آخرین ارسال‌ها

راهنمایی برای خرید درامز الکتریک

• شروع کننده موضوع aeamir
  • تاریخ شروع
16/2/14
114
سلام
در نظرات گفته شده که درام الکتریکی با اکوستیک خیلی فرق داره می خواستم بدونم این فرق دقیقا چقدر هست مثلا اگر کسی با الکتریک شروع کند و بعد بخواهد برود سمت اکوستیک , به مشکل بر می خورد ؟ (از لحاظ توانایی در نواختن و.....)

ممنون

12/4/14
35
44
با عرض سلام خدمت دوستان
من یه مدت آهنگ سازی دیجیتال کار میکردم ولی الان میخوام نوازندگی ساز مورد علاقم رو یاد بگیرم و بخاطر آپارتمان نشینی دنبال یه درام الکترونیک خوب میگردم که نسبتا طبیعی باشه و زود خسته کننده نشه و به قول دوستان اسباب بازی نباشه :laugh:
بودجم تا 3 میلیون و حتی کمی بیشتر (کمتر از 4) هست و سبک مورد علاقم راک و متال
اون طور که من سرچ کردم پولم به برند هایی مثل رولند نمیرسه ولی فکر میکنم برند هایی مثل یاماها یا السیس برام مناسب باشن
میشه دوستان اگه مدلی رو مناسب من میدونن معرفی کنن؟
یا بین این 2 مدل یاماها یکی رو به من پیشنهاد بدن ؟
DTX 450K
RS_70
و اینکه من چون توی ساز تازه کار هستم معنی عباراتی مثل سنج دمپ و ریمشات پد رو نمیدونم
اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم
[doublepost=1484064422,1484059944][/doublepost]اگه میشه نظرتون رو راجب مدل های ارزون رولند مثل TD_1KV هم بگید
[doublepost=1485002861][/doublepost]دوستان؟

12/7/15
36
21
دوستان من میخوام یه ست درامز بخرم
بودجم حدود 2 تومنه
شاید بشه تا 2.5 بره
میشه بهترین مدلارو بهم معرفی کنید
مشکل صدا دارم ولی به آکوستیک علاقه زیادی دارم متاسفانه:(
اگه راهی هست که یه ست اکوستیک اپارتمانی جور کنم بگید ،مثلا قیمت پدای صدا گیر
و اینکه ست زیر چجور جنسیه
Behringer XD8 USB

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
12/4/14
35
44
دوستان من میخوام یه ست درامز بخرم
بودجم حدود 2 تومنه
شاید بشه تا 2.5 بره
میشه بهترین مدلارو بهم معرفی کنید
مشکل صدا دارم ولی به آکوستیک علاقه زیادی دارم متاسفانه:(
اگه راهی هست که یه ست اکوستیک اپارتمانی جور کنم بگید ،مثلا قیمت پدای صدا گیر
و اینکه ست زیر چجور جنسیه
Behringer XD8 USB
دوست عزیز از من میشنوی اگه توی آپارتمان هستی کلا دور درام اکوستیک رو خط بکش چون اگه این کارو نکنی 2 اتفاق میوفته
یکی اینکه قطعا بعد از چند ماه با اعتراض همسایه ها وادار به فروش سازت به قیمت خیلی کمتر میشی و یه بخشی از پولت رو هم از دست میدی و دوم اینکه بعد از چند ماه نواختن با درامز اکوستیک دیگه نمیتونی مدل های ارزون یا حتی متوسط درامز الکترونیک رو تحمل کنی و کلا ممکنه ازین کار زده بشی.
پس به نظر من فعلا روی درامز الکترونیک فکر کن

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
716
تهران
سلام. یه سوال برام پیش اومده. میشه این نوع درامز رو به وی اس تی درامز وصل کرد و توی DAW بصورت میدی رکورد گرفت؟

21/11/17
2
32
سلام و عرض ادب يه سوال از خدمت اساتيد داشتم.بين alesis crimson II و roland td11k كدوم رو پيشنهاد ميدين؟؟
بودجم تا٨ميليونه.اگه توي ياماها هم كسي پيشنهادي داره ممنون ميشم

صفحه ما در اینستاگرام

بالا