در یک رویداد منحصر به‌ فرد؛ پاپ برای جایزه موسیقی رقابت می‌کند

28/8/09
64
8
0
!
در یک رویداد منحصر به‌ فرد؛
پاپ برای جایزه موسیقی رقابت می‌کند

اینه::smile (23)::dموسیقی ما - پاپ بندیکت شانزدهم روز دوشنبه به‌عنوان یکی از نامزدهای جایزه موسیقی کلاسیک بریتانیا معرفی شد. پاپ برای رسیدن به جایزه بهترین آلبوم سال بریتانیا باید با ستارگان برنامه‌های واقعی تلویزیونی رقابت کند.

او نامزد دریافت جایزه «کلاسیکال بریت» در رشته بهترین آلبوم سال برای خواندن در آلبوم «آلما متر-موسیقی برای واتیکان» شده‌ است.

از میان 10 نفری که برای رسیدن به این جوایز رقابت می‌کنند دو نفر از برنامه‌های واقعی تلویزیونی به این فهرست راه یافته‌اند: فریل اسمیت ستاره برنامه «استعداد بریتانیا» و ریدان روبرتز از برنامه «عامل مجهول».

از همتایان پاپ آلمانی‌تبار نیز گروهی به نام «کشیش‌ها» که شامل سه کشیش کاتولیک هستند با آلبوم دوم‌ خود بنام «هارمونی» در این رقابت حضور دارند.

برنده جایزه بهترین آلبوم سال که مردم آن را انتخاب می‌کنند، 13 مارس معرفی می‌شود. سال گذشته نوای «نی‌انبان» گروه «رویال ساکات دراگون گاردز» این جایزه را برای این گروه به ارمغان آورد.

منبع: خبر آنلاین

سه‌شنبه 27 بهمن 1388​
 

Persian

عضو سایت
25/1/10
83
5
8
اینجوریه که موسیقیشون یه 300 کیلومتری از ما زده جلو و خیلی باید بدویم.البته ما هم موسیقیدان در حد درجه 2 غربی داریم اما تعداد موسیقیدانان حرفه ای یک کشور اروپایی فکر کنم چندین برابرکشور ما هست