1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  3. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

دوستانی که کارت بقیمت PCI-E فایروایر 800 با چیپست تگزاس میخوان یه سر به اینجا بزنن

شروع موضوع توسط elkamino ‏21/10/14 در انجمن خرید و فروش سخت افزار (آرشیو)

تاپیک دوستانی که کارت بقیمت PCI-E فایروایر 800 با چیپست تگزاس میخوان یه سر به اینجا بزنن تالار خرید و فروش سخت افزار (آرشیو) در persian-music.org.

1. elkamino

elkamino عضو سایت

شغل :
    نوازنده
    امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, reason
    سلام

دوستانی که کارت فایروایر با چیپست تگزاس و ارزون قیمت میخوان توجه کنند که من یه کانالی پیدا کردم که میتونه برامون این کارت رو با قیمت پایین 250 تومان تو تهران تحویل بده فقط ، تعداد سفارش ما حداقل باید 20 تا دونه باشه.

من خودم یکی میخوام میمونه 19 تا دیگه که هر کی خواست 50 تومان بیانه میده تا سفارشش رو ثبت کنم و ایشالا رسید بقیه پول رو واریز میکنبد تا ارسال بشه.

توجه کنید که این کارت PCI-E فایر وایر 800 میباشد که قیمتش تو بازار تو پایه 385 تا 440 تومان میباشد.
    در صورتیکه اگر تا 20 روز دیگه بتونیم سفارش این تعداد رو کامل کنیم ، دست دلال ها کوتاه میشه.

از بابت اعتماد سازی هم من تو سایت پرشین تولز هستم اگه اونجا عضو باشید سابقه خرید و فروش بنده و فیدبک های مثبت من رو میبینید.

دوستانی که کارت بقیمت PCI-E فایروایر 800 با چیپست تگزاس میخوان یه سر به اینجا بزنن-FEEDBACK.jpg

آخرین ویرایش: ‏21/10/14
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. elkamino

elkamino عضو سایت

شغل :
    نوازنده
    امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, reason
    دوستان لطفا تصمیمتون رو سریع تر بگیرید

بارگذاری...