در مورد "مولتی بند کمپرسور" سوالاتی دارم!

شروع موضوع توسط Music Stream ‏23/10/14 در انجمن آموزش ، سوال و جواب درباره میکس و مسترینگ

تاپیک در مورد "مولتی بند کمپرسور" سوالاتی دارم! تالار آموزش ، سوال و جواب درباره میکس و مسترینگ در persian-music.org.

1. Music Stream

Music Stream عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان گرامی و اساتید محترم لطف کنید کمکم کنید
    اول اینکه دنبال یه مولتی بند کمپرسور خوش دست میگردم، فعلا دارم با خود پلاگین کیوبیس کار میکنم، از ویوز خوشم نیومد چون gain reduction نشون نمیده، میخوام به صورت عددی بهم نشون بده

دوم اینکه (اصلا اینکه میخوام gain reduction به صورت عددی نشون بده!) اینکه gain reduction باید حداکثر تا -6 بره میتونیم اینجور تحلیلش کنیم که مثلا از -4 یا -3 هم نباید کمتر باشه؟ چون این چیزی که من میشنوم اینه که اگه gain reduction از -2 کمتر باشه حضوری از صدا نداریم و وقتی هم که از -6 بره بالاتر صدا دیستورت میشه پی نتیجه گرفتم همه صدا ها همیشه باید gain reduction بین -2 تا -6 باشه درسته آیا؟!!!

سوم اینکه عمده استفاده مولتی بند کمپرسور بعد از لاین مستر چه صداهایی میتونه باشه و چرا؟

ممنون

2. Music Stream

Music Stream عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    برادرهای عزیزم میشه ازتون خواهش کنم راهنمایی کنید!!! به خدا لنگشم

3. skate board

skate board عضو سایت

شغل :
    MeChanic Engineer
    امتیازات:
    +69 / 0 / -0
    دوست عزیز بهتره با ایزوتوپ اوزون 5کار کنی یه افکت کامپرسی داره به نام exciter که مولتی بنده واسه gain هم پارامتری داره و هم Limiter داره فکر کنم به کارت بیاد

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. impartible

impartible عضو سایت هنرمند

شغل :
    آهنگساز و تنظیم کننده
    امتیازات:
    +291 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیزم به نظر من همون مولتی کمپرسور کیوبیس خیلی عالیه ، در چندین استودیوی خوب تهران هم مشاهده کردم صدابرداران از همین استفاده میکنند .

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...