آخرین ارسال‌ها

راهنمایی برای خرید ارگ

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
586
شیراز
DJ-Am!X عزیز
ضمن تشکر از راهنماییهاتون

لطفا طوری این دوستمون رو راهنمایی کنید که موجب پیشرفت و روشن بینی ایشون بشه نه منجر به سردرگمی و ضرر

با نهایت احترام
والا من چيزي كه در تعميراتي ها بوضوح ديدم و واقعيتو گفتم بنظرم اين دوستمون روشن ميشن نه سردرگم! از دستگاهي (Pa50) كه دستكاري ميشه و به قول خودشون تبديل به pa80 ميشه چه توقعي ميشه داشت... مي تونيد خودتون تحقيق كنيد...

پس چرا انقدر ازش تعریف میکنن؟یعنی این ارگی که قیمتش بالا 1 ملیون هستش خرابیش از a3 و این چیزا بیشتره؟
یکی از استادا می گفت که به شاگرداش توصیه می کنه که pa50 بگیرن
ینفرم میگفت که کرگ نه تو کارش نیست
شما براي يادگيري با يك كيبورد 300 تومني هم ميتونيد نوازندگي رو ياد بگيريد ولي اگر ميخواييد هزينه بيشتري كنيد و يك كيبورد درست و حسابي خريداري كنيد بنظر من بهتره بروز باشيد .خودتون مشخصات سخت افزاري pa50 و pa500 رو مقايسه كنيد ، همينوطور كيفيت اصوات.. بعد تصميم بگيريد.به هر حال تصميم نهايي با خودتونه..موفق باشيد.

16/11/10
10
NoWhere
والا من چيزي كه در تعميراتي ها بوضوح ديدم و واقعيتو گفتم بنظرم اين دوستمون روشن ميشن نه سردرگم! از دستگاهي (Pa50) كه دستكاري ميشه و به قول خودشون تبديل به pa80 ميشه چه توقعي ميشه داشت... مي تونيد خودتون تحقيق كنيد...
دقت کنید من PA50 SD رو مد نظر دارم نه pa50 اونم تبدیلی
اگه دست کاری نشده باشه چی؟خوبه؟
شما براي يادگيري با يك كيبورد 300 تومني هم ميتونيد نوازندگي رو ياد بگيريد ولي اگر ميخواييد هزينه بيشتري كنيد و يك كيبورد درست و حسابي خريداري كنيد بنظر من بهتره بروز باشيد .خودتون مشخصات سخت افزاري pa50 و pa500 رو مقايسه كنيد ، همينوطور كيفيت اصوات.. بعد تصميم بگيريد.به هر حال تصميم نهايي با خودتونه..موفق باشيد.
می دونم PA500 سرتره ولی بعضیا گفتن برای خالتور بهتره
من که نفهمیدم این PA500 که از PA50 سرتره چه از نظر صدا چه تعداد ریتم و این چیزا باید تو خالتور جاشو به PA50 بده
اینجا کسی هست با PA500 مجلس بره؟؟؟؟

7/12/09
1
سلام دوستان عزيز
اميدوارم كه حالتون خوب باشه
يك راهنمايي از حضورتون داشتم كه لطف كنيد پاسخ من رو كامل بديد چون بسيار به راهنمايي شما احتياج دارم
من ارگ ميزنم براي خودم منتها ميخوام حرفه اي تر بشم
الان كيبوردي كه دارم كاسيو 6 اكتاو مدل wk-1800‌هست كه ريتم و صداهاي خوبي نداره و بيشتر اوقات داره خاك ميخوره منم بسيار علاقه مندم كه آهنگي كه ميزنم ريتمش خوب باشه صداش قشنگ باشه كه ترغيب بشم به نوازندگي اهل مجلس رفتن فعلاً نيستم شايد در آينده برم ‌عاشق آهنگهاي آرام هم هستم مثل گل گلدون كه ريتم راك شش و هشت داشته باشه در ضمن صداي پيانوي بسيار زيبايي هم داشته باشه و ريتم هايي كه پيانو باشه و بشه با گرفتن آكورد انگار دست چپ پيانو داره زده ميشه . در ضمن دوست هم دارم اگر بشه و ورودي وكال داشته باشه همزمان با آهنگ بشه خوند
بودجه زيادي ندارم كه بگذارم روي اون ارگم اون رو حدود 200 از من ميخرن من تا 700 ميتونم جور كنم كه جمعاً بشه 900
پيشنهاد شما چيه
من از يكي از دوستانم سوال كردم گفت فقط كرگ
لطف كنيد منو راهنمايي كن دوستان عزيز كه چه كيبوردي بگيرم كه باهاش حال كنم و نيازم رو برطرف كنه
ممنونتم

venus-aseman

عضو سایت
23/7/09
69
tabriz
سلام من ديروز رفتم يه ياماها 2100بگيرم قيمتشو 800هزار تومن گفت . قيمتش خوبه يا گرون گفته؟
:smile (9): :smile (2):

ببخشید میخواستم بدونم pa 50 بهتره یا pa 500pershian اگه pa 500 بهتره چرا قیمتش از p50 کمتره??????? ؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم جوابم رو بدید

pa500 بهتره فقد چون pa50 خوب ساپرت میشه قیمتش انقد زیاده قیمت واقعی pa50 حدود650 دلاره حالا خودت حساب کن.

Moein.s

عضو سایت
11/9/11
125
قزوين
سلام به دوستان..والا من هم مشكلي دقيقا مشابه مشكل دوستان رو دارم.موندم بين pa50وpa500كدومو انتخاب كنم..از لحاظ سخت افزاري و اپديت بودن حساب كنيpa500قطعا بهتره.اما خب از لحاظ سگ جون بودن اصطلاحي ميگنpa50جواب پس داده كه خوب كار ميكنه.البته يه عده هم ميگنpa50تو كار مجلس بعضي اوقات هنگ ميكنه.اين درسته؟(البته بايد ديد كهpa500تو كار مجلس چطوره..اگه خب به پايpa50نرسه قطعا pa50انتخاب بهتريه واس كيبورد مجلسي):smile (35):از دوستان اگه كسي باpa500تو مجلس رفته يا كار ميكنه وتحت فشار كيبوردش بيزحمت بگه كه جواب ميده يا نه..متشكرم.

سلام به دوستان..والا من هم مشكلي دقيقا مشابه مشكل دوستان رو دارم.موندم بين pa50وpa500كدومو انتخاب كنم..از لحاظ سخت افزاري و اپديت بودن حساب كنيpa500قطعا بهتره.اما خب از لحاظ سگ جون بودن اصطلاحي ميگنpa50جواب پس داده كه خوب كار ميكنه.البته يه عده هم ميگنpa50تو كار مجلس بعضي اوقات هنگ ميكنه.اين درسته؟(البته بايد ديد كهpa500تو كار مجلس چطوره..اگه خب به پايpa50نرسه قطعا pa50انتخاب بهتريه واس كيبورد مجلسي):smile (35):از دوستان اگه كسي باpa500تو مجلس رفته يا كار ميكنه وتحت فشار كيبوردش بيزحمت بگه كه جواب ميده يا نه..متشكرم.
دوست عزیز در این مورد بارها بحث شده.

اما شما سعی کن همیشه به روز باشی. شاید 50 توی بعضی موارد بهتر باشه ولی الآن 500 دستگاه خوبیه توی این رنج قیمت.

من 500 داشتم هر کاری کردم هنگ کنه شکست خوردم برعکس 50 هنگ تو کارش نیست
عمر مفید 50 زیر دست نوازنده مجلسی 2 تا 3 ساله چطوری میگید 50 سگ جونه؟

امیر جان 500 ازلحاظ نرم افزاری خیلی خوب شده اما از لحاظ سخت افزاری یه پله پائین تر از 50 قرار داره توی بعضی از قسمت هاش.

که البته در کل خیلی روی سخت افزار این دو مدل دقت نشده. و اینم بخاطر تجاری شدن این دو دستگاست.
ولی در کل خوبه واسه کسایی که قدرت خرید 2 یا 3 رو ندارن.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
19/4/12
2
مشهد
سلام
میخوام اموزش ببینم ولی هنوز ارگ رو تهیه نکردم میخوام نظرتونو راجب yamaha a3 بدونم
و این که موقع خرید چطور میشه به سالم بودن تمام قسمت هاش پی ببرم ممنون میشم راهنمایم کنید
و فرق بین a3 و psr a3 چیه این دو یکی هستش یا دو مدل متفاوت

لطفا بگین با a3 بدون کارتریج چه ریتم های داره با اون چی و ایا هنوز میشه تو بازار کارتریج پیدا کرد؟منظورم ریتمهای عربی ایرانی و...

a3 همون psr a3 هستش دستگاه نسبتا قدیمی ولی خوبیه اصل ژاپن با کلاویه های نرم دارای درام کیت عربی معروف یاماها ریتم ایران داره و از طریق کارتریج ریتم به دستگاه وارد میشه ریتم سازی نداره دکمه های سری کرون روی پانل دستگاه وجود داره در کل برای آموزش مناسبه
خود دستگاه دارای نرم افزار تست هستش به فروشنده بگید وارد منوی تست بشه و همه بخش های دستگاه تست کنه.

7/1/19
1
20
باسلام
دوست عزيز من هم فكرميكنم باتوجه به اظهارات شما a1000بهترين انتخاب از نظر قيمت و كارآيي براي شما باشد.
موفق باشيد.در ضمن قيمتش حدود600000 تومان است.البته دروضعيت كاملا" عالي......
[doublepost=1546867391,1546867326][/doublepost]سلام. برای مبتدی چ ارگی خوبه بگیرم؟ ممنون

مرحله ی اول آموزش شما مربوط میشه به، نام سازی که میخواین یاد بگیرین.
ارگ سازیست که اکثرا توی کلیسا ها ازش استفاده میشه.
سازی که شما میخواین یاد بگیرین کیبورد keyboard نام داره

با این بودجه ی محدود انتخاب زیادی ندارین
شاید توی برند yamaha بتونید یکی دو مدل پیدا کنید. (البته توصیه نمیکنم)

5/4/20
2
سلام کیبورد قیمت مناسب برای سلفژ و دارای تاچ چی پیشنهاد میکنید قابلیت اتصال به کامپیوترم داشته باشه

بالا