1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

در مورد اسپیکر مانیتور های ارزون

شروع موضوع توسط Game_builder ‏11/10/18 در انجمن Sound Monitor ( مانیتورهای صدا )

تاپیک در مورد اسپیکر مانیتور های ارزون تالار Sound Monitor ( مانیتورهای صدا ) در persian-music.org.

1. Game_builder

Game_builder عضو سایت

امتیازات:
    +50 / 0 / -0
    سلام . تو تهران ملودی اسپیکر مانیتور های genelec رو از 8 میلیون دیدم شروع میشه تا 200 میلیون اینا . میخوام بدونم یه اسپیکر مانیتور 3 - 4 تومنی اصلا قابل اسفتاده هست ؟ مثل بهرینگر . خیلی اختلاف قیمت دارن . برای خونه و نواختن گیتار میخوام

2. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,309 / 5 / -7
    نرم افزار:
    StudioOne
    سلام.
    قطعا اون اسپیکر 3-4 میلیونی با اسپیکر 20 میلیون تومنی قابل مقایسه نیست البته اینم مد نظر داشته باشید که این قیمت ها بعد از اتفاقاتی که برای ارز پیش اومد این طوری شد و در واقع قبل از این اتفاقات شما با همون 3-4 میلیون میتونستین یه اسپیکر خیلی خوب قابل اعتماد تهیه کنید.

گفتین که برای نواختن گیتار میخواید من وظرتون پیتار الکتریک هست ؟ که به جای امپ از اسپیکر مانیتور استفاده کنید ؟ اگر چنین چیزیه که بهتون پیشنهاد نمیکنم اصلا و بهتره که از همون امپ های مخصوص گیتار الکتریک استفاده کنید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. Game_builder

Game_builder عضو سایت

امتیازات:
    +50 / 0 / -0
    اره استفاده از مانیتور به جای امپ . والا من با کارت صوت کار میکنم و میخوام ضبط کنم گیتار الکتریکو . صدایی که ضبط میشه و صدایی که از اسپیکرم میشنوم خیلی خیلی فرق میکنه . میخوام صدایی رو بشنوم که ضبط میشه چون با همون صدایی که میشنوم تنظیم میکنم :) خواستم یه مانیتورینگ بگیرم . این اسپیکر های 3 - 4 تومنی زود خراب نمیشن ؟ بهرینگر اشغال ترین چیزا رو داره همیشه :((

4. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,309 / 5 / -7
    نرم افزار:
    StudioOne
    clean استفاده میکنید گیتار رو ؟ این طوری باشه میتونید مستقیم به کارت صدا متصل کنید گیتار رو و رکورد کنید از اون طرف هم میتونید مانیتور کنید روی اسپیکر هاتون و دقیقا همون صدایی که رکورد میشه رو بشنوید.

خب اسپیکر بهرینگر واقعا خوب نیستن اما با این قیمت ها چیز دیگه هم نمیشه پیشنهاد داد متاسفانه.
    اما اگر بتونید یکی از این مدل ها رو بگیرید خیلی بهتره :
    Yamaha hs50
    presonus eris5

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. Game_builder

Game_builder عضو سایت

امتیازات:
    +50 / 0 / -0
    نه با افکت های تو نرم افزار های مختلف استفاده میکنم . اسپیکر معمولی دارم خیلی معمولی از این قدیمیا . وقتی به پشت کارت صوت وصل میکنم (سوکت سفید قرمز لفت و رایت که فکر کنم برای مانیتورینگه ) صدای خوبی نمیده یعنی شفاف نیست و با صدایی که ضبط میشه کاملا فرق میکنه ولی همین اسپیکرو با تبدیل 3.5 به 6.5 به جلوی کارت صوت که برای هدفونه وصل میکنم صدایی که میشنوم همون صداییه که ضبط میکنم
    الان نمیدونم اسپیکر غیر مانیتورینگ خوب بخرم (حدود 700 - 800 تومن بیشتر نیست ) و به جلو وصل کنم یا مانیتورینگ معمولی بخرم و به پشت وصل کنم ؟ هدف من ساخت و نواختن اهنگا در هد ویدیو های اینستاگرامیه و نه ساخت استودیو خونگی . ممنون میشم پیشنهاداتونو بگین
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏11/10/18, تاریخ ارسال پست اول: ‏11/10/18 ---
    البته این مانیتور هایی که دادین تکیه اون بهرینگر 2 تا بود :))))))

بارگذاری...