راهنمایی برای خرید میدی کنترلر

شروع موضوع توسط hemen ‏16/9/14 در انجمن سایر سازها

تاپیک راهنمایی برای خرید میدی کنترلر تالار سایر سازها در persian-music.org.

1. hemen

hemen

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دنبال یه میدی کنترلر با بهترین قیمت ممکن هستم:

برای من امکانات و دکمه ها و کنترلر های روی میدی کنترلر اصلا مهم نیست، تنها چیزهایی که مهمن اینان:

1. یو اس بی داشته باشه و بی مشکل با ویندوز و برنامه ی اهنگسازی معروف مچ بشه و ناهماهنگی درایور و اینها پیش نیاد
    2. کلاویه های اون سنگین یا نیمه سنگین و پیانویی باشه حتما!!!
    3. 7 اکتاو یا اگه گرون بود نهایتا 5 اکتاو باشه

با این مشخصات بخصوص شماره 2، کم قیمت ترین مدلی که تو بازار فعلی گیر میاد چه مدلی هست؟ و بصرفه ترین مدل ممکن (قیمت در برابر کیفیت) مدل ممکن چه مدلی هست و حدود قیمت ها رو هم بفرمایین

فعلا این مدل رو تو نت پیدا کرده م تا الان بهترین گزینه بوده به نسبت قیمتش:
    KEYSTATION M-Audio MK2

که با 61 کلاویه = 710 تومن

با 88 کلاویه = 1300 تومن

2. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    key station مناسب نیست
    با این بودجه و این قیمت کیبورد مناسبی نیمتونید تهیه کنید چون ۱.۵ میلیون برای شما گرون هست پیشنهاد میکنم کیبوردهای کارکرده ولی مناسبتری رو انتخاب کنید.

oxygen 88 نزدیک به اون قیمت هست و کیفیت بهتری دارد البته باید کارکرده اونو تهیه کنید. یا کمی صبر کنید که واردکننده سری جدید اون رو وارد کند . که البته کاملا همر اکشن هست.

یا p95 yamaha بدون کبینت در حدود ۲ میلیون تومان هست که میتونید با یک میدی اسپورت اونو به کامپیوتر کانکت کنید .

قیمت یک میدی کنترلر خوب با کلاویه های خوب از ۳.۵ میلیون به بالا هست . مثلا akai mpk 88 انتخاب معقول و مناسبی هست .
    یا roland a 88 که نزدیک ۴.۵ میلیون تومان هست . یا cme uf 80 که فقط سه پارتش وارد شد و خیلی خوب ه مفروش رفت البته اگر کارکرده اینها رو بتونید تهیه کنید نزدیک به بودجه شما هستند.

مدلهای زیر ۵ اکتاو هستند و کاملا کلاویه های خوب و مناسبی دارند البته نیمه سنگین هستند. من هر دو رو تست کردم و خودم ایمپالس استفاده میکنم کلاویه های خوبی داره و مطمین هست. قیمت نو اونها حدود ۱.۵ میلیون تومان هست.

novation impulse 61 = 1.5$
    CME uf Classic = 1.5$
    موفق باشید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. hemen

hemen

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون از جواب کامل و جامعتون.
    اما خب بنده زیاد حرفه ای نیستم و در حال حاضر از کیبوردهای آموزشی یاماها استفاده میکنم، فکر میکنم کلاویه های نیمه سنگین هم پیشرفتی زیادی هستن، زیاد از اوضاع قیمت ها مطلع نبودم که ظاهرا خیلی بالاتر از چیزیه که فکرش رو میکردم. بیشترین معضل برام مقدار بودجه هست فعلا که نهایتا یه میلیونه.
    برای دست 2 به جایی دسترسی ندارم چون شهرستان هستم، رو نت مورد خاصی نبود، مغازه ها هم چیزی پیدا نکردم
    اگر امکانش هست مدل های خیلی ارزونتر رو معرفی کنن دوستان ممنون میشم. ارزونترین مدل 61 کلیدی نیمه سنگین ممکن چی هست با چه قیمتی؟

4. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    پ.خ شد .

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. hemen

hemen