راهنمایی برای انتخاب پلاگین درام

8/2/10
16
2
0
سلام دوستان
میخواستم ببینم کسی نرم افزار خاصی رو مخصوص ساختن درام برای آهنگ بلده البته من با ملودی اسیستنت و اف ال و گیتار پرو یه کم کار کردم ولی جواب درست حسابی نگرفتم
لطفا منو راهنمایی کنید

14/2/10
54
11
0
سلام
اینجور VSTi بدردتون نمی خوره؟

Toontrack Superior Drummer VSTi 2.2.1

mpmsoft

هنرمند
22/2/10
239
28
0
تهران
می تونید Addictive Drum هم استفاده کنید که خیلی طرفدار داره

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
البته به جز مواردی که دوستان فرمودن شما باید بتونین نوع درامزتون رو بسته به نوع سبک کارتون انتخاب کنید مشخصه که یه درام راک به درد کارهای hip hop نمیخوره.!
پس اول سبک کارتون رو مشخص کنید.

8/2/10
16
2
0
البته به جز مواردی که دوستان فرمودن شما باید بتونین نوع درامزتون رو بسته به نوع سبک کارتون انتخاب کنید مشخصه که یه درام راک به درد کارهای hip hop نمیخوره.!
دوست عزیز من متال و راک کار میکنم

Mat

11/9/09
186
22
18
تهران
اميد جان ميشه براي سبكهاي مختلف چند تا وي اس تي متنوع معرفي كنيد؟:smile (31):

behrooz_mu

هنرمند
18/8/09
43
6
0
اهواز
من واسه درام BATTERY 3 رو پیشنهاد میکنم همه جور کیتی داره واسه EDITکردن سمپلها هم یه عالمه قابلیت داره
پیشنهاد میکنم یه بار امتحان کنید حتما جنس درامی که میخوایدو پیدا میکنید.:smile (31):

8/2/10
16
2
0
من امروز کرمانو زیرو رو کردم هیچ کدوم از اینا رو پیدا نکردم حالا چه کار کنم

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
من امروز کرمانو زیرو رو کردم هیچ کدوم از اینا رو پیدا نکردم حالا چه کار کنم
دوست عزیزم :

در تالار دانلود خیلی از پلاگینهای خوب برای درامز قرار داده شده.
میتونید درخواست بدین اگه نبود دوستان براتون قرار میدن.

8/2/10
16
2
0
سلام

دوست عزیزم :

در تالار دانلود خیلی از پلاگینهای خوب برای درامز قرار داده شده.
میتونید درخواست بدین اگه نبود دوستان براتون قرار میدن.

سلام من لینکای متال فاندری رو پیدا کردم لینکای ez drummer رو هم پیدا کردم کدومو دانلود کنم بهتره

31/7/11
75
5
0
Tehran
دوستان عزیزم واسه پاپ هم درامی مد نظرتون هست؟
دوست عزیز 90 در صد تفاوت صدا ها در سبک های مختلف مربوط به مرحله میکس میشه،

یعنی مثلا شما میتونی با یه پلاگین (مثلا EZ ) هم پاپ هم راک هم کانتری تنظیم کنی و تو مرحله میکس از درامت اون صدایی که میخوای را در بیاری...

ولی در کل من EZ ِDrumer را بهتون پیشنهاد میکنم...

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
شما اگه طرز کار با Draum Editor رو بلد باشید یا حد اقل یادش بگیری هر نرم افزاری میتونه برای ساخت کارهای POP کمکتون کنه .

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
دوستان عزیزم واسه پاپ هم درامی مد نظرتون هست؟
اول شما باید مشخص کنید چه نوع پاپی مد نظرتون هست و آیا سمپل درام آکوستیک میخواین یا درام ماشین یا درام الکترونیک ؟ ولی برای درام آکوستیک بهترینها Superior Drummer 2 و Mixorius Drums هستند که اولی حدود 80 گیگ و دومی 123 گیگ حجم دارن البته بعد از اینها BFD2 , EZdrummer , Oceanwaves , Battery 3 , Addictive Drum و ... میتونن خوب باشن که البته EZdrummer و Battery بانکهای الکترو آکوستیک ، Analog Drum machins , Electric Drums رو دارن و میتونید استفاده کنید البته من الان دارم روی one shot صحبت میکنم و ملاکم فقط کوالیتی و سمپلینگِ برای نوشتن یک درام سالم ...
در مورد لوپ هم EZdrummer و هم Stylus , Addictive , Nexus و... یه سری پلاگین دیگه هستن که پترنهای آماده واسه درام دارن حالا یه سری ویو یه سری میدی...