آخرین ارسال‌ها

راهنمایی برای خرید میکروفن

سلام
من یه میکسر montarbo دارم و قصد خرید یه میکروفن تا حدودای 250 هزار تومن...میکسر رو هم با u-contorol بهرینگر میخوام وصل کنم...
اینجوری که تو پستای سایت گشتم به میکروفن های BEHRINGER T47(TUBE)/ nova / NT1-A / B2 رسیدم ! اما واقعاً گیج شدم واسه انتخاب از بین اینا ! :smile (23):

یه نکته ! صدای من بمه ! و این میکروفنو بشتر واسه کار خودم می خوام !

کمک ! :smile (67)::smile (2):

14/10/11
5
خلیج
سلام. من برای home studio میکروفن و کارت صدا می خوام 500ت. هزینه بکنم. :smile (7): البته برای ضبط صدا خواننده پاپ و رپ .گیتار اکوستیک و تمپو حرفه ای جواب بده. ممنون می شم اگه سری جواب بدید. باتشکر:smile (70):

24/5/10
538
24
تهران
به نظر من مایک Rode Nt1-A و ساند کارت M-Audio Fast Track pro گزینه های خوبی واسه انتخاب هستند !
فقط از 500 تومن یکم بیشتر میشه ولی ارزشش رو داره!

این نظر شخصی بنده بود ، بهتره صبر کنید شاید اساتید گزینه های بهتری رو مد نظر داشته باشند!

14/10/11
5
خلیج
ممنون میشم اگه کسی زدتر کمکم کنید:smile (8)::smile (8): و قیمت کارت صدا و میکروفن بهم بگید:smile (13)::smile (13):

10/10/11
6
آمل
دوست عزیز
من اگه جای شما بودم کمی بیشتر هزینه میکردم و یه میکروفن road k-2 میگرفتم.حدود قیمتش ۶۰۰-۷۰۰ تومان.ولی به نظر من نسبت به قیمتش فوق العاده ست.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,847
44
بندرعباس
با بودجه ایی که دارید همونطوری که دوستان گفتن گزینه زیر مناسب تره
به نظر من مایک Rode Nt1-A و ساند کارت M-Audio Fast Track pro گزینه های خوبی واسه انتخاب هستند !
میکروفون k2 هم صدای خیلی دارک و تیره ایی داره و در حد بودجه شما هم نیست. ضمن اینکه باید با یه پری امپ خوب ست بشه.

14/10/11
5
خلیج
خیلی ممنون از شما دوستان عزیز که کمک من کردی:smile (2): b2 خوب نیست :smile (53):

سوالی که خیلی برام مهم و حیاتی است

1-میکروفونی که هیئت رایه العباس (محمود کریمی) باهاش می خونه چه مدلی از ای کی جی است

2-صدای وکال چیه

3- کم هزینه ترین و سریع ترین را اکوستیک کردن یک فضای 1200 متر مربعی چیست

4- کدام میکروفون ev767,ev967,beayer m59,akg p 5 s بهترین صدا رو مداحی در فضای ازاد ، استدیو و محیطی اکوستیک داره

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,847
44
بندرعباس
1-میکروفونی که هیئت رایه العباس (محمود کریمی) باهاش می خونه چه مدلی از ای کی جی است
اين سئوالتون مثل اينه كه من از توي اتاق بخوام تشخيص بدم ماشيني كه از تو خيابون رد شده چيه ؟
صداي وكال همون صداي خواننده س.
وكاليست يا سينگر همون خواننده هستش
3- کم هزینه ترین و سریع ترین را اکوستیک کردن یک فضای 1200 متر مربعی چیست
اين سئوال رو هم تو قسمت مربوطه بپرسيد.
4- کدام میکروفون ev767,ev967,beayer m59,akg p 5 s بهترین صدا رو مداحی در فضای ازاد ، استدیو و محیطی اکوستیک داره
اين هم بسته به نوع صدا و فضا فرق ميكنه. اما بير دايناميك ميكروفون بهتره به نظر من نسبت به ساير مدلهاي اين ليست

دوست عزیز من سابقه کار با میکروفون هایی که شما نامبردی رو ندارم اما طبق اطلاعاتم beayer بهتره واسه مداحی

سلام دوستانه عزیز یه میکروفن ساده میخوام برای رکورد صدا تویه کامپیوتر فقط هوا و نویز هارو بگیره واسم کافیه قیمتشم پایین باشه ممنون میشم راهنماییم کنید

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

- کدام میکروفون ev767,ev967,beayer m59,akg p 5 s بهترین صدا رو مداحی در فضای ازاد ، استدیو و محیطی اکوستیک داره
دو مدل ev برای مداحی عالین 767 بهتر از 967 و لی با توجه به اینکه پولار پترنشون سوپر کاردیوئید هست باید تو مانیتور گزارید دقت کنی

14/2/12
85
tehran
سلام خدمت دوستان. من صدای خشن و تیزی دارم و سبکم دوم متال هستش. به نظرتون چه میکی میتونه کارمو راه بندازه؟ K2 خوبه؟ یه چیزی که تو اوج صدا و جیغا کم نیاره. در مورد پری امپ هم اگه میشه توضیح بدید. میکی که واسه گیتار الکتریک خوب باشه و بتونم صدای خوبی ازش بگیرم بهم معرفی کنید. مدل گیتار : Jackson RRXMG

Honey_Shababi

هنرمند
19/12/09
271
29
ایران
سلام خدمت دوستان. من صدای خشن و تیزی دارم و سبکم دوم متال هستش. به نظرتون چه میکی میتونه کارمو راه بندازه؟ K2 خوبه؟ یه چیزی که تو اوج صدا و جیغا کم نیاره. در مورد پری امپ هم اگه میشه توضیح بدید. میکی که واسه گیتار الکتریک خوب باشه و بتونم صدای خوبی ازش بگیرم بهم معرفی کنید. مدل گیتار : Jackson RRXMG
برای رکورد صدای گیتار الکتریک معمولا یک یا دو میکروفن رو جلوی آمپ میذارن...شما همین sm57 رو بگیری به تنهایی برای گرفتن صدای آمپ خوبه...البته تکنیکهای میکروفن گذاری برای آمپ رو هم نباید فراموش کنید...ولی اخیرا با استفاده از نرم افزار های شبیه ساز مثل guitar rig 4 به راحتی میشه گیتار رو مستقیما به پورت
Hi-Z یا Inst کارت صدا وصل کرد و با آمپ و افکت های العاده ای که این نرم افزار داره به نحو احسنت رکورد کرد و دیگه نیازی به میکروفن جداگانه برای آمپ نیست.

avm

هنرمند
2/6/10
106
تهران
سلام
به نظر من هنوز هیچ شبیه ساز نرم افزاری نتونسته جای امپ رو بگیره! نظر من اینه که فاصلهههههههههه خیلیییی زیاده! برای دمو شاید guitar rig یا امثال اونا جواب بده ولی برای آلبوم فاینال اونم توی راک و متال اصلا" جواب نمیده

مرسی ارسلان

25/4/12
12
mashhad
سلام

برای ضبط وکال در یک اتاق ساکت چه مدل میکروفونی رو پیشنهاد میکنید ؟ بودجه 150 هزار

و اینکه میکروفون های بهرینگر سری c رو میشه مستقیم به کامپیوتر وصل کرد ؟ اگر نمیشه رابط یا چیزی در بازار وجود داره که نقش رابط رو بازی کنه و میکروفون رو مستقیم به پشت کیس کامپیوتر نصب کنیم ؟

ممنون میشم دوستان عزیز راهنمایی کنند

بالا