دموی رسمی آلبوم حباب محسن یگانه

شروع موضوع توسط محمد جابر خسروی ‏18/10/12 در انجمن اخبار موسیقی ایران

تاپیک دموی رسمی آلبوم حباب محسن یگانه تالار اخبار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. محمد جابر خسروی

محمد جابر خسروی عضو سایت

امتیازات:
    +66 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    سلام دوستان همونطور که از اسم تاپیک مشخصه دموی رسمی آلبوم حباب محسن یگانه که خیلی ها انتظارشو میکشیدن منتشر شد..
    [HIGHLIGHT]به جرات میشه گفت یکی از قدرتمند ترین آلبوم های موسیقی ایران میشه شمارد..[/HIGHLIGHT]

دانلود

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. amir-roli

amir-roli عضو سایت

امتیازات:
    +64 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, soundforge
    نظر دادن از روی دمو کار زیاد درستی نیست.حتی زمانی که البوم میاد باید چند روز بهش گوش داد و بعد نظر داد.با این وجود حسی که من نسبت به این البوم دارم زیاد خوب نیست.اقای یگانه در حال در جا زدن هست متاسفانه.

3. darkday

darkday عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    اینطور که از دمو لااقل به نظر میاد یه آلبوم در سبک و حد و اندازه های آلبومایی که هر روز با صدای امثال خود این آدم و مهدی مقدم و فرزاد فرزین و بابک جهانبخش و خیلیای دیگه امثال اینا داره منتشر میشه ...
    کاش میشد برگشت و تو دهه ی 60 و 70 زندگی کرد با اون ملودی و تنظیم و ترانه ها ...
    چون این دهه جز آدمای معدودی مث داریوش و سیاوش یا امثال مانی کار خاص و با شکوهی شنیده نمیشه و کارها همه عادی شدن ...

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  4. rh.mohammad

rh.mohammad عضو سایت

امتیازات:
    +256 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, protools, studio_one
    من خیلی وقته غیر از چند خواننده کارای ایرانی گوش نمیدم . امیداوارم از نظرم ناراحت نشید .
    امیدوارم اصلیش سطح کیفی بالاتری داشته باشه .
    صدای خواننده وقتی بالا میره خیلی بد میشه . کاملا میره عقب . انگار داره ناله میکنه . کلا صداش خیلی غیر حرفه ایه . تحریرا غلطه .
    پیوند ها همون پیوندهای تکراری موسیقی پاپ ایرانیه . دیگه تا کی میخوایم از این پیوند ها استفاده کنیم ؟ کاش یه کم صدا ها رو رنگ آمیزی می کرد .
    تنظیم ها رو اصلا دوست نداشم . بیشتر یه کار بازاریه تا یه کار ماندگار .
    البته کار باید کامل بیاد تا بشه بهتر نظر داد ولی به نظرم اصلا خوب نبود . ولی مطمئنا عده ای از مردم دوست خواهند داشت و فروش خوبی خواهد داشت .

5. Alireza Ahari

Alireza Ahari عضو سایت

امتیازات:
    +543 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, studio_one
    مگه میشه آلبومی که با همکاری بزرگانی همچون مهران عباسی و آرش پاکزاد باشه بد از آب در بیاد؟؟؟

6. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام.نظر من در مورد این آ«بوم اینه که نسبت به اون چیزی که خیلی تاخیر داشت آلبوم مورد قبولی نیست.به نظر من زیاد وسواس به خرج دادن برای تهیه ی یه آلبوم کار چندان جالبی نیست.اینطوری حتی دیگه هواداران خواننده هم زده میشن.به طور مثال همه چشم انتظار آلبوم شادمهر بودند.تنظیم ها و کیفیت و میکس آ«بوم شادمهر خوب بود اما آیا واقعا جنجالی بود؟نه.آلبوم محسن یگانه هم از نظر کیفیت خوبه اما چیزی نبوده که این همه هوادارش و چشم انتظار گذاشته.درضمن در مورد نظراتی که برخی دوستان دادند باید گفت که هرکسی سلیقه ی خاص خودش رو داره و الان ما دیگه دهه ی 60 و 70 نیستیم.همه چیز باید طبق زمان و شرایط خودش پیش بره و ما خواننده های بسیار خوبی داریم در کشورمون که حتی اون طرف آب یه خودش ندیده.من نشستم کنسرتهای داخل کشور و خارج رو مقایسه کردم.از نظر تماشاچی داخل کشور رو به افزایشه اما در خارج کشور دیگه چندان میلی به دیدن کنسرتها نیست.ببینید وقتی شادمهر میاد تو ویدئوهاش شورش و در میاره و یه سری اداها با خانم ها در میاره فکر میکنید در خور یک هنرمند هست؟خوب همین چیزها شادمهر رو از اصالت و هنرمند بودنش دور کرد و دیگه کمتر کسی سنگ شادمهر رو به سینه میزنه.در مرود تقلید خواننده ها یا شبیه خوندنشونم باید یه چیزی رو عرض کنم.شما فرض کنید که شادمهر اصلا خواننده نشده بود و محسن یگانه خواننده بود.وقتی شادمهر عقیلی بعد از محسن یگانه خواننده میشد باز هم همه با تفکر غلطشون میگفتن شادمهر از یگانه تقلید میکنه.هر کسی حق خوانندن داره و میتونه واسه دل خودش و اطرافیانش بخونه.درسته که از نظر اینکه هرکسی رفت یه میکروفون خرید و بلد شد 2 تا kick و bass و بزاره کنار هم شد تنظیم کننده و خواننده و آهنگساز،خوب این و دیگه نمیشه کاریش کرد چون متاسفانه به یه دید دیگه ای به هنر موسیقی نگاه میشه و اکثرا میان یه کار و میخونن به عشق کسی که بهش علاقه دارن.از موضوع نمیخوام خارج بشم.در کل آلبوم حباب آلبوم خوبیه اما عالی نیست.عالی هست از نظر میکس و تنظیم اما از نظر اول شدن فکر نمیکنم این اتفاق بی افته.محسن یگانه صدای واقعا قشنگی داره و همچنین تمام خواننده های عزیز کشورمون.خیلی از اون طرفی ها که ادعای خوانندگی میکردند الان دیگه دارن ریپ میزنن و هرزگاهی زوری یه چیزی میدن بیرون.با عرض پوزش از همه بخاطر طولانی شدن صحبتهام.موفق و پیروز باشید.

7. Alireza Ahari

Alireza Ahari عضو سایت

امتیازات:
    +543 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, studio_one
    چرا خواننده های داخلی دیگه دارن ریب میزنن
    فرزاد فرزین آلبوم شلیک رو داد من خودم فکر میکردم آلبوم ضعیفی باشه ولی بعد پخش دیدم واقعا عالیه
    بهترین آلبوم سال شد خود فرزاد بهترین خواننده ی سال شد
    و الان میبینیم کنسرت هایی که فرزاد فرزین میزاره پر از ایده های تو هست و توی کنسرت جدیدش از ارکستر سمفونی استفاده میکنه پس به ریب زدن نیوفتاده
    حباب هم همین طور میشه
    خیلی ها عقیده داشتم بعد رگ خواب محسن یگانه تموم میشه ولی با این آلبوم نشون میده که هنوز مونده
    در مورد تاخیر هم بهترین ترک آلبومش مجوز نگرفت و خیلی دنبال کار رو گرفت چون نمیخواست این ترک رو حذف کنه

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  8. A.T.B

A.T.B عضو سایت

امتیازات:
    +141 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    حقیقتش من دیشب آلبوم رو دان کردم ولی در حد خوده یگانه نبود و طوری بود که صدای محسن یگانه بعضی از جاها تغییر میکرد و زیادی زیر میشد و بقوله دوستان تحریرهای تکراری توی تنظیم بعضی از قطعات مثل تنظیم های قدیمی و که زیاد ازشون از خواننده های دیگه شنیده میشد در کل فکر کنم توی ایران اینجور آلبوم ها جواب میده چون سطح موسیقی مردم ایران در همین حد هست و کسانی که فراتر از این ها کار کنه بنظرشون ضعیف هستن و طرفداراش کمه

9. Abouhamzeh

Abouhamzeh عضو سایت

امتیازات:
    +26 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, wavelab
    نمیدونم بحث و نطر دادن در مورد آلبوم کسی که از اعضای این سایت نیست و از ما نطری نخواسته درسته یا نه !!!
    و کاری به آهنگسازی و تنظیم و وکالش ندارم
    اما همونطور که مدتیه خبرای این آلبوم به گوش ما میرسه
    به نطر من این آلبوم میتونه یکی از استاندرد ترین آلبوم ایرانی از لحاظ میکس و مستر باشه چون یگانه خیلی در این مورد تو پیج های رسمیش ادعا کرده....
    ما هم امیدواریم همینطور باشه تا حداقل بتونیم یه الگوی استاندارد ایرانی واسه بررسی میکس و مستر و یادگیری داشته باشیم.
    یکشنبه مشخص میشه : دی

10. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    عزیزم شما اگه دقتتون رو بالا ببرید میبینید که من در گفته هام به خواننده های اون طرف آب در مورد ریپ زدن اشاره کردم دقیقا برعکس حرف شما.با تشکر

11. Omid A

Omid A عضو سایت

امتیازات:
    +42 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    نظر دادن به یه دموی کوتاه سه دقیقه ای چیزی جز قضاوت زود و نابه جا نیست..... ضمنا این آهنگهایی که دمو شده اند معقولی ترین آهنگهای آلبوم بودن و محسن 6 آهنگ زیبا و مخاطب پسند دیگشو گذاشته واسه آلبوم...هر چند که زمانشون خیلی خیلی کم بود اما به هر حال تو آلبوم شاهد تنظیمهای زیبای مهران عباسی خواهیم بود... در کل من فکر میکنم این آلبوم یکی از بهترین آلبومهای این دهه اخیر بشه...یادمه که دموی رگ خواب هم وقتی اومده بود همه زود قضاوت کردن و انتقادهای نابجا اما همه وقتی آلبومو گوش کردن متوجه اشتباهشون شدن...به نظر من این وسواسشم به جا بود.... چون اگه هر دو سال آلبوم بدی و موفق باشی خیلی بهتر از اینه که هر 6 ما یه آلبوم بدی و مخاطبات ناراضی باشن

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - دموی رسمی آلبوم
  1. Nima1363

پروژه میکس و مستر دموی یک آهنگ

Nima1363, ‏9/12/15, در انجمن: Pop
    پاسخ ها:
    23
    نمایش ها:
    748
  2. Elixir

پروژه تمرینی دموی 6.8 از Elixir