آخرین ارسال‌ها

در خواست معرفی استاد ویولن

• شروع کننده موضوع mbk
  • تاریخ شروع

mbk

16/1/10
23
اصفهان
موضوع مربوط به سبک کلاسیک یا ایرانی رو میخوندم
اکثرا گفته بودن استاد کلاسیک باید درجه 1 باشه
اما استاود درجه 1 از کجا بیاریم
هر کسی یکی رو معرفی میکنه
خیلی از شهرستانها استاد کلاسیک خوب ندارن
چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟:smile (9)::smile (42):

با سلام
پسر من 11 سالش و سه سال ویولن کار کرده و یه سالی هست که وقفه افتاده حالا میخواد دوباره شروع کنه ولی با یه استاد خوب ومتبحر.انتخاب استاد برای ما خیلی مهمه چون دلیل اصلی رهاکردن ویولن بعد از سه سال انتخاب نامناسب آموزشگاهش بود که هر دو سه ماه معلم عوض میکرد و استاد جدید روش معلم قبلی را قبول نداشت و بچه واقعاً گیج شده بود برای همین رو انتخاب استاد خیلی حساسیم.اگه دوستان لطف کنند واستاد عالی یا آموزشگاه معتبری ترجیحاً در شرق تهران معرفی کنند ممنون میشم.

29/8/10
1
اراک
سلام دوستان کسی میتونه یه استاد ویلون خوب تو اراک بهم معرفی کنه؟
:smile (70): ممنون میشم

mab

23/10/10
4
تهران
سلام
من از سال 85 شروع به فراگیری ویلن به سبک ایرانی کردم. پیش استادهای متعددی رفتم و حالا دنبال یه استاد حرفه ای میگردم .
ممنون اگه معرفی کنید

19/7/09
22
رامسر
میشه اسم استادهای قبلی تون رو بگین تا راحت تر بشه راهنمایی کرد؟تا چه حد کار کردین و چه کتاب هایی رو زدین؟

26/2/10
1
دوستانی که در تهران زندگی می کتتد اگر استادی به اسم آرش اعلایی را پیدا کردند ، کار ایشان حرف ندارد.

mab

23/10/10
4
تهران
سلام به همه خوبامن چهار کتاب خالقی و کل ردیفهای ابولحسن صبا و کمی از ردیفهای تجویدی رو زدم.حالا با این این اطلاعاتی که دادم میتونید کمکم کنید؟

امیرحسین به نژاد

تیم مدیریت
مدیر کل
19/7/09
1,312
36
تهران
سلام به همه خوبامن چهار کتاب خالقی و کل ردیفهای ابولحسن صبا و کمی از ردیفهای تجویدی رو زدم.حالا با این این اطلاعاتی که دادم میتونید کمکم کنید؟
لطفا اسم اساتید قبیلیتون رو در پست خصوصی به من بگید تا امکان راهنمایی بهتر و صحیح تر وجود داشته باشه.

سلام،
من کتابهای Le violin1 ، سوزوکی 1 و2، خالقی 1، و خالقی 2 رو تا اول افشاری کار کردم، دنبال یه استاد خوب (در تهران) می گردم، ممنون می شم راهنماییم کنید.

یه استاد یا آموزشگاه خوب

سلام یه استاد خوب در شهر شیراز یا آموزشکاه خوب به من معرفی کنید

سلام

اگه میشه ی استاد کلاسیک خوب در اصفهان معرفی کنید........و اگه میشه بگید که توی کدوم آموزشگاه هستن.....

اکرم چیزی در مورد اخلاقشون میدونید بگید

ممنون

تهران ،قلهک ، سر دولت - آموزشگاه هوشنگ ظریف - استاد ویولن : آقای بابک شهرکی 02126603761
با سلام
پسر من 11 سالش و سه سال ویولن کار کرده و یه سالی هست که وقفه افتاده حالا میخواد دوباره شروع کنه ولی با یه استاد خوب ومتبحر.انتخاب استاد برای ما خیلی مهمه چون دلیل اصلی رهاکردن ویولن بعد از سه سال انتخاب نامناسب آموزشگاهش بود که هر دو سه ماه معلم عوض میکرد و استاد جدید روش معلم قبلی را قبول نداشت و بچه واقعاً گیج شده بود برای همین رو انتخاب استاد خیلی حساسیم.اگه دوستان لطف کنند واستاد عالی یا آموزشگاه معتبری ترجیحاً در شرق تهران معرفی کنند ممنون میشم.
- - - - - - - - - -

تهران ،قلهک ، سر دولت - آموزشگاه هوشنگ ظریف - استاد ویولن : آقای بابک شهرکی 02126603761 با اخلاق - سخت کوش - بدون غیبت ( شاید یک بار در سال )
من از تهرانم میشه یه استاد خوب بهم معرفی کنی؟
- - - - - - - - - -

تهران ،قلهک ، سر دولت - آموزشگاه هوشنگ ظریف - استاد ویولن : آقای بابک شهرکی 02126603761 با اخلاق - سخت کوش - بدون غیبت ( شاید یک بار در سال )
با سلام
- - - - - - - - - -

سلام
من از سال 85 شروع به فراگیری ویلن به سبک ایرانی کردم. پیش استادهای متعددی رفتم و حالا دنبال یه استاد حرفه ای میگردم .
ممنون اگه معرفی کنید
- - - - - - - - - -

سلام،
من کتابهای Le violin1 ، سوزوکی 1 و2، خالقی 1، و خالقی 2 رو تا اول افشاری کار کردم، دنبال یه استاد خوب (در تهران) می گردم، ممنون می شم راهنماییم کنید.
- - - - - - - - - -

با سلام .
بنده از سال 83 با آقای شهرکی در آموزشگاه ظریف کار می کنم و تا الان این کتاب ها رو کار کردم.

ل ویولن 1 - 2- 3
ولفارت
کایزر
گام هریمالی
4 تا از مجموعه کتاب های شوچیک راجع به آرشه و پوزوسیون و ...
روح اله خالقی 1 و 2
ردیف صبا جلد 1
نوای مهر استاد خرم
و در حال حاضر تا اتود شماره 8 کروتزر پیش رفتم.

سلام میخواستم بپرسم کسی استاد پناهی رو میشناسه یک فرده جوونه ایا استاد خوبی برای سبک کلاسیک هست؟ در اصفهان هستند
اگه میشه یک استاد که عمرشو روی ویولن گذاشته رو در اصفهان معرفی کنید

8/3/14
1
29
salam lotfan age ostade khoob dar violon dar Esfahan peida kardin be man ham khabar bedid mamnoon

بالا