در خواست راهنمائی در مورد profire 610

شروع موضوع توسط Ninjaws ‏3/12/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک در خواست راهنمائی در مورد profire 610 تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Ninjaws

Ninjaws

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    aval az hame sharmande ke pinglish type mikonam
    hame chize in card dorost kar mikone dar halate stand alone vali vaghti tu cubase mikham record konam che ba guitar che ba mic ye seri pops va clicks momtad mishnavam tamame tanzimat ro dorost anjam dadam hata buffer size ro ham ru 4096 gozashtam vali bazam noise daram age moshkel chipset texas instrument mibashad chera dar halate stand alone noise nadaram
    dar baghiyeye mavared yani pakhsh va processing ham tu cubase moshkeli nist
    mamnoon misham komakam konid.

** دوست عزيز قوانين رو رعايت كنيد و فارسي تايپ كنيد در غير اينصورت پست هاتون پاك خواهند شد **

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏4/12/10
  2. Sina.d

Sina.d عضو سایت VIP

امتیازات:
    +120 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    کامپیوترت چقدر Ram داره؟ تنظیمات داخلی خود کیوبیس رو درست انجام دادی؟

3. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    دوست عزیز البته اینجوری که توضیح دادی گنگ هست واضحتر بگو.البته من یکم خنگما:smile (29):. من خودم همین کارت صدا رو دارم و هیچ مشکلی نیستش.احتمالا از سیستم هستش و همین طور برنامه هایی مثل Cubase باگ داره چون کرک شده نیست به هر حال اذیت میکنه.توی Nendo 3 امتحان کن اشکال از کارتت نیست سیستم رو چک کن.

اهان راستی اینم راجبه نویز بگم که فقط کارت صدای خوب مشکل نویز رو بر طرف نمیکنه.نویز میتونه از ماکروفونتم باشه از کمپرسور و . . . اگه همه چی عالیه سیستم رو چک کن.موفق باشید همه

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏4/12/10
  4. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    دوست عزیز ویندوز که حتما باید xp باشه چون تو دیگه ویندوزها باست مشکل به وجود میاره.اشکال از چیپست و اینا نیست.میتونه از سیستم باشه از ویندوز و . . . یا حتی کارت صدای داخل خود کیس که بهش وصل کردی کارت صدات رو.

5. mebaa

mebaa عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام
    تنظیمات کارت صدات رو توی DAW ت چک کردی؟ درایور رو asio انتخاب کردی؟ احتمالا ایراد از این تنظیمات باشه چون گفتی استندالون
    خوب کار میکنه.

بارگذاری...