"دورنگي" از كار هاي دو سال پيش كه پارسال تو اينترنت پخش شد-لطفا گوش كنيد.

شروع موضوع توسط ART ‏23/4/10 در انجمن معرفی پروژه های تکمیلی

تاپیک "دورنگي" از كار هاي دو سال پيش كه پارسال تو اينترنت پخش شد-لطفا گوش كنيد. تالار معرفی پروژه های تکمیلی در persian-music.org.

1. ART

ART عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, nuendo
    تنظيمش اصلا خوب شد ولياز خود تعريف نباشه خودم آهنگسازي(ملودي)و ترانش رو خيلي قبول دارم.
    ترانه اين كار از آقاي مهدي عسگري هست و خيلي ازش ممنونم.

daw:nuendo &Adobe Audiotion
    vst:
    nexus
    Hypersonic
    &
    korg pa800

MP3 192
    دو رنگی

64 OGG

دو رنگی

20 WMA

دو رنگی

2. Mobin Taffakh

Mobin Taffakh عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +90 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوست عزيز كار زيبايي بود، خسته نباشيد.
    همون طور كه خودتون هم گفتيد ملودي خوندن بسيار زيبا بود همچنين تنظيم آهنگ ولي ملودي شروع و بين وكال ميتونست بهتر باشه.
    صداتون هم خيلي پخته بود، بهتون تبريك ميگم.منتظر كارهاي جديدتون هستيم.
    موفق باشيد

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏23/4/10
  3. Ramtin

Ramtin Banned

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    حاجی سرورت رو عوض کن مجبور شدم یه کار دیگه ای بکنم و از روشهای دیگه ای استفاده کنم.
    نمیدونم برای من مشکل بوجود اومده یا بقیه هم مشکل دانلود دارند ؟
    به هرحال من از یه جا دیگه دانلودش کردم.
    فعلا

نظرم این است که به این جناب خواننده بفرمایید بیشتر تمرین بفرمایند در یه جاهایی خیلی خوب میخونن و یه جاهایی رو رد میکنند.( حقیقتش حس خوبی نداد شاید بگم نزدیک به متوسط 45% )
    و شما علی جان حالا از ارگ استفاده کردی اهمیتی نداره و البته مهم ایده است . احسنت ! از تم اهنگت خوشم اومد.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏23/4/10
  4. ART

ART عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ببخشيد دير وقت بود چشمم درست نديده ؛اول جملمو نادرست نوشتم.:smile (41):
    منظورم اين بود كه به نظر خودم تنظيمش اصلا خوب نشده.اونم به خاطر استفاده نكردن از vst هست.ولي ميشه به عنوان يه ماكت روش حساب كرد .درسته؟

حالا به نظرتون مي ارزه كه با vst تنظيم مجددش كنم يانه؟
    البته يكي دو تا گام بره بالا ترهم فكر كنم بهتر بشه. هان؟

5. Ramtin

Ramtin Banned

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    سلام علی جان تبریک میگم
    واقعا کار خوبی بود
    صدای این اقا هم خوب بود ( از حیث جنس عالی بود)
    تمی که برای شعرت استفاده کرده بودی واقعا عالی بود
    ملودیش چنگی به دل نمیزد . شاید اگه سازها رو یه دستی میزدی بهتر هم میشد کار کرد.
    روی هم رفته که گفتم خوب بود
    برای دوباره سازی هم چرا که نه ارزششو داره و این بار که پخته تر شدی و تجربه ات هم بالاتر رفته مطمئنا نتیجه بهتری میگیری
    توصیه من اینه که اون قسمت معرفی آهنگت رو حذف کنی چون واقعا از ارزش موسیقیت کم میکنه . کارت گمنام باشه بهتر از اینه که یه صدای بد رو قبل از شروع اهنگ تحمل کنیم. حیف این اهنگ نیست ؟
    در ثانی نظرم اینه که یه خورده هم تایمشو کمتر کنی ضمن اینکه اورتوری هم که در نظر گرفتی رو حتما عوض کنی
    ولی ماهیت رو حفظ کن همین خوبه.
    ( اگر هم بتونی از چندصدایی استفاده کنی جالب میشه .) حداقل دو سه تا کر رو داشته باشی.
    در کل در تمامی اهنگهایی که از اینجا دانلود کردم این یکی خیلی خودشو خوب نشون داده و نظر منو جلب کرده امیدوارم که بتونی دوباره همین اهنگ رو با یفیت بهتری بسازی.
    با احترام

6. ART

ART عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون نظر لطفتونه.
    با عرض شرمندگي وكال هم خودمم ولي قبول دارم كه اصلا خوب نخوندم (بي حوصله خوندم و زياد دقت نكردم).ولي خوندنم طي اين 2 سال خيلي بهتر شده!

صداي ney bend هم كه براي ملودي انتخاب شده سمپل pa800هست.
    كار بعدي رو هم اگه Light عزيز اگر ok رو بدن ميتونيد تو پست بعدي گوش كنيد.اونم براي 2 سال پيشه.
    ولي به نظرم وكال تو كار بعدي بهتره!

7. Ramtin

Ramtin Banned

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    علی جان صدات اتفاقا خوبه ولی اگه پستهای منو دیده باشی من خیلی روی صدا حساسم ( دلیلش هم خیلی زیاده )
    و بیشتر از هرچیزی به تم آهنگ و صدا اهمیت میدم ( که تم اهنگ برایم جالب بود و صدا تا حدی قابل تقدیر )

جاهایی که روی اوج میرفتی مخصوصا اخرای اهنگ خیلی خوب بود و حس میکنم که شما همیشه دوست داری روی اوج بخونی ؟ چرا ؟ چون این تایمهایی که روی اوج بودی خیلی بیشتر از بقیه اهنگ بود.
    در ضمن جاهایی که خیلی آروم کلمات رو ادا میکردی دقت کردم کاملا خوب میخونی ولی ! ولی یه استرس و اضطراب یا همچین چیزی رو توی صدات دیدم که نمیدونم این عجله برای چی بود
    نمونه اش
    1.35
    1.41
    یه جوری بیتها رو شروع میکردی که خیلی جذاب نبود خودت یه بار دقت کن.
    من هیچ کجا همچین تلفظی رو روی همچین اهنگهایی نشنیده بودم. و جذابیتی برای من نداشت. درسته که شاید فکر کن تلفظ کامل و طبیعی بودن و صدای نفس کشیدنت ممکنه به حفظ اصیل بودن کار کمک کنه ولی برای این اهنگ استفاده از این تکنیک خیلی جالب نبود.

ولی وقتی روی اوج رفتی خیلی قشنگ و کارکشته و حساب شده بود که باعث شد 3 بار دیگه این اهنگ رو کامل گوش بدم و دقیق ریز جزییات رو دربیارم. در ضمن صدایت کاملا به این اهنگ هم میخوره . و جنس خوبی داره
    تقریبا اگه بخوام یه مثال بزنم جنس صدات شبیه امیرحسین مدرس و یه رگه هایی از خواجه امیری ( احسان) رو داری که با همین تحریر زدن ها میتونه از اونها هم بهتر بشه.
    متاسفانه من خیلی ریز بین هستم و این نکته هایریز گاهی اوقات حساسیت برانگیز میشه
    امیدوارم که ناراحت نشده باشی مقصود نتیجه بهتر بود.

در ضمن من یه جا دیگه هم گفتم که شما رو قبلا توی استودیوتون دیده بودم قضیه مال 3-4 سال پیشه توی همون مغازه اخرش یه استودیو داشتید ( برای خرید کنترلر اومدم و قیمت خوبی هم داشتید :smile (82):) و فکر میکنم یکی از دلائل موفقیتتون دنبال کردن موسیقی به صورت جدی بوده نه این که هر ازگاهی و هر هفته یک ساعت تمرینی باشه . .... این خودش نشونه یه موفقیته که به صورت جدی توی این زمینه کارمی کنید .
    خوب
    به امید موفقیت شما
    با احترام

بارگذاری...