دلم گرفته

شروع موضوع توسط xxArasHxx ‏24/11/09 در انجمن معرفی پروژه های تکمیلی

تاپیک دلم گرفته تالار معرفی پروژه های تکمیلی در persian-music.org.

1. xxArasHxx

xxArasHxx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام!
    این کار به خاطر یه سری مسائل باید سری جمع میشد و به خاطر همین یه ایراداتی که تو شعر هست رو ببخشید!
    دوستان خواهش دارم(عاجزانه)از اساتید و پیشکسوتان سایت و دوستانی که ما تو میوزکس آشنا بودیم در مورد این کار من نظر خودشون رو بدن و اصلا از هیچگونه انتقادی ناراحت نمیشم!
    و کار یک ماه یا سه هفته پیش حاضر شد!

لینک دانلود:http://www.4shared.com/file/149524121/33d092dd/Arash_Azadi-Delam_Gerefte.html

یه سری اطلاعات:
    Daw:Fl 9,Cubase
    Vst:Nexus,ویوز,آنتارس
    Gener:pop
    All by:Arash Azadi (خودم)
    mix&master in cubase
    ----------------------------------
    خیلی ممنون!

2. dominant

dominant عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    فقط يه اظهار نظر

سلام دوست عزيز
    آهنگت رو گوش دادم
    نداشتن اورتور، ضعيف بودن ترانه، حرفه‌اي نبودن ميكس و مستر از نظر من اشكالات كارتون بود و آكورد گذاري نسبتا خوب از نقاط مثبت كار بود،البته بنده فقط به عنوان يك شنونده آماتور اظهار نظر كردم و اميدوارم اساتيد خوبي كه در اين تالار از قرار دادن اطلاعاتشون در اختيار ما تازه‌كارها دريغ نمي كنند اظهار نظرهاي سازنده‌تري ارائه بدهند
    براتون آرزوي موفقيت مي كنم.

3. Pedram Pelak

Pedram Pelak Producer عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +33 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سلام اهنگتون رو گوش دادم ! بی رحمانه اگر بگیم میکس و مستر کار فوق ضعیف بود ! کیفیت کار هم بسیار پایین بود که تا حدی به مشکل قبل برمیگرده ! یه جوری این کار به نظرم خیلی عجولانه ساخته شده ! شعر هم خوب چیزی نمیگیم درموردش ! اما خوب کار نقاط مثبتی رو هم داشت و خوب شما حرفه ای هستی بحثی نست درش من فکر کنم اگر خوب وقت میزاشتی رو این کار نتیجه بهتر میگرفتی ! به امید کارهای بعدی ! موفق باشی

4. Khojasteh

Khojasteh عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    گیتار گل

خسته نباشی دوست عزیز
    اول یه ایراد شخصی چرا یک ترانه احساسی و عاطفی را با یک صدای خشن و وحشتناک معرفی میکنید ترانه به زبان فارسی است چرا میگین بای آرش خوب خیلی راحت بگین با صدای آرش یا از آرش.(این یه نظر کاملا شخصیه)
    اما در مورد شعر ترانه:مفهوم زیبایی داره که میتونست همین مفهوم زیبا کمی عمیقتر و با واژه هایی متفاوت بیان بشه مثلا من بودم به شب لعنت میفرستادم نه به من ولی مفهوم خوب بود. هر جا هم که وزن ایراد داشته با ضرباهنگ جبران کردین خوب بهتر بود وزن شعر را اصلاح میکردید.
    توصیف اشک ریختن در حال نواختن گیتارتون را خیلی دوست داشتم البته امیدوارم دیگه هیجوقت روی گیتار اشک نریزی.
    آهنگ:بر خلاف نظر دوستم من فکر میکنم اورتور مناسب بود اما آهنگ یکنواخت بود میتونستین بین ورس های مختلف از موسیقی مناسب استفاده کنیدتا آهنگ از یکنواختی بیرون بیاد.
    صدای شما: تبریک میگم صدای زیبا و صمیمی دارید و خوب هم از اون استفاده میکنید امیدوارم با کسب تجربه بیشتر پیشرفت کنید حرفتون از دل برمیاد و به دل من نشست فقط سعی کنید تا مفهوم شعر براتون تازگی داره اجرا را به سرانجام برسونید تا شعر براتون عادی نشه

بارگذاری...