در مورد خوانندگي

شروع موضوع توسط safarrazmara ‏24/2/11 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک در مورد خوانندگي تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. safarrazmara

safarrazmara عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام به شما دوستان عزيز
    من مي خوام كه خواننده بشم ولي نمي دونم كه بايد چقدر پول خرج كنم
    من از يه نفر در اين مورد پرسيدم و گفت كه اگه مي خواي يه آلبوم آهنگ بدي بايد حداقل 20 ميليون تو استوديوي سيروان خرج كني و شعر و آهنگسازي و ملودي و تنظيم و ... رو بگيري و بعد تمرين كني و بري به ظبط تازه گفت كه 20 ميليون هم كم هستش
    من مي خوام از شما كه منو راهنمايي كنيد و بگيد كه من چجوري مي تونم با پولي كه در توانم هست حدود 5 ميليون يك آلبوم انتشار كنم؟
    ممنون از همه ي شما

2. sajjad_tanha18

sajjad_tanha18 عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    دوست عزیز من هم مثل تو ام قبلا میخواستم یه آلبوم مجاز بدم که به خاطر پول و دردسرش منصرف شدم و یه آلبوم که همه کارشو خودم کرده بودم تو یه سایت آپلود کردم که اینم اشتباه بود پیشنهاد می کنم شما تو شهر خودتون اگه استدیوی خوبی هست بری اونجا و اگه نیست می تونی بیای ارومیه تو یکی از استدیوهای خوب کاراتو ضبط کنی و به صورت تک آهنگ پخش کنی.
    درضمن من خودم تو ارومیه هستم اگه میخوای بیای پیام خصوصی بده تا جایی که بتونم کمکت می کنم.

3. p30box

p30box عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    من ابادان هستم و حاضرم با 5 ملیونی که در توانته واست البومتو ببندم اهنگسازی و تنظیم کارات با خودم شعر هم که شاعر خوب سراغ دارم استدیو با کیفیت بالا هم دارم اگر خواستی تو پیام خصوصی منو در جریان بزار موفق باشی

4. Honarju

Honarju عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست گلم،قبل از هرچیزی سعیت رو به یادگیری و پیشرفت بذار و دانش و تکنیک و هنرت را به حد قابل قبولی بارور کن،و مطمئن باش وقتی تلاش کنی خودت میفهمی که از چه طریق راحتتر میتونی به هدفت برسی،اگر غیر ازین باشه،5 میلیون و20 میلیون و 50 میلیون مثل آب خوردن به هدر میره.

آرزوی موفقیت دارم برات

5. ali_hamidi

ali_hamidi عضو سایت

امتیازات:
    +44 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دادا

ببین اگه هدفت صرفا دادن البومه باید بگم بهت که من با نظر جناب هنرجو موافقم یعنی ( منظورت از خواننده شدن چیه) همه چی رو نمی شه با پول خرید اگر مثلاخرحم کنی دست آخر یه آلبوم تجاری در میاد !!!!!!! باید حس خرج کنی
    البته ما کوچیک شما هستیم ولی این نمونه کارا ارزش هنری نداره
    بنده کسی رو می شناسم که 25 سالشه و داره 15 سال آواز سنتی کار می کنه( استادمون) هنوز آلبوم رسمی نداده !!!!!!

موفق و پیروز باشی

بارگذاری...