دیگه نمیخوام - کاری از thd_music

شروع موضوع توسط impartible ‏22/9/09 در انجمن معرفی پروژه های تکمیلی

تاپیک دیگه نمیخوام - کاری از thd_music تالار معرفی پروژه های تکمیلی در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. impartible

impartible عضو سایت هنرمند

شغل :
    آهنگساز و تنظیم کننده
    امتیازات:
    +291 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام دوستان عزیز

« دیگه نمیخــــوام ... » موزیک ، ترانه و همچنین وکال از خودم و با فضایی در سیک راک ساخته شده ، اتود آن تقریبا یک سال پیش زده شده و تا به حال تغییراتی روی آن انجام نشده . این اولین تجربه من در سرودن ترانه هست و امیدوارم دوستان با نظرات خوب خودشان در این زمینه نیز به من کمک کنند .
    وکال این موزیک متاسفانه کیفیت خوبی نداره و فقط برای نمونه یک بار خوانده شده است .
    البته این موزیک قرار هست بعد از تکمیل تنظیم ، با سازهای زنده رکورد بشود و به این دلیل منتظر نظرات خوب شما دوستان گرامی هستم تا قبل از رکورد از آنها استفاده کنم .

: VST

Artist Grooves vst
    Virtual Guitarist
    Colossus
    Nexus
    StylusRMX

پیشاپیش از نظرات خوب شما دوستان عزیز تشکر میکنم .

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏22/9/09
  2. sasha5879

sasha5879 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    خسته نباشی . کار قشنگی هست ولی چون کارشما یک میکس نهایی نیست درنقد میکس وارد جزایات نمیشم .

نکات قوت کار شما . 1 هارمونی و2 انتخاب سبک راک پاپ برای این آهنگ انتخاب به جا و مناسبی هستش .
    اما نکات ضعف میکس برای بهتر شدن کار . 1 تایم میکس برای یک کار پاپ خیلی طولانی هست شما باید میکس رو در 3 دقیقه و نهایتا در حالت طولانی 4 دقیقه تعین کرد . 2 شما در استایل کارتکلیف خود رو روشن کن اگر کار شما راک هست دیگه ملودی شروع میکس که صدای پولکد داره تا ثانیه 45 اضافه به نظر میرسه . صدای پولکد با ملودی ترنس برای شروع یک کار پاپ راک اصلا جالب نیست ولی بر عکس این ملودی در میانه های میکس خیلی جالبتر به نظر میزسه دقیقه 3.09 مد نظرم هست . 3 و در نهایت مستر کار اصلا جالب نیست . این کارنیاز به دقت بالای در کار مستر داره . کارشما راک هست باید صدای گیتار شبیه کارهای استاتدارد راک حداقل 50 درصد فضای میکس شما روبه خودش اختصاص و مابقی فضا برای وکال و درامز و سازهای دیگه . ولی در کار شما تائکید گیتار کمتراز30 درصد هست . خود من شخصا کار رو مستر کنم حداقل تاکید گیتار رو 60 درصد قرار میدم .

در کل میکس شما کار حرفه ای هست . وتنها تمایز کار شما با کار ای خوب دیگه در مستر میکس هست . که دو باره تاکیدمیکنم دقت بیشتر روی مستر داشته باشین .

موفق باشید .

3. impartible

impartible عضو سایت هنرمند

شغل :
    آهنگساز و تنظیم کننده
    امتیازات:
    +291 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام sasha5879 عزیز

تشکر میکنم که وقت گذاشتید و این موزیک رو گوش کردید و همینطور نظر خودتون را فرمودید .

خدمت شما دوست عزیز عرض کنم همانطور که در بالا گفتم این موزیک در مرحله اتود میباشد و هنوز نه میکس شده و نه مستر ، و هدف من از قرار دادن این موزیک در این قسمت استفاده از نظرات خوب دوستان در مورد آهنگسازی ، تنظیم و شعر میباشد .
    این موزیک قرار هست پس از اتمام آهنگسازی ، با سازهای زنده رکورد بشود ، پس طبیعتا لازم نیست فعلا روی میکس این موزیک کار کنم ، ولی از نظرات خوب شما در مورد میکس در آینده حتما استفاده خواهم کرد .
    در مورد جنس صدای ملودی در اینترو حق با شماست و در این زمینه تجدید نظر خواهم کرد .

با تشکر از نظرات خوب شما .

4. behrooz_mu

behrooz_mu عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    لینک خرابه!!!یا الان خراب شده؟

5. tighzan

tighzan عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    داداش لینکش خرابه هااااا

6. Saeid Khalighi

Saeid Khalighi عضو سایت

امتیازات:
    +98 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, FLstudio, StudioOne
    متاسفانه لینک این آهنگ هم خرابه...

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)