راهنمایی برای خرید کامپیوتر

شروع موضوع توسط Ali@kbar ‏12/2/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک راهنمایی برای خرید کامپیوتر تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Ali@kbar

Ali@kbar عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    با سلام
    من می‌خواهم یک کامپیوتر برای آهنگ سازی بخرم ، اما نمیدونم چه چیزی بگیرم
    من قبلا سرچ کردم و کلی‌ مطلب در این موضوع پیدا کردم اما به نظر من بهتر هست که
    برای هر کس با توجه به شرایطی که داره نظر داد و من فکر نکنم چیزیِ زیادی از اون مطالب به من کمک کند .
    اگه می‌شه به من کمک کنید .
    -----------------------------------------------
    من فعلا فقط آهنگ سازی می‌کنم و شاید در آینده یه میکرفون گرفتم وکال هم ضبط کردم .
    -----------------------------------------------
    کیس کامل می‌خواهم با بهترین قطعه‌ها و در مورد کیس محدودیتی ندارم و یک چیزی می‌خوام که بمونه و نخوام زود عوض کنم . اگه می‌شه تمامِ قطعات را نام ببرید .
    یک مانیتورِ صدا در حد ۵۰۰ ۶۰۰
    یه کارتِ صدا که فکر کنم فست ترک پرو خوب باشه اما اگه تو همون حدودا یا یه کمی‌ بیشتر کارتِ بهتری میشناسید اون را معرفی‌ کنید
    یک میدی کنترلر یا کیبرد (من هنوز فرقشون رو نمیدونم‌ - می‌خواهم فقط وصل کنم به رایانه و با وی اس تی کار کنم‌ در ضمن من مبتدی هستم و یک چیزی می‌خوام که برای من خوب باشه ) من نمیدونم چنده اما تا ۵۰۰ .
    فکر نکنم چیزِ دیگری لازم باشه اما اگه هست بگویید لطفا .
    ممنون

2. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,493 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    دوست من در مورد کامپیوتر مناسب بدون محدودیت بودجه در تاپیک زیر کاملا توضیح دادم
    [h=3](سیستم های پیشنهادی) کیس مناسب برای آهنگسازی[/h]در مورد باقی موارد هم صدها بار در سایت صحبت شده کافیه از جستجوی بالای سایت استفاده کنید افراد زیادی با شرایط مشابه شما سوال پرسیدن و جواب گرفتند.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...