راهنمایی آموزش auto tune در fl

شروع موضوع توسط awdrg ‏28/12/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک راهنمایی آموزش auto tune در fl تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. awdrg

awdrg عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ۀطفا راهنمایم کنید وقتی می خواهیم صدایی را تیون کنیم باید به چه نکاتی توجه کرد ؟ مثلا من صدایی رو می خواهم تیون کنم روی گام c چه کارهایی رو باید انجام بدم ؟ لطفا اگه میشه راهنمایم کنید که اصلا چجوری میشه گام خوندن صدایی رو مشخص کرد ؟ ممنون دوستان .

2. Mohammad-R

Mohammad-R عضو سایت

امتیازات:
    +316 / 0 / -0
    آموزش Auto Tune تو انجمن هست ! کافیه یه جست و جو بکنید !

از پنل بالای سایت میتونید گزینه ی " جستوجو در سایت " رو ببینید

یا

مرجع تخصصی آهنگسازان و خوانندگان ایران -

کافیه سرچ کنید "آموزش Auto Tune"

درضمن به https://www.persian-music.org/14635-ارسال-پست-بدون-جستجو-در-سایت.html هم یه توجهی بکنید از قسمت اطلاع رسانی مهم !

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. musician1992

musician1992 عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام.پیدا کردن گام یک آهنگ کاری نداره البته باید یه ذره تئوری موسیقی در مورد بخش گام ها بلد باشی.تو سایت هست.ولی ببین فکر کن یه ساز داری.گیتار.پیانو.ویولون... هرچی که باشه اگه قانون گام ها رو بلد باشی بعد همراه با ملودی آهنگ با سازت نت هاشو پیدا کن بعد با توجه به قانون گام ها که مثلا گام ماژور بین فاصله 3 و 4 نیم پرده و 7 و 8 هم نیم پرده هست و اینکه ملودی آهنگ رو چه نتی ختم میشه که اون نت میشه تنیک اون گام و اگه مثلا همین قانون 3و4 و 7و8 تو آهنگ مورد نظرت بود و رو نت می تموم میشد پس بدون گام می ماژور هست.به همین سادگی.به همین خوشمزگی.پودر کیک رشد.:smile (61)::smile (95):در مورد AutoTune هم وقتی پلاگین رو باز میکنی از پنجره Scale گام آهنگی رو که خواننده میخواد روش بخونه رو اول پیدا کن بعد اونجا گزینه اش رو فعال کن.که مثلا می ماژور اونجا میشه E Major.البته تو این سایت از شیر مرغ تا جون آدمیزاد رو توضیح داده.1000 برابر همین توضیحات من رو تو سایت بگردی با عکس اساتید توضیح دادن...

بارگذاری...