راهنمایی برای خرید کارت صدا زیر 100 هزار تومان

شروع موضوع توسط farda ‏24/7/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک راهنمایی برای خرید کارت صدا زیر 100 هزار تومان تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. farda

farda عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان عزيز ومديران محترم اين سايت زيبا وزهمت كش قبل ازهمه چز ازشماسپاس گزارم بمن عاجزكمك كنيد اغا ازبسكه دنبال كارت صدا حرفه گشتم ونيافتم هرچه پول براي اين كارگذاشته بودم صرف وهزينه اطلاعات درباره كارت صدا حرفه وبا لا وپاين رفتن شد ميخاين باوركنيد مخواهيد نكنيد اين حقيقت است وهالا ازهمه چه گذشتم ميخام يك كارت صدا كه فقط وفقط ركورت عالي داشته باشد برايم لطفا معرفي كنيد من يك كيتاريستم وميخام وقتي مايك جلو گيتارم ويكي جلوي خودم به مكسر بهرنگير 5000كه دارم وصل است همزمان باانكه همرا كيتارم ميخونم ضبط كنم ومكسر خروجي فايروابردارد ايناروجهت اطلاعات شماخوبان عرض ميكنم من دريك فروشگاه رفتم يك كارت صداي انترنال كريكتيو بمن پشنهاد كرد مبلغ42000تومان ولي نميدانم بااين من كيفيت صدابرام مهم است اين 45توماني خوب هست يانه شمابرايم يك كارت زير100تومان معرفي كنيد كه باهمين مايك هاي معمولي ومكسرضبط كند سرتون درداوردم نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ميدونم خوب منم ديگه زودزود لطفا لطفا لطفا....:smile (41):

2. ART

ART عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, nuendo
    جز كريتيو چيزي زير 100نيست عزيزم.

3. DJ iBSb

DJ iBSb عضو سایت هنرمند

شغل :
    طراحی وب و برنامه نویسی تحت وب و موسیقی
    امتیازات:
    +291 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, FLstudio
    میشه علی جان یه اطلاعات راجب این کارت صدا بدی...
    سپاس گذارم

4. farda

farda عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون دوست عزيز امااگرلطف كنيد يه مدل ازين كركتيو زير 100 تومان بديد ممنون ميشم

5. Alpha

Alpha عضو سایت

امتیازات:
    +168 / 0 / -1
    پیشنهاد من اینه که عجله نکنید و کمی صبر کنید تا حداقل بودجه خرید 24/96 رو بدست بیارید. (بسیاری از دوستان با کارت های onboard کار میکنند و کار غیر ممکنی نیست)

6. Kambiz6239

Kambiz6239 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    دوست گلم با 67 تومن میتونی یه مدل از کارت های کمپانی کریتیو را خریداری کنی ولی فعلا بی خیال کارت صدا شو و با همون کارت آنبورد مادربورد کاراتو انجام بده ولی نه اینکه وکال ضبط شده رو بندازی رو بیت بعد اکسپورت کنی و فکر کنی کارت عالی در میاد.
    همه چیز به مسترینگ بستگی داره از پلاگین های خوب استفاده کن مثلا : ozone4 یا wawe

7. omid azadmanesh

omid azadmanesh عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 1 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, soundforge
    من سالها کریتیو داشتم.اگه تصمیمت واسه خرید کریتیو قطعیه پیشنهاد میکنم از سری X-Fiسوروندش یکی بخر.مثلا مدلای 5.1 یا 7.1 به بودجت نزدیکن.حوالی 120 تومنن.

8. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    دوستان گرامی لطفاً به تاریخ پرسشها دقت کنید و سپس پاسخ بدین !
    بعنوان مثال همین تاپیک مربوط به چندین ماه قبل هستش و ضمناً احتمال میره که این دوستمون هم به نتیجه پاسخ رسیده باشه.
    با تشکر.

بارگذاری...