راهنمایی برای خرید سیستم

شروع موضوع توسط A.T.B ‏10/4/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک راهنمایی برای خرید سیستم تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. A.T.B

A.T.B عضو سایت

امتیازات:
    +141 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام

دوستان من میخوام یه سیستم بگیرم واسه تنظیم میکس مستر و از اونجایی که هر نرم افزاری از CPU و Ram بالایی استفاده میکنه میخواستم شما یه سیستم مناسب یعنی یه کامپیتر خوب در برنامه هایی مثله اف ال کیوبیس مخصوصا اف ال هنگ نکنه الان من چندین پروژه بخاطره پایین بودنه سیستمم دارم از دست میدم
    رم 8 گیگ به بالا و CPU7200 و... اینجور سیستم در نظر دارم شما بگید خوبه یا بالاتر که خیالم از هر نرم افزاریی و پلاگین وی اس تی راحت باشه قیمتشم یادتونه نره حالا دقیق باشه خوبه اگه نه حدودی هم بگید خوبه مرسی از کمکتون

2. Moein.s

Moein.s عضو سایت

امتیازات:
    +50 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    دوست عزيز من نميدونم برنامه هاي آهنگسازي در چه حدي ميتونه سنگين باشه.اما دركل ديگه فكرنكنم از برنامه visual studio 2008 سنگين تر باشه..در كل بنظرم شما يه سيستم cpu i7 amd or intel، اگه بحث گرافيك و كيفيت تصوير مطرح داري amd اما اه بحث محاسباته intel تهيه كن.ram 16 gb-ddr3 اگه بودجه شو داري تهيه كن كه ديگه خيالت راحت باشه و هارد 2ترا اگه بگيري بهتره..حدودا300 تومنه.گرافيك هم تونستي 2gb drr3. در مورد مادربرد اطلاع زيادي ندارم..پاور هم 1000 و اين حدود باشه خوبه اما به هيچ وجه ديگه 500 به پايين نگير چونكه جواب نميده و موجب سوختگي ميشه.بقيه امكانات هم ديگه به سليقه بستگي داره..اما اين سيستم راحت تا چند سال جواب كارتو ميده..قيمت هم بنظرم از فروشنده قيمت قطعي رو بگيري بهتره..

3. A.T.B

A.T.B عضو سایت

امتیازات:
    +141 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    مرسی از توضیحاتت ولی این مدل برا یه سیست خونگی زیاد نیس ؟هارد که خودمم 2ترا در نظر دارم گرافیک هم تاثیر داره؟ این cpu که گقتی نمیدونی تو چه قیمتی هستش؟

4. Moein.s

Moein.s عضو سایت

امتیازات:
    +50 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    اخه خب شما گفتي ميخوام هيچ جوره كم نيارم ديگه من بالاترين رو درنظر گرفتم!ولي شما رم8 هم بگيري جوابتو ميده!ولي خب چندي بعد ديگه بين بقيه سيستم ها زياد ارزشي نداره.گرافيك رو كار سرعت و پردازش تاثير زيادي نداره!فقط براي گرافيك و كيفيت..مثل بازي و كاراي گرافيكي..و برنامه هاي طراحي..درمورد cpu بگم كه به طور كل هميشه قيمت amd از intel پايين تر بوده بخاطر ساختارش.اما قيمت اينتل i7 كه در حال حاظر قوي ترين هستش مدل950 تقريبا 390 الي 400 هستش و 1155 2600k كه عموما بالاترين قيمتش هست580 تومان.اما خب بين اين رنج هستش حالا انتخاب با خودتونه.اما اينو داشته باشين كه cpu رو زياد دست كم نگير جوري نباشه دو روز بعد پشيمون بشي من پيشنهاد ميكنم i7 پايين تر نگير..

5. A.T.B

A.T.B عضو سایت

امتیازات:
    +141 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    آره من خودمم بیشتر روی cpu و ram زوم کردم باشه در هر صورت از کمکتون ممنونم
    دوستان کسی دیگه نظری نداره؟

بارگذاری...