راهنمایی برای خرید هدفون

16/10/11
3
0
0
تهران
پیشنهاد من حداقل AKG k-44 یا K-77 که الآن 70.000 و 80.000 تومان قیمتشه. اما قبلا حدود 45.000 بود. تاگرونتر نشده تصمیم بگیر واسه خرید.

شما که تهران هستین از خیابون جمهوری تهیه کنید. اونجا فراوونه.

اگه هم بیشتر میخواین هزینه کنید بگین تا مدل های دیگه هم خدمتتون عرض کنم.[/COLOR]

یعنی از این ارزونتر دیگه نیست؟ اگه چیزی زیر 50 هست که گوشمو اذیت نکنه بهم بگید برام کافیه چون استفاده چندانی ندارم. فقط میخوام اذیتم نکنه.
نظرتون در مورد این 2 مدل چیه: dj 410 energy sistem و enzatec hs904
نه تهران نیستم. به همین فروشنده تو شهرمون که ازش پیانو خریدم سفارش بدم برام میارن؟

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
یعنی از این ارزونتر دیگه نیست؟ اگه چیزی زیر 50 هست که گوشمو اذیت نکنه بهم بگید برام کافیه چون استفاده چندانی ندارم. فقط میخوام اذیتم نکنه.
نظرتون در مورد این 2 مدل چیه: dj 410 energy sistem و enzatec hs904
نه تهران نیستم. به همین فروشنده تو شهرمون که ازش پیانو خریدم سفارش بدم برام میارن؟
ارزونتر هم هست نه اینکه نیست. اما نظر بنده حداقل به این مدل هاست یا بالاتر

شما که 50 تومان میخوای بدی یه 20 تومن دیگه هم بذار تا یه هدفون نصبتا خوب گیرت بیاد.
این دو مدلی هم که گفتی من ندیدم تاحالا و پیشنهاد نمیکنم

سعی کن از برند های معروف استفاده کنی

مثل: AKG - BeyerDynamic - M-Audio - Edirol - SENNHEISER

28/2/12
2
0
0
تهران
سلام دوستان

من یه راهنمایی واسه خرید یه هدفون میخواستم . برای کار یا ضبط و ... نمیخوام فقط واسه گوش دادن موزیک میخوام مخصوصا موزیک های ترنس ! و از همین جهت صدای واقعی و شفاف و همینطور بیس قوی برام مهمه اینکه میگن صدا رو همونطور که نوازنده ساخته بشنوی!! تا حالا هدفون حرفه ای نداشتم که بخوام معیار قرارش بدم اما یه sennheizer RS120 رو تست کردم اما اصلا اونی که من میخواستم نبود. میخوام یه چیز عمری باشه که گوشمم اذیت نکنه ! چون میخوام همین یه بار براش پول بدم حاضرم تا 250 الی 300 هم هزینه کنم .
این هم لطف کنید بگید که برای من با این استفتده که فقط گوش دادن موزیکه کدو یکی بهتره ؟ باز ؟ نیمه باز ؟ یا بسته؟
یکی دو نفر AKG k240 رو بهم پیشنهاد کردم.
لطفا! با نظر تخصصی خودتون کمکم کنید . ممنون میشم

سلام دوستان

من یه راهنمایی واسه خرید یه هدفون میخواستم . برای کار یا ضبط و ... نمیخوام فقط واسه گوش دادن موزیک میخوام مخصوصا موزیک های ترنس ! و از همین جهت صدای واقعی و شفاف و همینطور بیس قوی برام مهمه اینکه میگن صدا رو همونطور که نوازنده ساخته بشنوی!! تا حالا هدفون حرفه ای نداشتم که بخوام معیار قرارش بدم اما یه sennheizer RS120 رو تست کردم اما اصلا اونی که من میخواستم نبود. میخوام یه چیز عمری باشه که گوشمم اذیت نکنه ! چون میخوام همین یه بار براش پول بدم حاضرم تا 250 الی 300 هم هزینه کنم .
این هم لطف کنید بگید که برای من با این استفتده که فقط گوش دادن موزیکه کدو یکی بهتره ؟ باز ؟ نیمه باز ؟ یا بسته؟
هدفون های sennheiser یکی از بهترین برند های هدفونه که متاسفانه توی ایران اصلش گیر نمیاد.

اگه بتونی یکیشو از خارج از ایران تهیه کنی حرف نداره. (من خودم ازین برند استفاده میکنم وخیلی هم راضی ام)

پشت بسته واسه موزیک به نظر من بهتره چون اینجور واسه گوش من خوش آهنگ تر بوده و بیس بیشتری داشته. اما حتما سعی کن قبل از خرید تست کنی وببین با کدومش راحت تری.

28/2/12
2
0
0
تهران
آرارات عزیز ممنونم از راهنماییتون
به سایت sennheizer سر زدم قبلاً !
برای خرید از خارج مسله ای ندارم اما تنوع محصول خیلی بالاست ! sennheizer های وایرلس؟ audiophile? wired? چی آخه؟ کدوم مدل ؟

و اینکه میگن بسته ها به گوش آسیب میرسونه یا گوشو داغ میکنه پس جریانش چیه؟

10/1/10
23
15
3
بوشهر - جم
تفاوتش فقط بخاطر خستگی گوشه
یعنی اگر ار هدفون معمولی استفاده کنی زود گوشت خسته میشه و از موسقی لذت نمی بری. باز هم میل خودته. اما یه ساز 1.250.000 تومانی ارزش یه هدفون خوب رو داره به نظرم.

Akg k-44 الآن شده 70.000 تومان متاسفانه. چند مدت پیش 40 45 تومان بود..........!
ممنون از راهنماییتون پس حتما میگیرم

19/2/12
2
0
0
tehran
راهنمایی در مورد هدفون beats

1.لطفا بهم بگین راه های فهمیدن اصل بودن هدفون beats چیه ؟؟
2.اگر قیمت این دو مدل از هدفون beats را میدونید بگین beats solo hd و beats stedio.
3.اگر مغازهای تو تهران میشناسیت که هدفون بیتس اصل بفروشه معرفی کنید
بسیار متشکرم

3/12/10
844
318
63
Tehran
در راستاي خيابان جمهوري چندي پيش رد ميشدم و انواع و اقسام هدفون هاي بيت اونجا بود يه سري بزنيد . شما مطمئن باشيد اصل هيچ چيزي در ايران وجود نداره يا طرح آمريكاس ساخت چين يا خوده چين ميزنه. موفق باشيد

آرارات عزیز ممنونم از راهنماییتون
به سایت sennheizer سر زدم قبلاً !
برای خرید از خارج مسله ای ندارم اما تنوع محصول خیلی بالاست ! sennheizer های وایرلس؟ audiophile? wired? چی آخه؟ کدوم مدل ؟

و اینکه میگن بسته ها به گوش آسیب میرسونه یا گوشو داغ میکنه پس جریانش چیه؟
منم عرض کردم که بنده با پشت بسته راحت تر هستم.
گوشم هم داغ نمیکنه. ببین با کدومش راحت تری.
من مدل hd205 استفاده میکنم. شما هم میتونین به اندازه حداکثر پولی که دارین خرید کنید.
اما از بی سیم استفاده نکنی بهتره چون بالاخره یه کم نویز توش به وجود میاد.......!
برند Roland یا BeyerDynamic خیلی خوبن.

آرارات جان میشه ادرس بدی کجای شیراز گیرم میاد؟
بنده از شیراز تهیه نکردم
اما فکر کنم به پاساژ نور یه سری بزنی گیرت بیاد
البته بعید میدونم جنس اصل یا همون چینی درجه یک دیگه گیر بیاد توی ایران

.لطفا بهم بگین راه های فهمیدن اصل بودن هدفون beats چیه ؟؟
2.اگر قیمت این دو مدل از هدفون beats را میدونید بگین beats solo hd و beats stedio.
3.اگر مغازهای تو تهران میشناسیت که هدفون بیتس اصل بفروشه معرفی کنید
بسیار متشکرم
دوست عزیز هدفون beats اصل اگه میخوای تا 550 هزار تومن در میاد واست اما اگه چینی میخوای تا 100 هزار تومن یا شایدم ارزونتر تو جمهوری پیدا میکنی

سلام دوستان

نه دوست عزیز این هدفونایی نام بردی هیچکدومشون واسه ضبط خونگی خوب نیست هدفون beats عالیه اگه بتونی بخری واقعا معرکست

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
دوستان گرامی
سئوالتتون در مورد هدفون رو فقط در اینجا مطرح کنید.
سه تاپیک مشابه به این تاپیک منتقل شد.
لطفا تاپیک جدید در مورد راهنمایی خرید هدفون ایجاد نکنید.

14/5/12
2
1
0
اردبیل
سلام به همه
من تازه عضو شدم
در زمینه ی موسیقی و اصطلاحاتش هم تقریبا ناشیم !
اما علاقه ی زیادی به موسیقی و... دارم
میخوام یه هدفون خوب و ارزون بخرم (زیر 100 هزارتومن) ممنون میشم راهنماییم کنین
برام بیس قوی زیاد مهم نیست، میخوام جزیات آهنگ رو خوب پخش کنه و اینکه صدای طبیعی داشته باشه (نه بم تر و نه زیر تر)
سبک و جمع و جور و خوشگل هم باشه
ممنون

سلام به همه
من تازه عضو شدم
در زمینه ی موسیقی و اصطلاحاتش هم تقریبا ناشیم !
اما علاقه ی زیادی به موسیقی و... دارم
میخوام یه هدفون خوب و ارزون بخرم (زیر 100 هزارتومن) ممنون میشم راهنماییم کنین
برام بیس قوی زیاد مهم نیست، میخوام جزیات آهنگ رو خوب پخش کنه و اینکه صدای طبیعی داشته باشه (نه بم تر و نه زیر تر)
سبک و جمع و جور و خوشگل هم باشه
ممنون
سلام
خوش اومدین

توی برند AKG زیر 100 تومان 2 یا 3 مدل هست که نصبت به قیمت شون خوبه.
قیمت تغریبی:
akg 44 = 65.000t
akg 77 = 95.000t

k_44_1306315758.jpg k_77_1306315580.jpg

14/5/12
2
1
0
اردبیل
مدل های دیگه ای هم هست ؟ از مارک های دیگه ؟ آخه اینا یکم بزرگن، من میخوام که جمع و جور باشن

امیرحسین به نژاد

تیم مدیریت
مدیر کل
19/7/09
1,312
2,848
113
37
تهران
www.amirbehnejad.com
20/5/12
10
1
0
تهران
دوستان سلام
من دنبال یه هدفون وایرلس یا بلوتوث با کیفیت میگردم
ترجیحاً سونی
استفاده خاصی هم ندارم و فقط میخوام وقتی همه خوابن برای فیلم دیدن یا فوتبال دیدن ازش استفاده کنم
اندازشم میخوام بزرگ باشه که گوشم کامل داخل محفظه اون قرار بگیره
تا 300 تومن

کلا وایرلس برا این کار بهتره یا بلوتوث
اساتید کلا چی پیشنهاد میدن:smile (2):
10/8/12
58
10
8
تهران
هد فون

سلام خدمت اساتید
لطف کنید تعدادی هدفون(از نظر رنج قیمتی)برای میکس و مسترینگ(یه چیزی تو مایه های مانیتور صدا) که فلت باشه معرفی کنید که از نظر کیفیت صدا و جنس ساختاری خود هدفون خوب باشه
البته میدونم برای میکس ومسترینگ مانیتور صدا میخواد که m-audio دارم ویک هدفون هم برای گوش دادن مجدد به پروجم میخوام(بیشتر بعلت پنینگ)
من میخوام طی یک هفته آینده خریداری کنم ممنون میشم زود تر راهنمایی بفرمایید(محدوده قیمتش هم از 50 تا 200 تومن باشه)
تشکر از انجمن خوبتون

31/8/12
1
0
0
WOW
سلام
دوستان و مدیران محترم بخش تاپیک رو خوندم..برای خرید هدفن k99 akg و یا ..... تا حدود رنج قیمتی 150000 تومان..
اگه امکانش هست آدرسی ار چندین فروشگاه . پاساژ در تهران و یا مرکز خرید با تنوع محصول بالا سراغ دارید منو در جریان بزارید
مرسی