در خواست پلاگین bass برای صدای وکال

2/5/10
345
31
0
29
گچساران
سلام به همه ی اساتید!!!
اگه میشه یه پلاگین یا وی اس تی می خواستم که بشه باهاش به صدای خواننده bass بدم که بی روح نباشه!!!
اگه میشه بهترینش رو بزارین!!!(در حد سخت افزار باشه)
از همگی ممنون!!!!

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
البته اصولا باس دادن به صدای وکال کار اصولی نیست ، و در صورتی که وکال رو با میکروفون کاندنسر خوب گرفته باشید و هنگام رکورد Lowcut نکرده باشید وکال به اندازه ی کافی بم هست ، اما برای تغییر در فکانسها فقط میتونید از EQ استفاده کنید.

2/5/10
345
31
0
29
گچساران
اخه صدا یکم گوش رو میزنه!!!!
می خوام یکم باس بدم تا صدا یکم بم بشه!!! حالا از دوستان هر کی سراغ داره بزاره ممنون میشم!!!

2/5/10
345
31
0
29
گچساران
سلام مجدد!!!
من یه چند روزیه هر کاری میکردم سایت باز نمی شد نمی دونم اشکال از من بود یا واسه همه اینجوری بود!!!!
دوستان وقتی وکال میگیرم انگار که با یه میکروفن سی دی(از این سه تومنی ها)ضبط کردم یه جوری انگار صدا قوی نیست!!!افکر کردم یه کم باس بدم بهتر میشه!!!!یه جورایی انگار صدا بی روح باشه اون قدرت کافی رو نداره!
یه سوال دیگه:این اهنگا که میزارن با کیفیت های 320 یا 192 با کیفیت ضبط میشن یا تو مرحله ی اخر اون رو با این کیفیت ها ایکسپورت میکنن!!!
اگه میشه بگین چه جوری میشه یه وکال تو ادوب رو با بالاترین کیفیت بیرون داد!!!

سپاس فراوان از همه!!!!

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
من یه چند روزیه هر کاری میکردم سایت باز نمی شد نمی دونم اشکال از من بود یا واسه همه اینجوری بود!!!!
دوستان وقتی وکال میگیرم انگار که با یه میکروفن سی دی(از این سه تومنی ها)ضبط کردم یه جوری انگار صدا قوی نیست!!!افکر کردم یه کم باس بدم بهتر میشه!!!!یه جورایی انگار صدا بی روح باشه اون قدرت کافی رو نداره!
این موارد ممنکه به نوع و قدرت میکروفون برگرده. و همچنین نداشتن پری امپ خوب.
یه سوال دیگه:این اهنگا که میزارن با کیفیت های 320 یا 192 با کیفیت ضبط میشن یا تو مرحله ی اخر اون رو با این کیفیت ها ایکسپورت میکنن!!!
بهتره که بعد ازاکسپورت به wave اونها رو در یه برنامه تخصصی تر مثل sound forge یا wave lab به این فرمتها تبدیل کنید.