راهنمایی برای خرید هدفون

25/12/11
2
0
0
کرج
سلام من یه هدست می‌خواستم بگیرم برای گیم و موزیک اول می‌خواستم یه هدست گمینگ بگیرم مثل 7.1 Logitech G35یا Razer Tiamat 7.1, Razer Medusa 5.1 اما خوندم که برا موزیک اصلا جواب نمیدن بجاش هدست‌های موزیک برا گیم در حد نسبتا خوبی‌ جواب میدن، قیمتش می‌خوام بین ۲۰۰~۳۰۰ باشه اول میخاستم Monster بگیرم اما دیدم تقلبیش خیلی‌ زیاد پشیمون شدم الان هم نظرم روی Sennheiser و AKG هست Monster هم اگه پولم برسه و جایی‌ باشه که اصل بده میگیرم موزیک بیشتر راک گوش میدم با متال اما باس هم برام مهمه چون پاپ، ترنس، سایکدلیک و dub-step هم گوش میدم گاهی اوقات.

لطفا هم مدل پیشنهاد کنید هم بگید از کجا بگیرم که قیمتش خوب باشه و از همه مهم تر مطمئن باشه و اصل

یه سوال دیگه هم داشتم، برای همین هدست ها نیاز به کارت صدا دارم؟ می‌تونم با گوشی استفاده کنم ازشون؟ اگه نیاز به کارت صدا داره چه کارت صدایی خوبه و قیمتش چجوریه؟ من یه کارت صدای قدیمی‌ داشم اسمش درس حسابی‌ یادم نمیاد فک کنم zoltrix nightingale pro 6 بود که به احتمال زیاد گمش کرده باشم اگه کارت صدای خوبیه و جواب کارامو میده برم پیداش کنم یا اگه نه که یکی‌ بخرم

یه موضوع دیگه هم به ذهنم رسید، نیازی نیست که حتما قیمتش بالای ۲۰۰ باشه اگه چیزی هست که با قیمت کمتر کار منو را بندازه و زیاد با هدفون‌های بالای ۲۰۰ تفاوتی‌ برام نداشته باشه معرفی‌ کنین خوشحال میشم، ممنون

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
30/12/11
5
0
0
تهران
aval az ame bekhatere fingilish tayp kardan mazerat mikham
donbale ye headphone zire 100 toman hastam vafaghad baraye mosighi gosh dadan lazem daram va noktei ke baram kheyli mohem hast ziba bodan va jazab bodanesh hast!!!
lotfan chanta moarefi konid va age aksiam bod mamnon misham

لطفاً فارسی تایپ کنید!

ویرایش:

دنبال یه هدفون زیر 100 تومن هستم و فقط برای موسیقی گوش دادن لازم دارم و نکته ای که برام خیلی مهم هست زیبا بودن و جذاب بودنش هست
لطفاً چند تا معرفی کنید و اگه عکسی هم بود ممنون میشم

30/12/11
5
0
0
تهران
Akg - k77 قیمتش فکر کنم 70 تومن باشه.
ممنون از پاسخت
اقا زیبایش برام مهم هست ولی این تنها چیزی که نداره زیبایی هست!!!
هدفون های سونی واقعا قشنگ هستند ولی اطلاعاتی ندارم
من به شخصه از sony-mdr-pq1 و zx100 و dr-bt101 تقریبا تو این سبک مدلها خوشم اومد ولی از کیفیت پخش صداش اطلاعی ندارم!
حالا اینها که گفتم از نظر کیفیت خوب هست؟!
میشه بیشتر راهنمایی کنید
ممنون

30/12/11
5
0
0
تهران
برای پخش موسیقی کدوم این مدلها بهتر هست؟اصلا خوب هست؟! sony pq2 , sony dr-bt101
اگه مدل دیگه ی بهتر از اینها هست و از نظر اندازه و زیبایی مثل این هست لطفا معرفی کنید

سلام. خسته نباشید
می خواستم ببینم بهترین مدل هدفونی که میشه با 100-160 ت خرید چیه که کیفیت صدا و باسش در حد توپ باشه؟
در ضمن می خواستم بدونم هدفون های تو این رنج قیمت از sennheiser به هدفون های beat میرسه؟
من واسه گوش دادن موزیک میخوام ممنون.

30/12/11
5
0
0
تهران
لطفا یکی به اون سوالات صفحه ی قبل من پاسخ بده!!!ی سوال دیگه هم داشتم,برای موسیقی گوش کردن چرا میگن close خوب نیست؟و ایابرای من که روزی 2 الی 3 ساعت میخوام گوش بدم هم صدق میکنه؟
sennheiser 202 hd برای من مناسب هست؟

لطفا جواب بدین! من عجله دارم؟!:smile (74):
مطمئن باش تو این رنج نه نمیرسه خداییش هدفون های بیتز یه چیز دیگن
تو این رنج از کمپانی سن هایزر
[DLMURL="http://www.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=50873"]HD 238[/DLMURL]
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

ضمنا نوع هدفونی که میخوای هم مهمه که تو گوشی میخوای یا رو گوشی
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

2/1/12
1
0
0
شیراز
سلام
یه ایرفون با کیفیت بالا می خام از خارج هم تهیه می خام بکنم واسه گوش دادن به موسیقی.
کیفیت ساخت و بخصوص کیفیت صدا خیلی برام مهمه همه نوع موسیقی هم گوش می دم.
شفاف با شه صداش تا ۱۵۰$ هم مشکلی نیست

دوستان عزیز
من هدفون Sennheiser HD205 Headphone دارم و خیلی ازش راضی هستم.
فرکانس: 14 تا 20.000Hz
آمپدانس: 32ohms
41B7Q64PBPL._SL500_AA300_.jpg

این برند از اولین شرکت های ساخت هدفونه. توی کیفیت این برند شک نکنید. خیــــــــلی عالیه.
هم واسه کار DJ هم گوش دادن آهنگ و هم استدیو. (واسه میکس و مستر: » نصبتا وکال رو خیلی بهتر جواب میده تا بیس موزیک رو)

من از انگلستان 60پوند خریدم. توی بازار (شیراز) ندیدم.

10/1/10
23
15
3
بوشهر - جم
دوستان من یه پیانو دیجیتال گرفتم که هدفون میخوره(p95)
میخواستم ببینم چه فرقی میکنه تو این سطح تمرین که من با یه هدفون خوب کارکنم یا هدفون معمولی تو بازار
چون نمی خوام صدای تمرینام کسی رو اذیت گنه حتما باید از هدفون استفاده کنم

29/12/09
418
98
28
شهرکرد
میخواستم ببینم چه فرقی میکنه تو این سطح تمرین که من با یه هدفون خوب کارکنم یا هدفون معمولی تو بازار
دوست عزيز چون واسه تمريناتت ميخاي استفاده كني و معمولا زماني زيادي واسه تمرين گزاشته ميشه سعي كن يه هدفون خوب بگيري
از هدفون هاي ارزون قيمت استفاده نكن چون به گوشت آسيب مي رسونن

آقای حسینی مبارک باشه.
( چه مدل و چه قیمت خریدین ؟ )

من فکر میکنم اگه از برند akg استفاده کنی خوبه که قیمت قبلش از 40.000 تومان شروع میشد به بالا. اما الان نمیدونم چند شده.
البته هدفون های بهتر هم هست که بخری ولی فکر کنم تا زیر 100.000 تومان برند akg کارت رو راه مینداره.

10/1/10
23
15
3
بوشهر - جم
آقای حسینی مبارک باشه.
( چه مدل و چه قیمت خریدین ؟ )

من فکر میکنم اگه از برند akg استفاده کنی خوبه که قیمت قبلش از 40.000 تومان شروع میشد به بالا. اما الان نمیدونم چند شده.
البته هدفون های بهتر هم هست که بخری ولی فکر کنم تا زیر 100.000 تومان برند akg کارت رو راه مینداره.
آرارات جان گرفتم ۱۲۵۰۰۰۰
برای شروع خیلی خوبه
راستی ضرورتی هم داره با هدفون خوب تمرین کنم یعنی فرقش چیه اگه این معمولیا باشه چی میشه
آخه شنیدم این هدفون ها برای کارهای استودیویی باهاش کار میکنن

تفاوتش فقط بخاطر خستگی گوشه
یعنی اگر ار هدفون معمولی استفاده کنی زود گوشت خسته میشه و از موسقی لذت نمی بری. باز هم میل خودته. اما یه ساز 1.250.000 تومانی ارزش یه هدفون خوب رو داره به نظرم.

Akg k-44 الآن شده 70.000 تومان متاسفانه. چند مدت پیش 40 45 تومان بود..........!

16/10/11
3
0
0
تهران
سلام
من هم یه پیانو دیجیتال گرفتم و فعلا از یه هدفون معمولی استفاده میکنم اما نیم ساعت که میگذره گوشم درد میگیره.
میخواستم یه هدفون نرمال بهم معرفی کنید که گوشم رو اذیت نکنه. (زیاد گرون نباشه) و اینکه از کجا میتونم تهیه کنم چون تهران نیستم.
ممنون

سلام
من هم یه پیانو دیجیتال گرفتم و فعلا از یه هدفون معمولی استفاده میکنم اما نیم ساعت که میگذره گوشم درد میگیره.
میخواستم یه هدفون نرمال بهم معرفی کنید که گوشم رو اذیت نکنه. (زیاد گرون نباشه) و اینکه از کجا میتونم تهیه کنم چون تهران نیستم.
ممنون
پیشنهاد من حداقل AKG k-44 یا K-77 که الآن 70.000 و 80.000 تومان قیمتشه. اما قبلا حدود 45.000 بود. تاگرونتر نشده تصمیم بگیر واسه خرید.

AKG_K_44.jpg AKG_K_77.jpg

شما که تهران هستین از خیابون جمهوری تهیه کنید. اونجا فراوونه.

اگه هم بیشتر میخواین هزینه کنید بگین تا مدل های دیگه هم خدمتتون عرض کنم.[/COLOR]