راهنمایی برای خرید سیستم

شروع موضوع توسط amaranth ‏1/7/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک راهنمایی برای خرید سیستم تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. amaranth

amaranth عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    logic
    با سلام
    من موسیقی راک میزنم وبرای کار ساخت و ضبط نیاز ب یه سیستم دارم .میدی کیبرد و گیتار الکتریک رو هم زیاد به سیستم وصل میکنم و از برنامه ها و وی اس تی های بسیار سنگین وبه طور همزمان استفاده میکنم .سرعت بارگذاری و اجرا برام خیلی مهمه .وتقریبا سیستمم دائما روشنه. از مطالب این بخش یه چیزایی دستگیرم شد ولی چون اطلاعاتم در ضمینه سخت افزار خیلی کمه نیاز به راهنمایی بیشتر دارم. حدود 1تا1.5 میتونم هزینه کنم .لطفا در مرد تمام اجزا راهنماییم کنید تا یه لیست تهیه کنم و همونو به فروشگاه ببرم.

:smile (2):

2. Alpha

Alpha عضو سایت

امتیازات:
    +168 / 0 / -1
    به نظر من 750 i5 برآتون کافی هست
    با mainboard سبکی مثل P55A-UD3P که از USB3 هم ساپورت میکنه
    2 تا 2 گیگ هم رم DDR 3 با باس 1333 ترجیحا با مارک خوب مثل Corsair یا G.Skill
    هارد Western digital Black Caviar 1TB

3. hamyar

hamyar عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام
    دوست عزیز اگر برات امکان داره بگو این برنامه ها که نوشتی قابلیت 64 بیت داره اگر داشته باشه با یه سیستم که این دوستمون گفت و البته رمهای بیشتر از این میتونی استفاده کنی سعی کن سی پی یو رو 4 هسته ای با هرتز بالا برداری البته باید ببینی تو بازار کدوم سی پی یو الان موجوده که هم سرعت بالا داشته باشه هم 4 هسته ای بعد یه ویندوز 64 بیت 7 یا اگر پیدا کردی اکس پی استفاده کنی البته باید همه اینها با هم همخونی داشته باشند در ضمن درایورهای لازم هم براشون پیدا بشه اونوقت هم سرعت رو تجربه میکنی هم قدرت رو البته بیشتر سی پی یو های دو هسته ای به بالا قابلیت پشتیبانی از 64 بیت رو دارند در ضمن در ویندوزهای 64 بیت تا 16 ترابایت فکر کنم الان یادم نیست میتونی از رم استفاده کنی البته مادربوردت باید این مقدار رو ساپورت کنه که الان تو بازار تا 16 گیگش هست اگر بیشتر باشه نمیدونم حتما به توصیه دوستمون در مورد یو اس پی 3 هم عمل کن اینجوری کلی سرعت برای دستگاهای جانبیت داری هاردم که گفته خوبه البته با قیمتهای فعلی میتونی دو تا بخری کارت گرافیکم دست خودته فقط آنبورد نخر که روی مادربورد نصبه موارد بیشترم میتونی تو نت بگردی فقط هر چی میخری مخصوصا رم مواظب باش اصل باشه و همشون گارانتی یه شرکت معتبر پشتشون البته بدون این سیستم نصب ویندوز 32 بیتم روش انجام میشه پس یه وقت دچار سردرگمی نشی من خواستم سرعت واقعی رو تجربه کنی فقط درایورهاش یادت نره اول پرس و جو کن ببین پیدا میشه نری بخری بعد به کارت نیاد
    امیدوارم موفق باشی

بارگذاری...