در خواست کرک MusicLab RealGuitar 2L 2.1

9/3/10
3
0
0
با سلام .
من تقریباً تازه کار هستم و دیشب به یه مشکل بر خوردم که نیاز به کمک شماها دارم.
من دیشب MusicLab RealGuitar 2L 2.1 رو نصب کردم وبرای کرک کردنش یه reg فایل توی cd بود که نرم افزار با اون رجیستر نشد.
من توی تالار گشتم و pack کشمل اون رو دیدم ولی متاسفانه روی راپید آپ شده و من هم از dial up استفاده میکنم.
میخواستم خواهش کنم اگر کسی کرکش رو داره به صورت جدا آپ کنه تا من هم بتونم استفاده کنم البته همینجوری توی fl کار میکنه ولی در اول کار یه پیام میده که تا چند روز دیگه xpire میشه.
لطفاً کمکم کنید.
با تشکر.

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
خدمت شما

از
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
میتونید دانلود کنید ، فقط قبل از هر کاری فایل NFO رو با برنامه ی Notepad بخونید بعد شروع به نصب کنید

2/5/10
59
1
0
ایران
سلام
این لینک فیلتر شده و فکر کنم خراب هم شده اگه کسی کرک و داره ممنون میشم دوباره اپلود کنه بذاره برای دانلود

2/5/10
59
1
0
ایران
راستی من منظورم اون لینکی که اقای بهروز گذاشت فیلتر شده اگه اون فایل کار منو راه میندازه اگه شما دارید ممنون میشم اینجا بذارید تا دانلود کنیم

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
خوب همینه دیگه :d ازتون میخواد که رجیستر کنید نرم افزارتون رو و شما گذینه اینتر رجیستر اینفو رو انتخاب کنید و بعد رجیستر دستی و بعد آدرس همین فایل و خلااااااااص :smile (75):

2/5/10
59
1
0
ایران
خوب همینه دیگه :d ازتون میخواد که رجیستر کنید نرم افزارتون رو و شما گذینه اینتر رجیستر اینفو رو انتخاب کنید و بعد رجیستر دستی و بعد آدرس همین فایل و خلااااااااص :smile (75):
ای وای اره باید اینکارو می کردم ولی با این فایلی که شما دادید نمیشه ولی با فیلی که تو سی دی نرم افزار بود شد تونستم اینکار رو بکنم

ولی الان این ارور رو میده بعد باز میشه
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
سلام.از دوستان کسی هست فایل آپدیت نسخه 2.1 این پلاگین رو داشته باشه؟

atomica

عضو سایت
13/8/09
74
136
33
27
Teh - Rey
#واسه من این اینتر رجیستر اینفو رو نداره، چکار باید بکنم الان؟...:smile (37)::smile (49):

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
1 . نصب کردید برنامه رو ؟
2 . بعد از نصب بازش کردید ؟
3. به راحتی باز شد ؟

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
خوب شما Register Now رو که انتخاب کنید براتون صفحه ای باز میشه که ازتون میپرسه به صورت دستی میخواین رجیستر شید یا آنلاین ؟ ( اگه اشتباه نکنم ) بعد شما دستور رجیستر به صورت دستی رو انتخاب کنید و بعد یه Brows داره که از اونجا فایل rlg2 رو بهش معرفی کنید و خلااااااص . :smile (85):