دلهره داشتن از خوانندگی

شروع موضوع توسط PH banned ‏20/10/11 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک دلهره داشتن از خوانندگی تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. PH banned

PH banned عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان
    من از کسان با تجربه یه سوال داشتم و در واقع مهمترین سوال من در مورد خوانندگی است
    راستش من اولین قدم خود که به دنیای موسیقی گذاشتم و فکر خوانندگی در ذهنم بود هدفم فعالیت در سبک راک و هوی متال بود و سوال اینجا اینه که من کمی دلهره دارم که بعد از فعالیت در این سبک منو بگیرن چون میدونید که موسیقی متال کمی این جور اونجور است
    ولی من فقط آهنگم متال است و محتوا و متن تمام آهنگ هام کاملا عاشقانه هستند و هیچ جنبه دیگری ندارند فقط اینجا آهنگ هست که مشکل ساز است
    میخواستم از شما راهنمایی بخوام که موسیقی متال با محتوای عاشقانه باز هم خطرناک هست

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزیز کی به شما گفته موسیقی راک و متال ممنوع هستش ؟
    بنده که چیزی نشنیدم
    شما اگه درست و اصولی کار کنید و کارهای بخونید که مورد نداشته باشه کسی کاری با شما نخواهد داشت.

3. PH banned

PH banned عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    ولی جناب محبی شما هم شاید بدونین وقتی هر کی متال میخونه متاسفانه میگن ساتانیسمه

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    نظراتی ممکنه گاها گفته بشه اما همین سبکهای متال و راک اگه با فرهنگ و هنر ما ایرانی ها ترکیب بشه میتونه کارهای خوبی رو به دنبال داشته باشه و نظر مسئولین عوض بشه و به زودی شاهد اجرای زنده و بیشتر این سبکها باشیم.

5. PH banned

PH banned عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    کاری که من انجام میدم
    آهنگی آرام و در عین حال سنگین و پر از رعب و وحشت و ترس است و تمی تاریک و احساسی دارد از ریف هایی آرام و غمگین و در عین حال آوازی همراه با فریاد و جیغ تشکیل میدم و صدایی مرموز و اسرار آمیز میان آهنگ پیداست
    یعنی میشه اسم سبکمو funeral doom شرقی نامید
    آیا ایراد دارد ؟
    امیدوارم اون حالت آهنگم رو متوجه بشید

6. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +569 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    شما با هر سبک و هر آهنگی فقط به اصطلاح چرت و پرت نخونی و چیزی بخونی که معنی دار باشه و درست اشکالی نباید داشته باشه ولی خوب یه سری محدودیت ها هم هست که واقعا درسته .

7. PH banned

PH banned عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    خیلی جالبه یعنی میگی چرت و پرت بخونم منو میگیرن
    و درست بخونم کاری ندارن:smile (6):
    من اینجا سبک موسیقیم مورد بررسی هست

8. meti67

meti67 عضو سایت

امتیازات:
    +8 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    سلام
    بنظر من اگه اعتراض یا نقدی بر شخصیت های سیاسی یا اعتقادی قالب بر جامعه نباشه کسی با خواننده کاری نداره شماکه میگی عاشقانه میخونین پس هیچ ترسی نداشته باشین( زیاد به سبک گیر نمیدن)
    ولی اگه منظورتون گرفتن مجوز برای فروش آثار هست که بنده اطلاعی ندارم:smile (49):

9. Saman Niknezhad

Saman Niknezhad عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +188 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    متاسفانه برداشت خيلي از مردم از موسيقي متال و راك يك موسيقي شيطان پرستانست يا يك موزيك با صداهاي ترسناك!!
    الان اقاي يزداني داره راك ميخونه،بهش گير كه نميدن هيچ خدارو شكر مجوز هم دارن-يا اقاي اسماعيل اسفندياري كه البوم سكوت مرداب رو ارائه كرده بودن!
    -
    من بارها موزيك هايي از متال گوش دادم كه واقعا اوج واقعيت هارو با فلسفه و منطق هاي جالب بدون هرگونه بي ادبي يا سياست بيان كرده!
    شما هرجاي دنيا باشي -زماني كه از 4چوب اصلي يكسري قوانين خارج شي مطمئنا با شما برخورد ميكنند!
    در غير اينصورت شما ازاديد

10. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +569 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    ------------
    البته عزیز جان درست داریم تا درست یه درست هست که واقعا به هیچ کس ضرر نمیرسونه یعنی جو جامعه رو بر هم نمیزنه مثل تکستهای سیاسی و عقیدتی و...و چه بهتر که برای جامعه مفید هم باشه که اون موقع نور الا نور میشه .
    در مورد سبک هم اگر بخواییم بررسی کنیم به قول دوستان ما میبینیم که رضا یزدانی چه عالی داره کار میکنه و همچنین دارن حمایتش هم میکنن و به گفته ی خودش سبک راکش رو با تغییراتی به سبک راک شرقی تبدیل کرده من که به شخصه خیلی دوسش دارم و یکی از هواداراشم چون هم خیلی چیزها رو رعایت کرده و هم واقعا چرت و پرت نمی خونه.اگر شما قصد داری کاری کنی که فایده داشته باشه و فقط برای سرگرمی نباشه به نظرم این بحث چرت و پرت نخوندن رو خیلی رعایت کن و اگرنه اگر کسی هم بهت گیر نمیده خودت سراغش نرو .موفق باشی ایشالله هر چی صلاحت

بارگذاری...