در خواست Session drummer 3

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
سلام دوستان
یکی از دوستام ازم خواسته Session drummer 3 رو براش دانلود کنم اگه لینکی ازش دارید ممنون میشم باهام شیر کنید البته من بهش گفتم گزینه های بهتری رو داره واسه درام ولی حرف حرفه خودشه ( میدونید که؟؟!!)
ممنون

Khojasteh

هنرمند
4/10/09
134
9
18
سپاهان
سپاس از زحمتی که کشیدین اما چون سایز فایل بیش از 200 مگابایت هست من و مانند من کسانیکه توی رپید حساب ندارن، نمیتونیم دانلود کنیم.
اگر امکان آپلود جای دیگه ای باشه ممنون میشم.
یا اینکه همینجا در قطعات کوچکتر
سپاس

Khojasteh

هنرمند
4/10/09
134
9
18
سپاهان
خسته نباشی دوست گرامی
من دانلود کردم حالا به دوتا از فایلهای درونی فایل rar ایراد میگیره و extract نمیکنه
پیغامی که میده اینه:
! C:\Users\Akbar\Documents\Downloads\CKWLKSONDRMR3VTIV100-POT.part3.rar: CRC failed in Cakewalk.Session.Drummer.3.VSTi.v1.0.0-peace-out\pocsd3v1.r00. The file is corrupt
! C:\Users\Akbar\Documents\Downloads\CKWLKSONDRMR3VTIV100-POT.part3.rar: CRC failed in Cakewalk.Session.Drummer.3.VSTi.v1.0.0-peace-out\pocsd3v1.r04. The file is corrupt
فکر میکنید اشکال از کجاست؟

Khojasteh

هنرمند
4/10/09
134
9
18
سپاهان
من دوباره دانلود کردم همین ایراد را میگیره البته حدس میزدم چون توی این فایل فایلهای دیگه ای هست که اونا باز میشن
چه باید کرد؟
بازم ممنون از زحمتی که میکشین.

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
35
28
West Coast
اقا اصولا خرید اکانت رپید شیر رو به همه دوستانی که تو کار دانلود هستن پیشنهاد میکنم الان دیگه بهترین و معتبر ترین لینک های دانلود تو دنیا از رپید شیر هستن با ماهی 7-8 هزار تومن این مشکل رو میتونین حل کنین !

Khojasteh

هنرمند
4/10/09
134
9
18
سپاهان
ممنون دوستان
اینو مینویسم که بقیه به فایلها شک نکنند من برای بار سوم دانلود کردم درست شد
البته اشکالم این بود که از طریق وایرلس به اینترنت وصلم احتمالا بعضی مواقع سیگنال ضعیف میشده فایل اشکال پیدا کرده من هم از کامپیوتر اصلی دان کردم درست شد فایلها هم کاملا سالمن از دوست گرامیم mat عزیز هم سپاسگزارم

p30box

هنرمند
25/11/09
135
15
18
ابادان
p30box.com
دوستان عزیز من تمامی فایل های این وی اس تی رو دارم فقط فایل اینستال و فایل وی اس تی از سیستمم پاک شده اگر ممکنه همین 2 فایل رو از این پکیج برای من اپلود کنید ممنون میشم