راهنمائی برای آکوستیک کردن Dead Room

9/10/09
38
2
0
شيراز
همون شزكتي رو كه در مورد توليد اتاقهاي ضبط اماده ش بحث كردم از اين نوع پد هاي ابري هم داشت و براي نقاط مختلف و حتي براي گوشه ها هم مدلي به اسم پد باس گير داشت.
منظورت همون ديفيوزر هست؟

میشه به صورت خصوصی به من بگی اون شرکت کجاست و شماره تلفنش چند تا تبلیغ هم نشه؟

hmd_kro

هنرمند
عضو سایت
15/11/09
392
69
28
Rasht
soundcloud.com
سلام دوست عزیز، خسته نباشید .

میتونم بپرسم تا اینجای کار چقدر هزینه کردید؟

Mobin Taffakh

هنرمند
26/9/09
250
97
28
شوش
iranvst.com
راست میگه میشه بگید کل هزینتون چقدر شد ؟
منم میخوام بزنم البته دد روم آمادس فقط باید آکوستیک بشه !

29/12/09
37
11
0
اروميه
سلام خدمت دوستان عزيز چند تا سوال داشتم ازتون كه اميدوارم بهم جواب بدين
1 من براي شيشه ويندوز يه شيشه دو جداره گرفتم دوستان گفتن كه قاب آلمينيومي بدرد نميخوره ميخواستم ببينم ميشه شيشه رو با گچ تو جاش نگه داريم يعني از هر طرف 5 الي 10سانت تو گچ باشه
2 ميشه از پوشال بجاي پشم شيشه و پشم سنگ استفاده كرد
3 و من كل اتاق رو بيرون اجرا كردم و ديوارهاش يك لايه 5سانتي يونوليت دارن درست وسط كه از هر دو طرف با يك لايه 10 سانتي بتن پوشيده شده ميخواستم بدونم بازم بايد ديواره هارو يونوليت بزنم يا همون لايه كافيه
4 و لطف كنيد اين يك طرح از همون اتاقه دوستان اگه پيشنهادي در مورد تقسيم اتاق دارن ممنون ميشم راهنماييم كنند اينم در نظر بگيريد كه اين اتاق كلا براي اين كار در نظر گرفته شده
:smile (2):

29/12/09
37
11
0
اروميه
راستي قيمت پشم سنگ متري 4800 و پشم شيشه هم 1500 يونوليت هم ورقه 1*2 متري دو سانتيش 1200 تومن كه به ازاي هر 1 سانت كه ضخامتش بيشتر ميشه 600 تومن روش مياد اين همه اطلاعات دادم كسي نمي خواد به من كــــــــمـــــــك كنه..........

16/9/12
6
0
0
tehran
سلام
ميشه لطفا آدرس جايي كه اين تايلهاي سوراخ نامنظم آكوستيك رو داره و قيمتش هم خوبه رو برام بفرستين. خيييييلي عجله ايه. دربدر دنبال جايي ام كه منصف باشه و زود بگم بياد واسه روكش روي ديوارهام.
لطفا دوستان عزيز جوابمو بدن زوووووووودتر

tars

عضو سایت
20/5/13
290
222
43
35
persian-music
آقای نیما گلستانی عزیز شما مواد استفاده شده رو زدین ...
گچ پيچ ساخته , پشم شيشه , يونوليت , گوني نخي و تا حدودي فوم 3ميلي
اما تو تصاویر و توضیحات اشاره نکردین کهیونولیت کجا استفاده شده.
دوستان عزیز منم فضایی ساختم از همین گچ پیش ساخته اتاق کنترل 3*3 و دد روم 1.5*3 متر .
تو ذهنم بود که اول موکتش کنم کلا ، اما مراحل بعدیش رو نمیدونم چیکار کنم که زیاد هزینم نشه
ممنون اگه کمک کنید.
همین موکت ، پشم شیشه ، یونولیت و گونی رو اگه خوب درز گیری کنم به نظر شما اوکی خواهد بود ؟
با تشکر

- - - - - - - - - -

آقای نیما گلستانی عزیز شما مواد استفاده شده رو زدین ...
گچ پيچ ساخته , پشم شيشه , يونوليت , گوني نخي و تا حدودي فوم 3ميلي
اما تو تصاویر و توضیحات اشاره نکردین کهیونولیت کجا استفاده شده.
دوستان عزیز منم فضایی ساختم از همین گچ پیش ساخته اتاق کنترل 3*3 و دد روم 1.5*3 متر .
تو ذهنم بود که اول موکتش کنم کلا ، اما مراحل بعدیش رو نمیدونم چیکار کنم که زیاد هزینم نشه
ممنون اگه کمک کنید.
همین موکت ، پشم شیشه ، یونولیت و گونی رو اگه خوب درز گیری کنم به نظر شما اوکی خواهد بود ؟
با تشکر