1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

دوستانی که کارت بقیمت PCI-E فایروایر 800 با چیپست تگزاس میخوان یه سر به اینجا بزنن

شروع موضوع توسط elkamino ‏21/10/14 در انجمن خرید و فروش سخت افزار (آرشیو)

تاپیک دوستانی که کارت بقیمت PCI-E فایروایر 800 با چیپست تگزاس میخوان یه سر به اینجا بزنن تالار خرید و فروش سخت افزار (آرشیو) در persian-music.org.

1. elkamino

elkamino عضو سایت

شغل :
    نوازنده
    امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, reason
    سلام

دوستانی که کارت فایروایر با چیپست تگزاس و ارزون قیمت میخوان توجه کنند که من یه کانالی پیدا کردم که میتونه برامون این کارت رو با قیمت پایین 250 تومان تو تهران تحویل بده فقط ، تعداد سفارش ما حداقل باید 20 تا دونه باشه.

من خودم یکی میخوام میمونه 19 تا دیگه که هر کی خواست 50 تومان بیانه میده تا سفارشش رو ثبت کنم و ایشالا رسید بقیه پول رو واریز میکنبد تا ارسال بشه.

توجه کنید که این کارت PCI-E فایر وایر 800 میباشد که قیمتش تو بازار تو پایه 385 تا 440 تومان میباشد.
    در صورتیکه اگر تا 20 روز دیگه بتونیم سفارش این تعداد رو کامل کنیم ، دست دلال ها کوتاه میشه.

از بابت اعتماد سازی هم من تو سایت پرشین تولز هستم اگه اونجا عضو باشید سابقه خرید و فروش بنده و فیدبک های مثبت من رو میبینید.

دوستانی که کارت بقیمت PCI-E فایروایر 800 با چیپست تگزاس میخوان یه سر به اینجا بزنن-FEEDBACK.jpg

آخرین ویرایش: ‏21/10/14
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. elkamino

elkamino عضو سایت

شغل :
    نوازنده
    امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, reason
    دوستان لطفا تصمیمتون رو سریع تر بگیرید

بارگذاری...