1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

راهنمایی برای ایزوله کردن

شروع موضوع توسط zhityer ‏13/10/16 در انجمن خرید و فروش پنل های آکوستیک (عایق صوتی)

تاپیک راهنمایی برای ایزوله کردن تالار خرید و فروش پنل های آکوستیک (عایق صوتی) در persian-music.org.

1. zhityer

zhityer

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باعرض سلام خدمت اساتید محترم...

بنده میخوام در یک اتاق 25 متری...ی جایی در حد 1*1 متر با ارتفاع 2 متر داشته باشم برای ضبط وکال...

میخوام به هیچ عنوان صدایی از آن خارج یا به آن وارد نشود. درنتیجه به راحتی بتوانم بنده و بقیه اعضای خانواده کارشون انجام بدند.

قیمت پایین دراومدنش هم خیلی برام مهمه....
    میشه راهنمایی کنید که چکار کنم؟
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏24/10/16, تاریخ ارسال پست اول: ‏13/10/16 ---
    کسی جواب نداد ولی خودم جواب خودمو پیدا کردم.
    میزارم واسه امثال خودم.

باید یک اتاقک با کمک نجاری بسازید که دو لایه چوب با هرمدلی مثل نئوپان داشته باشه و بین اون رو حداقل یک لایه پشم سنگ دانسیته 150 پر کنید. روی لایه چوبی داخلی هم باید به صورت پراکنده پنل های اکوستیک یا فوم اکوستیک بزنید.
    از طرفی مشکل روشنایی و تهویه و ... خواهید داشت که اتاقک های اماده ای از طرف شرکت هایی وجود داره که طبق کارشناسان به دردی نمیخورند.

قیمت اتاقک ها هم فعلا بین 4.5 تا 6 میلیون هستند و طبق گفته کارشناسان معتبر مثل تهران ملودی، همشون از مواد بی کیفیت و غیر استاندارد هستند و ارزش انچنانی نخواهند داشت.

بارگذاری...