دوست عزیز خوب دو ماه دیگم صبر کن یه بارکی پیانو دیجیتال رو بگیر دیگه اگرم خیلی عجله داری در کل m-audio میدی کنترل هاش خیلی خوبه من جای شما بودم axiom 61 یا 49 می خریدم اگرم ارزون تر می خوای اکسیژن و کی رینگ هم هستم ولی زیاد جالب نیستن.

3/12/09
19
1
0
دوست عزیز خوب دو ماه دیگم صبر کن یه بارکی پیانو دیجیتال رو بگیر دیگه اگرم خیلی عجله داری در کل m-audio میدی کنترل هاش خیلی خوبه من جای شما بودم axiom 61 یا 49 می خریدم اگرم ارزون تر می خوای اکسیژن و کی رینگ هم هستم ولی زیاد جالب نیستن.
axiom 61 چنده قیمتش؟...

17/5/10
71
1
0
tehran
چرا اونم بدک نیستن ولی نسبت به axiom پایین ترن در کل axiom خیلی خوبه .

21/7/10
13
0
1
تهران
با سلام
بعد از اين كه ميدي كنترلم خراب شد (esi keycontrol 49) تو فكر خريد دوبارم ميخواستم از دوستان بپرسم چي بگيرن فقط ترجيحا knob داشته باشه .و ميخواست از دوستان بپرسم 49 key يا 25 key تو اهنگسازي در چه حد تاثير داره ضمنا اهنگسازي انچنان حرفي نميكنم .چند مدلم به ذهنم رسيد oxygen 49 .oxygen 25(اگه 25 كليد خوب نباشه) .حالا نظر شما دوستان چيه فقط بهرينگر نگين.تو همين رنج قيت تا 200 تومن با تشكر

15/1/10
80
12
8

چرا بهرینگر نگیم؟ اتفاقاً بهرینگر تو این رنج کار های بسیاررر عالی داره.!

21/7/10
13
0
1
تهران
دوستان اين جور كه معلومه بهرينگر 61 ديگه نيست .كسي ميدونه توليد ميشه يا نه؟

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
هست دوست عزیز.تهران حتما گیرتون میاد.به یکی دو مغازه اکتفا نکنید.
البته متاسفانه سیاست بعضی از فروشنده ها اینه که وقتی یه محصولی رو ندارن کلا اونو در ذهن خودشون از چرخه تولید خارج میکنند!!!

7/4/10
26
2
0
پارسوماش
توی سایت بهرینگر نوشته که این محصول تولیدش متوقف شده،حتی دیگه توی خود سایت بهرینگر هم نیستش،ولی فکر کنم بجاش
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
اومده که همون umx61 هست اما با رنگ قرمز و قیمتش هم 219.99 $ هست.
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

اینم عکسش

21/7/10
13
0
1
تهران
با سلام
چند تا سوال داشتم
1-اين مدل جديدش تو ايران هست؟
2-حدودا چند قيمت؟
3-فرق اين با اون قديميا چيه؟

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
به نظر من کسی که واسه شروع می خواد هزینه بزاره اصلا نره سراغ میدی کنترلر . اول یه کیبورد بگیره بعدا میدی کنترلر رو بخره . به هزار و یک دلیل . من میدی کنترلر واسه شروع پیشنهاد نمیکنم . :smile (46):

21/7/10
13
0
1
تهران
ميدي داشتم خراب شد (esi keycontrol49)هشت ماه پيش چند بار اذيت كرد من به جاي اينكه فكر تعويض باشم رفتم trringer finger m audio گرفتم كه صد در صد اشتباه بود .
ميخواستم بدونم اين مدل جديد بهرينگر umx 610 تو ايران هست و چنده اگه نباشه حتما m audio oxygen 49 ميگيرم.
يه سوالي رو هنوز جوابشو نگرفتم مدلهاي 2 اكتاو موقع كار اذيت ميكنه (از نظر كم بودن كليد )(من خودم تا حالا كار نكردم )

17/5/10
71
1
0
tehran
سلام دوستان من می خام یه midi controler که 7 اکتاوه باشه بخرم البته همر اکشن هم داشته باشه حتما شما چه محصولی رو پیشنهاد می کنید تو رنج 600 تا 700 تومن؟