دستمزد تنظیم کننده ها و نوازنده ها چقدره؟

شروع موضوع توسط Fate changed ‏15/3/11 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک دستمزد تنظیم کننده ها و نوازنده ها چقدره؟ تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. Fate changed

Fate changed Banned

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    اگه کسی میدونه و اطلاع داره لطفا به من بگه که تنظیم کننده هایی مثل آقایان پدرام کشتکار و بهروز صفاریان و نوازنده هایی مثل آقایان فیروز ویسانلو، امید حجت،بهنام ابطحی و زایا سلیمان برای همکاری توی یه آهنگ حدودا چقدر میگیرن؟

2. nascent

nascent عضو سایت

امتیازات:
    +354 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    من فقط میدونم که استاد بهروز صفاریان برای تنظیم یک آهنگ حدود 20 میلیون تومان گرفتند. دقیقا نمیدونم کدوم آهنگ هست.

3. ahmet2000

ahmet2000 عضو سایت

شغل :
    استودیو شخصی
    امتیازات:
    +32 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools
    ۲۰ میلیون کجا بود بابا من دقیقا میدونم قیمتشو. پارسال که برای یکی از دوستام 3 میلیون گرفت البته فقط تنظیم یک تراک

4. benyamin

benyamin عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    سیروان خسروی تا هفته ی پیش 10 تومن میگفت الان رو نمیدونم.

5. hamed jahanbakhsh

hamed jahanbakhsh عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, nuendo, protools
    دوستان عزیز هر هنرمندی توی سالهای کاری خودش قیمت های متفاوتی ممکنه کار کنه-شاید هم برخی دوستان توی بعضی از سفارشاتشون پول خوبی گرفتن اما دلیل نیست که ما اینجا قیمت برای کار کسی تعیین کنیم از اونطرف هم نرخ کاری بعضی ها رو خودمون با دست خودمون ببریم بالا

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  6. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools
    هزینه آهنگ سازی و تنظیم هر کسی با شخص دیگری فرق میکنه.
    باید اون کسی که میخواین صحبت کنین تا بهتون قیمت بگه.قیمت ها ثابت نیستند که شخصی بگه باید انقدر باشه
    تویه سایت میتونین قیمت اصلی تنظیم ها وآهنگسازی رو مطالعه کنین .
    ولی قیمت یه هنرمند یا سوپراستار معروف مثل سیروان یا اقای صفاریان و................. دست خودشون هست.

فیروز ویزانلو برای یک پارت گیتار فکر میکنم 300 هزار میگیره.
    میثم مروستی یک پارت ویلون 300 هزار میگیره.
    امید حاجیلی 250 تا 300 هزار میگیره.

این قیمت بخاطر سابقه کار و معروفیت هست.من نوازنده ای رو میشناسم که کل موزیک رو 100 هزار دریافت میکنه
    و کارش از میثم مروستی پرفکت تره.
    نوازنده ی گیتاری رو سراغ دارم کل موزیک رو 60 هزار دریافت میکنه و مثل یا بهتر از آقای ویزانلو کار میکنه.
    این دوستان و اساتید بخاطر اسمشون و مشهوریتشون هست که انقد هزینه هاشون بالا هست.

• مفید مفید x 1
  7. shahbazmusic

shahbazmusic عضو سایت

امتیازات:
    +67 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    سلام دوستان
    چرا ما دوست داریم خودمون با دست خودمون قیمت ها رو بالا ببریم و بعد گلایه از بالا بودن قیمت ها بکنیم
    دوستان استاد بهروز صفاریان برای تنظیم حدود 2500000 تا 3000000 میگیرن و سیروان هم که برای هر کار اهنگسازی و تنظیم و میکس و مستر 4000000 میگیرن بله این ممکنه که تک پروژه هایی باشه که رقم های میلیونی در او ن جا به جا بشه ولی نرخ کلی همینه ضمنا من کسایی رو میشناسم که کار تنظیم و مستر کردنشون خیلی از سیروان بهتره و با رقم های پایین تر کار میکنن و این بالا تر بودن قیمت فقط به خاطر شهرت نام اهنگ ساز هستش برای مثال من می تونم هادی شهراک رو به عنوان یک اهنگساز کامل نام ببرم که با 250 هزار تومان میشه باهاش کار کرد یا علی رضا امیری اهنگساز و تنظیم کننده و صدابردار صدا و سیما که برنده چندین جاییزه بین المللی هم هست و میشه با 1 میلیون یک کار همه چیز تمام با او کار کرد

• موافقم موافقم x 1
  8. Omid Molavi

Omid Molavi مدیر تالار آهنگسازی و استودیوها تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    استودیو پاییز
    امتیازات:
    +547 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, logic, sonar
    قیمت تنظیم ها بستگی به کسی داره که داری باهاش کار میکنی... و سبک طرف...الکترونیک بودن یا ساز زنده گرفتن.

همین نوازنده ها که نام بردید برای یکی مجانی میزنند و تنظیم میکنند (چون کارشون از یه جهت دیگه راه میافته )و برای یکی 300 تومن میگیرن...برای یکی هم اصلاً جواب مسیجش رو هم نمیدن .. متفاوته
    سیروان بین 2 تا 5 میلیون میگیره ...بهروز صفاریان هم همینطور..
    به کسی که قیمت پرت میدن ....یعنی نمیخوان باهاش کار کنن ...قیمت پرت میدن که بره طرف...اگرم قبول کرد ...اونها حداقل بگن به خودشون صدای طرف و سبکشو موقع تنظیم تحمل میکنند به خاطر پول ... تا اعصابشون بکشه کارو بسازن

نرخ نداره این کار...

• خوشم اومد خوشم اومد x 5
  9. morydanger

morydanger عضو سایت

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    با سلام خدمت دوستان و سرواران

اولا بنده کوچیک تر اینم که بخوام تایین تکلیف کنم
    اما اگه ما واقعا این کار و به عنوان یه صنف و شغل قبول داریم پ پس باید یک سری قانون داشته باشه
    به نظر این حقیر کار ها باید طبق یک سری استاندارد ها دسته بندی و قیمت گذاری بشن و کیفیت تایین کننده ی قیمت باشه

10. shahbazmusic

shahbazmusic عضو سایت

امتیازات:
    +67 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    سلام دوست عزیز
    حرف شما کاملا درسته و این ضعف حکومتی ماست که با مجوز ندادن به استودیو ها مانع یکپارچه سازی اونا میشه و همچنین هنوز در مملکت ما این کار رو به عنوان یک شفل و یک منبع درامد قبول نکردن و به اون به دید یک تفریح نگاه میکنن که مانع قیمت گذاری میشه
    شما اگه با استودیو های امریکا اشنایی داشته باشین در امریکا اهنگ سازان و استودیو ها به گروه های a b c d f -f دسته بندی میشن که هر گروه یک رنج قیمت رو دولت برای اون تعیین کرده که تو مملکت ما اصلا همچین چیزی وجود نداره

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  11. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    من با رنج قيمت بالا موافقترم و مخالف اين هستم كه آهنگساز زير 1 ميليون بگيره . البته وقتي گفتم آهنگساز به معناي واقعي آهنگساز. اين نظر شخصيمه با دليل البته

12. محمد سعید صمدی

محمد سعید صمدی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    پیشنهاد بنده داشتن انصاف هستش ... یه تنظیم کننده یا نوازنده ی حرفه ای باید اخلاق حرفه ای داشته باشه و شرایط مالی مشتریان خودش رو بسنجه و حتی المقدور تا جایی که ضربه ای متحمل نشه باهاشون راه بیاد و کمک کنه ... جسارت بنده رو ببخشین

• خوشم اومد خوشم اومد x 5
  13. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    درست هست محمد جان ولي در بعضي موارد انصاف خوب هست . در موسيقي متاسفانه اگر انصاف رعايت شه به همه ضربه ميخوره حتي به موسيقي . چون شما دقت كن واقعا داره تو اين روز به روز خواننده هايي كه اصلا شناخته نشدن و از همه مهمتر كارهاي ضعيف و افتضاح ارائه ميدن موسيقي ما رو روز به روز پايينتر ميكشه . چرا چون كه يه بچه 16 - 17 ساله مثلا پول داره 200 - 300 تومان ميده تازه طرف براش يدونه اشانتيون هم ميده با 10 ساعت ركورد رايگان . . خوب اين چهره خوبي نداره و ارزش موسيقي رو به مراتب پايين مياره.اين رو ديدم مثال بالارو.

و حقيقتا هم اگر بخواد انصاف رعايت شه بازم من ميگم زير 1 ميليون ارزش كاري نيست . شما به بقيه صنف ها نگاه كن مثلا : فوتبال . . پول هاي انچناني ميگيرن . بازيگري مثلا آقاي ... ميلياردي پول ميگيره چرا چون قيافه داره.اينجا يه دماغ عمل ميكنن 2 ميليون حداقل ميگيرن . به نظر من كسي كه سالها زحمت ميكشه و كارش هنري هست اين ارزش رو داره.كه بالاي 1 ميليون بگيره البته بازم تاكييد بنده رو آهنگساز به معناي واقعيه:d

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  14. محمد سعید صمدی

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    حرف شما کاملا صحیحه محمد عزیز:smile (47): ... بنده هم زمان ثبت نام بچه ها برای کلاس گیتار پرداخت هزینه رو از همه جیز مهمتر میدونم چون ممکنه علاقشون سرسری باشه اما حداقل برای پولش ارزش قائله:smile (27): ... یه طرف بحث انصاف رو که بنده فراموش کردم بگم همینه ... اینکه کارمون فقط بر مبنای پول نباشه ... من کوچیک تر از اینم که بخوام خودمو بحساب بیارم اما اگه بهم میلیون بدن بگن بیا برا یه کسی که هنوز نمیدونه چی داره میخونه و صداش از کجای حنجرش بیرون میاد نوازندگی کن و یا آهنگی بساز مسلما این کار رو نخواهم کرد ... اینجاست که بحث شخصیت هنری بمیون میاد :دی

15. shahbazmusic

shahbazmusic عضو سایت

امتیازات:
    +67 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    دوستان اهنگسازی که واسه کارش ارزش قائل باشه و دلش واسه موسیقی بسوزه هرگز نمیاد واسه هر کسی اهنگ سازی کنه و اون اهنگسازی که میاد 10 ساعت هم فری میده داره با درست کردن کار بد هم اسم خودش و هم هنر رو خراب میکنه.

16. reza70

reza70 عضو سایت

امتیازات:
    +258 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    داشتم ميخوندم اين مطلبو ..جالب بود ...
    خودمون داريم از اين شخصيتا دفاع ميكنيم كه فلاني با اين قيمت آهنگ ميسازه و يا عله هست بله هست ...

درسته ارزش هنر بالاست و بايد به هنرمون احترام بزاريم ولي وقتي يكي خيلي علاقه داره كه تو اون هنرو زمينه فاليت داشته باشه تكليف اون چيه؟؟؟
    بايد از اونم ميليوني بگيرن؟؟ خب اينطوري كه اونم زده ميشه از كار ...

متاسفانه موزيك توي ايران اصلا قاعده و قوانيني نداره ...هر كسي هر طوري ميخواد رفتار ميكنه البته اين نظر شخصيمه جسارتي به كسي نمي كنم
    عذر ميخوام اگه جسارتي كردم.
    يا علي

17. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    حرف شما درسته رضا جان اما مسئله اينجاست كه اون مشكل آهنگساز نيست كه خواننده علاقه داره اما سرمايه نداره . اون بحثش برميگرده كه يك شخص بياد و سرمايه گذاري كنه رو كسي كه استعداد داره همونطور كه در خارج ميبينم . هنرمندي بود كه رويه كارتون تو خيابون ميشست گيتار ميزد و ميخوند تا يه سرمايه گذار اومد و روش سرمايه گذاري كرد و الان يكي از بهترين مهرهاي سبك بلوز هست. آهنگساز وظيفش ساخت موسيقي هست نه بالا كشيدن كساني كه علاقه مند هستن.

18. محمد سعید صمدی

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    آخه وقتی که یه اسپانسر جرات اینو نداره که سرمایش رو توو این راه بذاره ..... :smile (45):
    در خارج کاملا موضوع موسیقی با داخل فرق میکنه ... خودتون بهتر میدونین دوستان ... نیاز به گفتنش نیست ...

19. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    خوب وقتي اسپانسر با اون همه توان ماليش جرات اين كار رو نداره پس آهنگساز هم نخواهد داشت. من كلا با حرف دوستان موافقم كه ريشه كار خراب هست يعني منظورم اگه بد رسوندم به نحوه ساده تر ميخوام بگم كه آهنگساز نبايد توان چيزي رو پس بده و از كار خودش و در امد خودش بزنه براي پيشرفت برخي افراد. ولي بله متاسفانه از ريشه مشكل هست

20. mra_chavoshi

mra_chavoshi

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    الان گرون ترین تنظیم کننده ی ایران کوشان حداده ، و یه برند بین المللی هم هست

بعد از اونم فک کنم یا صفاریان باشه یا سیروان البته بستگی به ارکسترال یا الکترونیک بودنش داره

گرون ترین آهنگ سازو نمیدونم ولی یه زمانی استاد بابک بیات بود {username}-{filename} الان افکاری خوب واسه همه میسازه البته زیاد هستن و امروزه دیگه همه خواننده ها آهنگساز خودشونن

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. بهترین تنظیم کننده ایران

,
  2. بهترین تنظیم کننده های ایران

,
  3. شماره تلفن بهروز صفاریان

,
  4. تنظیم کننده های ایرانی,
  5. بهترين تنظيم كننده ايران,
  6. هزینه نوازندگی گیتار در اهنگ,