راهنمایی برای خرید کارت صدا

شروع موضوع توسط iSobi ‏23/6/15 در انجمن Audio interface ( کارت صدا )

تاپیک راهنمایی برای خرید کارت صدا تالار Audio interface ( کارت صدا ) در persian-music.org.

1. iSobi

iSobi عضو سایت

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام و احترام به کاربران سایت

من دچار یک مشکل در خرید کارت صوت شدم ممنون میشم کمکم کنید

راستیتش من میخوام کارت صدا Focusrite Scarlett 2i2 USB 2.0 با اینکه کارت صوت با کیفیتیه اما متاسفانه خروجی میدی نداره بخرم :( اما حالا جدیدا به یک این مدل Presonus AudioBox USB برخورد کردم که خروجی میدی هم داره برای من زیاد خروجی میدی مهم نیست فقط میخوام بدونم میتونم میدی کنترلرمو به کارت صوتم وصل کنم یا نه حالا چه اسکارلت باشه کارت صوت چه پریسنیوس و در اخر کدوم یک از این دو مدل بهترن ؟ ممنون میشم یک راهنمایی دقیق بهم بدید

2. اقا مصطفی

اقا مصطفی عضو سایت

امتیازات:
    +551 / 1 / -0
    نرم افزار:
    سلام.هدفتون از پورت میدی چیه؟ این پورت برای اتصال بعضی سخت افزار ها به کارت صدا هست. اما میدی کنترلر ها یو اس بی هستند و نیازی نیست به کارت صدا وصل بشن. مستقیما میتونید بزنید به کامپیوتر خودتون. حالا کدوم کارت بهتره رو اساتید بهتر راهنمایی میکنند. اما واسه میدی کنترلر نیازی به پورت میدی نیست. مگه اینکه بخواین مثلا یه ارگ ( که اون ارگ اگه یو اس بی نباشه) رو بخواید به کامپیوتر متصل کنید که باید اون موقع از پورت میدی استفاه بشه.

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  3. iSobi

iSobi عضو سایت

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوست خوبم ممنون از پاسخت راستیتش پشت میدی کنترلرم یه midi out هست گفتم شاید بزنم به کارت صدا از نظر سرعت بهتر باشه اینطور نیست ؟ یعنی کابل usb با midi برابری میکنه از نظر انتقال صدا >؟

4. اقا مصطفی

اقا مصطفی عضو سایت

امتیازات:
    +551 / 1 / -0
    نرم افزار:
    نه. اولین بازه همچین چیزی میشنوم. یو اس بی خیلی راحت تر هست. تاخیر اگه داشته باشید با asio حل میشه. کارت صدا هم که دارید میگیرید. پس نگران تاخیر نباشید. میدی کنترلرتون چی هست جناب؟

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. iSobi

iSobi عضو سایت

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    نمیدونم والا شاید من اشتباه میکنم میدی کنترلرم keystation 88es ii M-audio هست

6. اقا مصطفی

اقا مصطفی عضو سایت

امتیازات:
    +551 / 1 / -0
    نرم افزار:
    خیالتون راحت. با یو اس بی استفاده نید. کاری که همه انجام میدهند. تاخیر رو هم با asio برطرف کنید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...