راهنمایی برای خریدن کیبورد

شروع موضوع توسط farshad20 ‏16/2/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک راهنمایی برای خریدن کیبورد تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. farshad20

farshad20 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام.عذر میخوام چند تا سوال دارم که اگر ممکن باشه به اونا جواب بدین
    من یک کیبورد یاماها 2100 دارم ولی ازش چندان راضی نیستم و می خواهم بفروشمش اول میخواهم بدونم اگه بفروشمش چند می ارزه؟
    دوم این که خیلی وقته که به آهنگهای نانسی عجرم گوش میدم و از آهنگهاش خوشم می آد تو کنسرتاش یه کیبوردی هست که منو شیفته ی خودش کرده اسم این کیبورد Ketron vega ex3 pcm هست تو شهرم(تبریز) خیلی در موردش پرس و جو کردم ولی چندان ازش آشنایتی نداشتن اگه شما در مورد قیمتش و یا مغازه ای که در اونجا از اون کیبوردها میفروشنن میشناسین لطفا بگین ویا اصلا این کیبورد ارزششو داره که آدم بخرتش؟
    سوم این که من میخام یه ارگی بخرم که هم ریتمهای ایرانی آذری و عربی داشته باشه و صداش خیلی خوب باشه که دیگه لازم نباشه که من اونو ارتقا بدم؟
    خواهش می کنم از کسانی که در این مورد اطلاعی دارن بگن.متشکرم

2. farshad20

farshad20 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام و عرض ادب به هنرمندان اين سايت.من از شما هنرمندان توقع زياد دارم تو رو خدا منو راهنمايي كنيد :46:به خدا ميگن ثواب داره به من نيازمند كمك كنيد
    :smile (2):

3. hosseinnaghiloo

hosseinnaghiloo

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    garageband
    کیبورد یاماها 2100 رو چند گرفتی میدی اوت داره ؟
    اگه خواستی بفروشی قیمتشو بهم بگو
    من زنجانم
    خدانگهدار

"دوست گرامی لطفا در صحبت کردن با دوستان دیگرتون دقت کنید..."

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏10/4/11
  4. toker

toker عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase
    دوست عزیز psr2100 یکی از کیبرد های بسیار محبوبه...و کارایی زیادی داره...به شرط اینکه بتونید ازش استفاده کنید..
    من چند ماه پیش جای خوندم حدود 3.5 تا 4 میلیون است ولی دقیق نمی دونم...به عقیده ی من اگه می خوان انقد هزینه کنید .tyros 3 بگیرین
    دوست گلم شما بهتر بود توضیح میدادین که چقدر می خوایین هزینه کنید و باری کار مجلس کیبرد می خواین یا خونه.

مسئله ی بعد اینکه نمیشه یک کیبرد همه ی ریتم های ایرانی و آذزی داشته باشه ...یعنی هیچ کیبردی نداره...شما اگه خودتون ریتم سازی و کار با نرم افزار بلد باشین مشکلتون حله...
    ولی در مورد کیبرد من اول pa500persian از برند korg پیشنهاد میکنم قیمتش هم حدود 980 ال 1 میلیون هست ...و اگه برای کار مجلس و برنامه می خواین pa50 رو پیشنهاد میکنم که از 1.200 شروع میشه تا 1.550 بستگی به ورژن ارگ داره..
    ولی pa500persian کیبرد بدی نیست من خودم هم دارم و به قیمت هم می ارزه...
    راستی or700 & a1000 از برند yamahaهم گزینه های خوبی هستن من باهاشون کار کردم ...و فکر کنم بتونن نیازهای شمارو براورده کنن که میخواین عربی و آذری و ایرانی رو ساپورت کنه
    اگه سوالی داشتین من در حد اطلاعاتم در خدمتم.

به امید موفقیت

5. farshad20

farshad20 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام.از راهنماييتون خيلي ممنونم يه سوال ديگه اي داشتم ببخشيد ارگ pa 50 تبديل شده به ارگ pa2x وجود داره لطفا قيمتشو هم بفرماييد دستتون درد نكنه

6. toker

toker عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase
    والا من نشنیدم...اگرم باشه پس دیگه هیچکس نمیره 4 تومن بدهpa2x بگیره همه میرن pa50 تبدیلی میگیرن.

لطفا فریب این تبلیغات بی پایه و بی اساسو نخورین..

7. saeidtanha

saeidtanha عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio

سلام دوست عزيز . يه سوال داشتم يه ويدئو تصويري دارم كه يه نفر داره با تايروس 2 آهنگ آذري ميزنه . نت اين آهنگه رو ميتوني واسم دربياري . خيلي قشنگ بود. نت آهنگه رو ميخوام . اگه ميتوني لينكش رو بدم . ميتوني ؟

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. امکانات ارگ یاماها 2100