رازتنهایی ... محمد امیدوار تهرانی (به همراه لینک دانلود اثر)

شروع موضوع توسط alone_composer ‏3/9/12 در انجمن Classical

تاپیک رازتنهایی ... محمد امیدوار تهرانی (به همراه لینک دانلود اثر) تالار Classical در persian-music.org.

1. alone_composer

alone_composer عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +229 / 0 / -0
    سلام و درود بر دوستان هنرمند و عزیزم.

کاری را تقدیم حضورتان می کنم به نام "راز تنهایی". ابیات اول این ترانه را 14 سال پیش سرودم وقتی که به شدت احساس تنهایی و دلتنگی می کردم. و همچنین نت مربوط به ملودی را در همان زمان نوشتم. این کار در بهار امسال دوباره زنده شد و در وجودم شکل گرفت و شعر آن را تکمیل کردم و پارتی تور آن را تنظیم نمودم....

ترانه ای که تمام وجود من است و نام به چهار آهنگ قبلی من (پرستوی مهاجر، درخت احساس، تمنا، و رویای زیبا) در این ترانه اشاره می شود.

برای نت نویسی پارتی تور از Encore5 همچنین DAW Cubase5 و سمپل های Edirol Orkestral، Vsampler، Hypersonic, Super quarted, Virtual Guitarist استفاده شده است. برای مستر از Master EQ and Elephent بهره گرفته ام.

در مورد ضبط این اثر با تشکر از آقای هوشیار بابت ضبط اثر: برای ضبط صدای من نزدیک به 50 مرتبه و در دو نوبت 4 ساعته برداشت از صدا صورت گرفته که از بین تمام این برداشت ها کلمه به کلمه و حرف به حرف بهترین ها انتخاب شده اند. اوج این آهنگ به نت بالای سل دیز دوبار برخورد می کند. ضبط کار در استودیوی شخصی خودم با میکروفون B2 کامپرسور لامپ خلا و پری امپ Mic2200
    میکسر و کارت صدا Alesis و همچنین مانیتورهای صداMK2-Alesis بوده اند.

لینک دانلود اثر:

Raaze Tanhaaee ( MP3-128k.).mp3

امیدوارم صمیمانه با داستان این ترانه و راز تنهایی من همراه شوید و از شنیدن اثری که بسیار بر روی ذره ذره ی آن زحمت کشیده ام لذت ببرید.

دوستتان دارم و بی صبرانه در انتظار نظرات شما عزیزان و اساتید گرامی خواهم ماند.

محمد امیدوار تهرانی 12/6/1391

• خوشم اومد خوشم اومد x 16
  2. dreamsky

dreamsky عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +220 / 0 / -0
    نرم افزار:
    reason, sonar
    دوباره و دوباره کاری بسیار بسیار زیبا از شما ....
    واقعا لذت بردم..... به معنای واقعی

امیدوارم همیشه موفق باشید و صدای گرمتون رو هیچ وقت از ما دریغ نکنین.
    بهترینها برای شما.....

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  3. alone_composer

امتیازات:
    +229 / 0 / -0
    dreamsky عزیز و مهربانم درود. از لطف شما ممنونم. بنده هم از کارهای شما بسیار لذت می برم و به دوستی با شما افتخار می کنم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  4. dreamsky

dreamsky عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +220 / 0 / -0
    نرم افزار:
    reason, sonar
    واقعا باعث افتخار من هست که استاد بزرگی مثل شما از کارهای گوشخراش بنده لذت میبرن..
    ممنون.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. محمد سعید صمدی

محمد سعید صمدی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    جناب امیدوار کار بسیار زیبایی بود خسته نباشید و تبریک عرض میکنم خدمتتون .... صدای بسیار بسیار پرقدرتی داری ...جسارتا در 2:31 عطری که ادا میکنید قبول دارم که خیلی سنگینه اما کاش بیشتر روش تمرکز میکردید که جوری نباشه که انگار گذرا بوده !! عذرخواهی میکنم بابت این خرده گیری :) ... پیانو عالی ... 4:38 وکال عاااالی بود .... ممنون

6. alone_composer

امتیازات:
    +229 / 0 / -0

جناب صمدی عزیز درود بر شما. صد در صد حق با شماست و خودم هم دقیقا این نکته را که فرمودید قبول دارم. برای همین این قسمت "عطر گل یاس" را مجددا در استودیو چندین بار خواندم تا اصلاح شود و دوباره پروژه را برای میکس مجدد بازیابی خواهم کرد. بینهایت ممنونم از لطف شما و دقت نظرتان.

محمد امیدوار تهرانی 14/6/1391

7. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,095 / 3 / -3
    محمد عزیز این کار هم مثل بقیه کار های شما بسیار هنرمندانه و عالی بود. کار بسیار قوی و با هارمونی جذاب و دلنشین. امیدوارم همیشه موفق باشید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  8. hamidreza hadi

hamidreza hadi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +139 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    بسیار لذت بردم . نکنه منفی در کارتون ندیدم و مشتاقانه چندین بار هارمونی ها و ظرافت های خاص کارتون رو گوش دادم و کیف کردم! ضمنا زبان رسمیتون باعث می شه همه رسمی صحبت کنند از جمله خود من و این خیلی جالبه برام! (کیف کردم رو گفتم تا از رسمی در بیام!)
    ضمنا ویبره ی آخر صدات خیلی دوست داشتنیه.
    کار پری بود مطمئنن خیلی براش زحمت کشیدی و وقت گذاشتی . همه ی ما از میزان به میزان ، از ثانیه به ثانیه و از نت به نت موزیکت لذت می بریم و مثل خودت عاشقشیم.
    واقعا لحظه به لحظه زحماتت قابل درکه واسم . همه ی زحمات و کلمه ی تکراریه دوباره این تیکه رو بگیریم. بعد این همه کار بهت خسته نباشید میگم(می دونم خسته نیستی)
    موفق باشید دوست عزیزم.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏4/9/12
    • خوشم اومد خوشم اومد x 5
  9. alone_composer

امتیازات:
    +229 / 0 / -0

رامتین عزیزم درود. ممنونم دوست و برادر همیشگی و عزیزم بابت همه چیز و بابت لطفی که همیشه به من داشتی وداری ازت ممنونم.

- - - - - - - - - -

حمید رضای مهربان و عزیزم سلام. بابت نظر لطفت ممنونم. نمی دونی خوندن نظرت چقدر به من احساس آرامش داد و چقدر خوشحالم کرد. البته به پای کارهای زیبای شما نمی رسه. خدا رو هزاران بار به خاطر داشتن دوستان خوبی که مثل اعضای خانوادم دوستشون دارم شکر می کنم.

10. محمد سعید صمدی

محمد سعید صمدی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    ممنون از لطفی که دارین ... بی صبرانه منتظرم نسخه ی نهاییش رو بشنوشم ... به امید موفقیت روزافزون برای شما خوبان

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - رازتنهایی محمد امیدوار
  1. alone_composer
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    197
  2. عاشق شادمهر
    پاسخ ها:
    11
    نمایش ها: