دیفیوزر‌ دست ساز

hesam steps

هنرمند
24/1/16
93
30
18
34
تهران
www.hesam-steps.ir
سلام
دوستان من این دیفیوزر رو خودم ساختن میخوام‌نظرتونو بدونم که خوبه درست کار‌میکنه یا نه؟
سلام عزیز جان من اوایل خیلی دوست داشتم سر در بیارم این مبحث به قدری شیرین و بزرگه ادم میمونه از حیرت ! عزیز من بلاخره اینی هم که ساختی از هیچی بهتره ولی اینا همه حساب کتاب فرمول فیزیک صوت ازمایش با مژرمنت و غیره داره ! من چندین مدل ساختم خیلی هم سرش دوندگی کردم عکساشو میزارم ببین !
در کل همه چیز به اندازه باندها اندازه اتاق نحوه نشستن و چیدمان در استودیو و خیلی چیزهای دیگه مربوط میشه حذف بیس و هوم کار اسونی نیست ! و تحت سه مدل جهار مدل میشه انجامش داد یکیش پشم سنگ پنلی با فاصله از دیواره ! هر چه ذخامت و چگالی ( مقدار سختی پشم سنگ زیاد تر باشه عملکردش در بیس گرفتن بهتره ) دوم تحت فشار هوا قرار دادن و حالت دیافراگم و یا غشاییی هست سوم هم حالت کوک شده هست که بهش هلو هولتز میگن و در فرکانس خواصی شروع به کار میکنه همه اینا پارامتر داره

hesam steps

هنرمند
24/1/16
93
30
18
34
تهران
www.hesam-steps.ir
دیفیوز هم همینطور هر چی چوب شما سخت تر بزرگتر و عمق بیشتر داشته باشه و یا ریز و غیره باشه باز عملکردش فرق میکنه فاصله شما از دیفیوز فرکانس دیفیوز و محل نصبش هم شرطه !

1 (23).jpeg1 (11).jpeg1 (15).jpeg1 (1).jpeg1 (16).jpeg1 (20).jpeg1 (17).jpeg1 (22).jpeg1 (18).jpeg1 (10).jpeg1 (17).jpeg1 (24).jpeg

فایل های ضمیمه