در مورد نصب پلاگینهای wave

siamak-akhtari

عضو سایت
23/12/09
100
14
18
Hamedan
www.siamak-akhtari.com
آقای محبی و light عزیزم , سلام
یه سوال در مورد نصب پلاگینهای wave داشتم
من در موقع نصب اونها در programs مسیر انتخابی برنامه را ok کرده اما در مرحله بعد برای نصب plugin آن مسیر مشخص شده برنامه را عوض کرده و آنها را در plugin کیوبیس نصب میکنم
و سپس یه کپی از پوشه ای که dll. آن پلاگین در آن هست رو در پوشه vst bank که برای قراردادن تمام dll ها درست کرده ام قرار میدم.
به نظر شما این روش درسته؟
با تشکر فراوان
----------------------------------
همانند آفتاب باش که اگر نخواستی بتابی , نتوانی

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
سلام
دوست ِ من اگر در هنگام مطرح کردن سوال ، شخص خاصی رو مخاطب قرار ندید سایر عزیزان هم در گفتگو شرکت می کنند

وقتی شما dll هارو در مسیر پیشفرض که همون فولدر cubase هست نصب می کنید چرا دوباره کپی می کنید جای دیگه ؟
روشی که من استفاده می کنم به این صورت هست که cubase و همه vst هارو در یک درایو جدا نصب می کنم
احتمال خطا کمتر میشه و اگر مشکلی برای برنامه ها پیش بیاد رفع کردنش ساده تر هست

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
روش درستیه ولی یک سری از پلاگین ها با این روش به وسیله Daw اجرا نمیشن یا با اشکال لود میشن! (مثل Virtual Guitarist) من هم همین روش رو استفاده می کنم ولی پلاگین هایی مثل Virtual Guitarist رو توی خود فولدر VST Plugins نصب می کنم!

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
با اين روشي كه شما كار ميكيند اگه برنامه تون كيوبيس ويا نئوندو باشن براي باز كردن زمان بيشتري رو براي چك كردن پلاگينها صرف ميكنن. گاها تا 5 دقيقه هم ممكنه طول بكشه.
منم توصيه ميكنم اونها رو در فولدر vst plugin در خود كيوبيس يا نئوندو بريزيد.
اگه ميخواين vst نصب كنيد بهتره كه موقع انتخاب مسير هنگام نصب فايل dll رو در فولدري كه گفتم بريزيد و بانكهاي اون رو كه حجم بالاتري دارن در يه قسمت ديگه يا پارتيشن ديگه كه جاي بيشتري داره بريزيد.

siamak-akhtari

عضو سایت
23/12/09
100
14
18
Hamedan
www.siamak-akhtari.com
از همه دوستان عزیزم بخاطر لطف و محبت بی حد و اندازشون سپاسگذارم.

-------------------------------------------
همانند آفتاب باش که اگر خواستی نتابی, نتوانی

1/10/10
89
10
8
ایران
من پلاگین ویوز رو برای استفاده در اف ال در پوشه ی plugins-vst خود اف ال نصب کردم (اکثر پلاگین هامو همیشه در همین آدرس نصب میکنمو جواب میده)اما وقتی در اف ال میخام یکی از پلاگین های wase رو بالا بیارم این ارورو میده

و بعدش این ارور

ولی بدون نصب دوباره پلاگین به راحتی تو کیوبیس بالا میان

28/8/12
1,542
412
83
سلام..من نرم افزار ویو رو نصب کردم...اما پلاگین های دیگه هم نصب کردم.ایزتوپ نصب کردم توی ویو اومد..اما بقیه پلاگین ها نمی یاد توی نرم افزار کیوبیس میاد اما تو خود ویو لب نه..مشکلش چیه؟