دوستت دارم (ماکت ) !! آهنگ ساز Dj Amirpsx

amirpsx

هنرمند
عضو سایت
22/1/10
189
83
28
زابلستان
سلام و با عرضه خسته نباشید !! خدمته دوستان این کاری که براتون میزارم یه کاره تموم شدس و احتیاج به تکمیل داره که میخوام تغییراته توشو با کمکه شما عزیزان اعمال کنم !! کار با sony acid pro تموم شده !! کارت صدایه مورد استفاده ESI MaXio XD Audio Interface هست و میکروفون کار هم Behringer B-2 PRO Condenser Microphone هست !! این کارو در استودیو گروهی انجام دادیم !! اهنگ ساز خودم هستم وکال از سامان شعر و تنظیم شعر از دوستم امید میکسو مسترینگ هم محسن !! پلا گینهایه مورد استفاده هم :
drum & precussion : hypersonic . ez drummer
mastering : t-raks pack
piano: hyper sonic
lead : pro-53
bass:hypersonic
pad : hypersonic
این کار درخواسته دوستم سامان بوود واسه همسرش بخونه ما هم قبول کردیم و کارو شروع کردیم !! این نکته هم بگم که قسمت دوم آهنگ وکالش رو نظر بدین میخوایم تغییرش بدیم !! ممنون منتظره انتقادات و نظراته شما دوستان هستیم !
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
 
26/3/10
191
14
0
مازندران
دوستتون صدای خوبی دارند و جا داره که روش کار کنند. هدف دلنشینی هم از ساخت این کار داشتید. شما هم همینطور میتونید کارهای بهتری ارائه کنید اگر کمی صبور باشید.:smile (73):

ثانیه 52 فالش یا بهتر بگم خارج خوانده شد.(البته وکال ضعف زیاد داشت, صرفا مثال زدم) در فواصلی هم که گاها ایجاد کرده بودید این مشکل بود خصوصا 1:19 و ...
1:11 ontime نبود (و این هم نمونه بود)
1:56 زیر گیتار پیانو داشتید به صورت #F - G - G که خیلی ناگهانی و غیر قابل پیشبینی (از نوع نه چندان خوبش) بود. چندان به سازبندی پیشین نمی آمد.
در ثانیه 18 در کانال چپ و راست, ثانیه 29 کانال راست, و با فاصله کمی چپ . تا انتها بارها و بارها چراغ کلیپ چپ و راست با رنگ قرمز به هم علامت می دادند!
antiphase هم از ثانیه اول شروع شد.
فرکانسهای بالا رو کات نکرده بودید؟ چند باری خود نمائی کردند.
در مورد وکال هم فرکانسهای زیاد پائین هام به گوش بنده رساند البته اگر از محیط غیر استاندارد فعلی من نباشه.
کارتون تا حدی خلاقیت داشت اما از نکات مهم اولیه غافل ماندید.
یک نکته. بنده ضعف شنوائی دارم به همین دلیل کمی طول میکشه تا متوجه گام موسیقی بشم! به نظرم آمد که که شما از بیش از یک گام استفاده کردید یا بهتر بگم ملودی اورتور در دیاری بو د وکال هم در دیار دیگری و آکورد ها هم...! درست حس کردم ؟

در مورد شعر هم سلیقه بنده اینه که کل اون حساسیت بیشتری به خرج بدید. در کل هنوز برای ارائه این کار زود بود.
موفق باشید:smile (70):
 

amirpsx

هنرمند
عضو سایت
22/1/10
189
83
28
زابلستان
خیلی ممنون دوست عزیز !! خیلی عالی بوود خیلی ممنون گفته هاتو با گروهمون عملی میکنیم !! آقای استرینگ گل :smile (70): اتفاقا در مورد وکال هم خودمم نظراته شمارو داشتم در پارامتریک ای کیو پلاگین تی-راکس زیاد انعطافه خوبی نداره !! خودم از این بهتر میتونستم مسترش کنم ولی چیکار کنم دیگه کاره دوستمه اینقده زده صدارو گرم کرده که جزغاله شده :smile (49):
استرینگ جان زیاد رو این کار متمرکز نشدیم ولی نظراتتون که واقعا جایه استفاده داره این کارو انشالله دوباره میکس خواهیم کرد ممنون !!