راهنمايي در خصوص ميزان هزينه استوديو

29/4/10
2
0
0
از دوستاني كه اطلاعاتي در خصوص ميزان هزينه جهت راه اندازي بخش كابين آكوستيك استوديو دارند درخواست دارم تا من رو راهنمايي كنند. ميزان هزينه اي كه خودم در نظر گرفتم حداكثر 1 ميليون تومان است.البته مي خواهم خاصيت پرتابلي يعني سالي يكبار جابجايي ونقل مكان رو داشته باشه

29/4/10
2
0
0
اين ميزان هزينه براي چه ابعادي هست واز كجا مي شه تهيه كرد.باتشكر

خوب چرا به جای اکوستیک از پشم شیشه استفاده نمیکنی؟
به نظرم اگر سالی یک بار میخواهید جابه جا شوید
انجام این کار به صرفه نیست
البته اگر پولش رو داری انجام بده.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
خوب چرا به جای اکوستیک از پشم شیشه استفاده نمیکنی؟
به نظرم اگر سالی یک بار میخواهید جابه جا شوید
انجام این کار به صرفه نیست
البته اگر پولش رو داری انجام بده.
پشم شيشه عايق حرارتي هستش اگه منظورتون پشم سنگه كه اون هم به تنهايي موثر نيست بلكه به عنوان يكي از لايه هاي در زير سازي استفاده ميشه.

`

3/12/10
844
318
63
Tehran
خسته نباشيد آقاي محبي يكسري ديوارها هستش كه شيشه خور هم هست يعني وسط اتاق قرار ميگيره كه شيشه هم داره.نميدونم متوجه منظورم شديد يا نه اسمش رو نميدونم و از كجا ميشه تهيه كرد و هزينش چقدر هست ؟

24/7/09
261
116
43
studio qashqai
خسته نباشيد آقاي محبي يكسري ديوارها هستش كه شيشه خور هم هست يعني وسط اتاق قرار ميگيره كه شيشه هم داره.نميدونم متوجه منظورم شديد يا نه اسمش رو نميدونم و از كجا ميشه تهيه كرد و هزينش چقدر هست ؟
دوست عزیز به این دیوار ها در معماری میگن پارتیشن -
شما می تونید با یک معمار طراحی داخلی مشورت کنید

24/7/09
261
116
43
studio qashqai
از دوستاني كه اطلاعاتي در خصوص ميزان هزينه جهت راه اندازي بخش كابين آكوستيك استوديو دارند درخواست دارم تا من رو راهنمايي كنند. ميزان هزينه اي كه خودم در نظر گرفتم حداكثر 1 ميليون تومان است.البته مي خواهم خاصيت پرتابلي يعني سالي يكبار جابجايي ونقل مكان رو داشته باشه
یکی از دوستام با 700 تومان کارش حل شده اگه خواستی پیام بده تا شمارش شرکت سازندشو بهتون بدم

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
دوست عزیز به این دیوار ها در معماری میگن پارتیشن -
شما می تونید با یک معمار طراحی داخلی مشورت کنید
اگه منظور شما همین پارتینشها باشه که مناسب نیستند. دلیلش هم اینه که از الومینیوم و پروفیل استفاده میشه و فلز کلا باعث پیچش صدا و ایجاد هام میشه.

28/9/09
120
11
18
مهرشهر
اگه منظور شما همین پارتینشها باشه که مناسب نیستند. دلیلش هم اینه که از الومینیوم و پروفیل استفاده میشه و فلز کلا باعث پیچش صدا و ایجاد هام میشه.
آقای محبی درست میگن این کار رو نکنید . من تجربه اش را داشتم .
از همون اتاقکهای آماده استفاده کنید .