آخرین ارسال‌ها

راهنمايي واسه خريد ميكسر

سلام آقای محبی منم میخوام پاور میکسر بخرم واز سیم میکروفون گرفته تا پایه باند احتیاج فوری به کمک واطلاعات دارم ممنون میشم اگه کمکم کنید من دستگاه رو برای یه حسینیه درحدود300متر مربع میخوام اما چون اطلاعات تخصصی ندارم نمیدون چی بخرم در ضمن کیفیت دستگاه واین حالت پینگ پنگی داشتن خیلی مهم درضمن برای داشتن اطلاعات تخصصی تر درمورد انواع میکسر نحوه کار با اون ها در کل هرچه که لازمه طراحی سیستم صوت هست از چه راهی میتونم استفاده کنم ممنون میشم اگه کمک کنید چون علاقه زیادی به این کار دارم

حدود3الی4میلیون ممنون میشم اکه کمکم کنید وبگید ازکجا میتونم اطلاعات تخصصی وتکمیلی در مورد طراحی سیستم صوتی رو یاد بگیرم آیا دوره خاصی داره یا رشته تحصیلی داره منون میشم اگه کمکم کنید چون من علاقه خاصی به این کار دارم

raham+

هنرمند
24/3/11
104
Studio Sol
با سلام خدمت دوستان
جناب محبی بابت میکسر هایی که کنترل نرم افزار هستند میخواستم بپرسم
اولین سوال که دیگه نقل هر مجلسیه ! مبلغش هست ! از چقدر تا چقدر داره ؟
چه برند هایی رو میشه روشون حساب کرد ؟
و مدل پیشنهادی شما

با تشکر

سلام دوستان من میخوام پاور میکسر بخرم واز سیم میکروفون گرفته تا پایه باند احتیاج فوری به کمک واطلاعات دارم ممنون میشم اگه کمکم کنید من دستگاه رو برای یه حسینیه درحدود300متر مربع میخوام اما چون اطلاعات تخصصی ندارم نمیدون چی بخرم در ضمن کیفیت دستگاه واین حالت پینگ پنگی داشتن خیلی مهم درضمن برای داشتن اطلاعات تخصصی تر درمورد انواع میکسر نحوه کار با اون ها در کل هرچه که لازمه طراحی سیستم صوت هست از چه راهی میتونم استفاده کنم ممنون میشم اگه کمک کنید چون علاقه زیادی به این کار دارم حدود4ملیون بودجه دارم​

27/8/11
6
شیراز
کمک و راهنمایی

با سلام خدمت دوستان و اساتید
فروشنده که از دوستان نزدیک هست بین دو میکسر یاماها mg82cx و mg82fx اون fx رو روش تاکید داره میگه کیفیتش بهتره و افکتاش بیشتر در صورتی که اون cx کمپرسور داره که نمیدونم کارش چیه
وقیمت اون fx رو که واقعا تمیز ودر حد اکبنده میگه ۳۰۰ هزار تومام
دوستان و اساتید خواهش میکنم که کمک کنیذ قیمت ۳۰۰ و اینکه fx بهتره درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر از زحمات شما

با سلام خدمت دوستان و اساتید
فروشنده که از دوستان نزدیک هست بین دو میکسر یاماها mg82cx و mg82fx اون fx رو روش تاکید داره میگه کیفیتش بهتره و افکتاش بیشتر در صورتی که اون cx کمپرسور داره که نمیدونم کارش چیه
وقیمت اون fx رو که واقعا تمیز ودر حد اکبنده میگه ۳۰۰ هزار تومام
دوستان و اساتید خواهش میکنم که کمک کنیذ قیمت ۳۰۰ و اینکه fx بهتره درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر از زحمات شما
علی جان سلام
خوش اومدی به انجمن
من مدل cx رو دارم و خیلی هم ازش راضی ام.

DF7A36843DD744DBA38D45DC05080BCD_12001.jpg

شما واسه چه کاری میخواین دوست عزیز......؟
بفرمائید تا راحت تر بشه شما رو راهنمائی کرد.

ویرایش:
دوست عزیز صبر و تحمل داشته باشین.
اون دسته از دوستانی که اطلاع داشته باشن و آنلاین باشن حتما جواب سوال شما رو میدن.
شکیبا باشید...

27/8/11
6
شیراز
با سلام خدمت شما دوست عزیز
من واسه کار حرفه ای نمیخوام واسه خونه هست که یک ارگ و یک نفر که بخونه جوابگو باشه
من از نظر اینکه فرشنده میگه مدل fx قدیمی تره و کیفیت بهتره و قیمت رو سیصد هزار تومن میگه راهنمایی میخوام و دستگاه واقعا سالم و در حد نو است
با تشکر

من واسه کار حرفه ای نمیخوام واسه خونه هست که یک ارگ و یک نفر که بخونه جوابگو باشه
من از نظر اینکه فرشنده میگه مدل fx قدیمی تره و کیفیت بهتره و قیمت رو سیصد هزار تومن میگه راهنمایی میخوام و دستگاه واقعا سالم و در حد نو است
با تشکر
در کل یاماها میکسر خوبیه.
اما اینکه fx بهتره یا cx رو نمیدونم.
عملا باید تست بشه.
از ظاهر دستگاه مشخص نمیشه که چقدر کار کرده، چون با یه کم پلاستیک میشه از ظاهر دستگاه محافظت کرد.
و اینکه قدیمیه یعنی توی این مدت اصلا کار نکرده......؟ (بعید میدونم)
قیمت cx هم الآن حدود 360 تا 370 هزار تومانه.
قبل از عید واسه یکی از دوستام خریدم 340.

عذر خواهی میکنم.
من فکر کردم شما با این مدل اشتباه گرفتید. و منظورتون اینه که یکیش فقط کمپرسور داره و یکیش فقط افکت داره.

Yamaha_MG102_C_4fa3a79fee328.jpg

چون این مدل دقیقا شبیه به 82cx هست ولی با این تفاوت که افکت نداره ولی یه لاین ورودی اضاف تر داره.

البته میدونم که شما در رابطه با این امر استادین.
ولی بحث رو اینجا ادامه دادم که دوستمون توی خریدشون دقت عمل بشتری داشته باشن.

یا علی

با تشکر
امید خان جسارتاً ایشون فرموده بودن که واسه چه کاری میخوان. (احتمالا متوجه پست ایشون نشدید.)

نظر بنده هم اینه که انتخاب و گزینه ی خوبیه، اما قیمتش یه مقدار تنده.
البته اگه در آینده هم بخوان واسه استدیو خانگی و اجراهای لایو در حد 5 یا 6 ورودی انجام بدن خوبه.
من خودم دیروز یه اجرا داشتم واسه آموزش و پرورش که 4تا میکروفن بیسیم ، 1کیبورد ، 1لپ تاپ ، 4تا باند اکتیو و 2تا مانیتور داشتم که کارم رو راه انداخت.
اما یه دستگاه دیگه اگه میخواست اضاف بشه، آبروم میرفت.......! :smile (93):

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
پستشون رو خوندم.
اما منظور اینه اگه ایشون دارای کارت دو ورودی باشند دیگه نیازی به کارت صدا ندارند
برای همینه که پرسیدم کارت صداشون چیه ؟

پستشون رو خوندم.
اما منظور اینه اگه ایشون دارای کارت دو ورودی باشند دیگه نیازی به کارت صدا ندارند
برای همینه که پرسیدم کارت صداشون چیه ؟
استاد امید محبی عزیز
باز هم معذرت میخوام.
جهت رفع سوء تفاهم میگم.

اما بنده در جواب این پست شما عرض کردم.
باید اول دید هدفشون از خرید میکسر چیه ؟

بالا